Tajné čísloiShorts

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:4 973

Jak jsme již včera předesílali, navázali jsme spolupráci s projektem iShorts, který se snaží dostat každý měsíc do českých kin ty nejlepší zahraniční krátké filmy. Počínaje dubnovou projekcí budou zajišťovat české titulky k veškerým těmto kraťasům překladatelé z našeho portálu a pár těch nejlepších kousků vám tu postupně představíme pomocí trailerů, abyste věděli, na co se můžete v nadcházejících dvou týdnech do kina těšit. Podrobnosti o projekci najdete pod videem nebo v popisu této události na Facebooku. Jako první vám přinášíme upoutávku na thriller Tajné číslo.

Americké kraťasy Po kanadských kraťasech zůstáváme i v dubnu na severoamerickém kontinentu, posuneme se trochu níže a zaostříme na Spojené státy. Za doprovodu pruhů a hvězd představíme Americano Shorts. Program krátkých filmů nebude úplně o popcornu a kole, ale můžeme slíbit, že se diváci podívají na USA trochu jiným pohledem. Nebudou kvůli tomu muset jezdit někam daleko. Jen do svého oblíbeného kina. Kdy a kde? středa, 17. 4. 2013 od 20:30 hod., BIO OKO, Františka Křížka 15, Praha středa, 24. 4. 2013 od 20:30 hod., KINO LUCERNA BRNO, Minská 19, Brno čtvrtek, 25. 4. 2013 od 20:15 hod., BIO CENTRÁL, třída Karla IV. 774, 500 02 Hradec Králové čtvrtek, 25. 4. 2013 od 19:00 hod., KINO JUNIOR, Jiráskova 9, Jablonec nad Nisou Více informací najdete ZDE!

 

Přepis titulků

Dobrá, profesore, dejme tomu, že máte pravdu. Že blim existuje. - Bylo by to přirozené číslo, že? - Je to celé číslo, ano. Takže počítáte jedna, dvě, tři... blim, čtyři, pět, šest. Správně? Velmi dobře, doktore. Udělejte mi laskavost, profesore. Dejte mi stranou blim těch bonbónů.

Teorie čísel - studie celých čísel a vztahů mezi nimi. Co víte o vyšších dimenzích? Myslíte paralelní vesmíry? Tyto dimenze prostupují vším, a přesto zůstávají skryté. Je mi líto, profesore, pro dnešek jsme skončili. Musím se vrátit ke svému výzkumu. Hej! Blim existuje.

TAJNÉ ČÍSLO Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně je mi to jasný... Takže 42 je číslo mezi trojkou a čtyřkou...

180

Odpovědět

Viděla jsem ho, a je to skvělý filmek. Škoda že je to kraťas.. má to víc šťávy jak většina dnešních filmů..

182

Odpovědět

Je to jasné, blim je fazole.

181

Odpovědět

Já myslel že tohle byl celý film. Když jsem viděl kraťas čekal jsem něco jako tohle http://5secondfilms.com/ :D

183

Odpovědět

Nezlobil bych se, kdyby se tu teď kraťas časem objevil celý :)

200

Odpovědět

*ten kraťas

190

Odpovědět

Presne tak !
Podle me naprosto genialni napad :)
cca za mesic mam zkousku z numerickych metod a docela by se me definice tohoto cisla hodila :))

181

Odpovědět

Nějaké ty filmy se tu možná časem objeví, ale určitě ne všechny a ne hned záhy. Některé ani na internetu volně dostupné nejsou a na promítání se přímo "kupují" nebo domlouvají s jejich autory, protože s nimi zatím jen objíždí různé zahraniční festivaly a nechtějí je dát k dispozici zdarma na YouTube nebo Vimeo. Ty, které autoři sami už na internetu zveřejnili, se tu možná časem objeví. Budeme zřejmě i jejich tvůrcům posílat náš překlad, aby mohli české titulky k filmům přidat. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0Co zkusit kšeft? My vám pošlem titulky za práva na zveřejnění celého kraťasu na našem webu? :D:D

191

Odpovědět

+BugHer0Burg 22:46 - 11.4.2013

Radši ne, ještě by to tenhle web mohlo zpoplatnit.

180

Odpovědět

no tak zrovna tento "kratas" je na utube v plnej dlzke s eng subs http://youtu.be/Ae2ghhGkY-s

180