Jak se nechat vyfotit s Keyem a Peelem

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:5 776

Duo Rhett a Link si chtějí nechat udělat pěknou fotku, pozvali si tedy experty na pózování, kterými není nikdo jiný než další dvojka - Key a Peele. Z videa je jasné, že jsou to mistři v oboru a mnozí z vás jistě načerpají inspiraci pro vlastní fotografie.

Poznámky:
- Heimlich, neboli Heimlichův chvat je zákrok první pomoci, který se používá při dušení.
- Nelson je zápasnický chvat.
- Víkend u Bernieho je narážka na stejnojmenný film z konce 80. let.

Přepis titulků

- Tohle je rozhovor, že? - Budete se nás ptát na náš pořad? - To ne. - Jen jsme doufali, že nám pomůžete s focením. - Chápu. - Chcete vidět, co zatím máme? Když už jsme tady. Jak se nechat vyfotit s Keyem a Peelem - Tohle je první, prostě jen stojíme. - Aha, takže tohle je první. Často děláme ukazování z vnějšku. - Dvojitý pistolníci.

- Přesně tak. Pak zády k sobě. Pak máme ruce v bok, trochu jako Superman. - A to je asi všechno, co máme. - To je... - Pak děláme potřes rukou. - Potřes rukou při návštěvě. Ještě někdy ukážu na ten potřes rukou. - To je to hlavní. - Ukážeme jim něco? Někdy je lepší, když máte někoho, kdo vám to ukáže.

Dobře, tak fajn. První... Celkem základní, Heimlich. - Pak máme jednoduchý Nelson. - Pak většinou následuje dvojitý Nelson. Vždycky můžete udělat zatčení, to je takhle... To můžeme dělat, protože jsme černí. Můžete se klidně smát naštvaně. To zmate každého, kdo se na fotku podívá.

A to uděláme jak? - Vstávejte a pojďte to zkusit - Musí být taky na fotce? Musí tam být, protože je to komediální duo. Nepřemýšlejte, prostě to udělejte, horská dráha. - To jo... - Naprosto správně. Udělejte louskáček a zářez. Tomu říkám foto.

Wrestling na střední. Co říkáte na krasobruslení? To je dobrý, líbí se mi, jak se na něj dívá. Udělejte něco divnýho, co člověk nedokáže. Sleduj, to je jeden člověk. Koukej na to napětí v obličeji. Trochu to mate. - Je to ohebný chlap...

- Nebo má na zádech dalšího? Ne, je to ohebný chlap, kterému leze ze zadku další hlava. Dívejte na hlavu, ta vůbec netuší, jak se dostala do zadku. - Ještě něco jim ukážeme. - Měli bychom vám ještě něco ukázat. Lepšíte se, ale chceme vám ještě trochu rozproudit fantazii. Zvedneme to na další úroveň, jasný? Jdeme na to... Ptačí matka s mládětem. - Přepadovka... - Přepadovka focení... - na ročenku.

- na ročenku. Rodeo. Zvědavci na záchodě, Víkend u Bernieho, lidský štít. A pak samozřejmě vražda se sebevraždou. Nechcete to zkusit ještě jednou? - Jo. - Věříme vám. Je kolem toho tolik věcí, nikdy jsem si to neuvědomil. - To jo. - Už jste někdy dělali černobílou? Ukazatel mobilního signálu, totemový kůl, závodní bob, veslařský tým, holky na mejdanu, holky v restauraci, holky v zábavním parku, vržený stín.

- To byla paráda.

- Jste skvělí. - Už to dáváte. - Fakt vám to jde. Říkám vám, že budete mít skvělý fotky. Myslím, že nám to spolu docela jde a byla by šance... - vytvořit komediální společnost, my čtyři. - Něco jako komediální kvarteto, chápete? Jo, rozhodně je to nápad... Už máme fotky. - Musíme mít jednání? - Jo. Omlouvám se, musíme mít jednání, který je někde jinde.

Nemyslím si, že se jim ten nápad líbil. V pohodě. Máme jeden druhého. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jednoznačne jeden z naj dielov! :D

57

Odpovědět

ten vitazny tien je naj :D :D

85

Odpovědět

Co taklhle udělat černobílou fotku, to mě dostalo.

370

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat jestli ten plešatej, náhodou není gay ? ...

434

Odpovědět

Proč? Máš o něj zájem?

1251

Odpovědět

Co takhle více Rhetta a Linka ?
Třeba nějakou z jejich písniček, Thoughtful guy, Rap battle of manliness nebo Breakup song ? :)

148

Odpovědět

Nefotte se pred cernym pozadim :-D viz. http://i302.photobucket.com/albums/nn86/sonicbr/mindfuck1.jpg

172

Odpovědět

02:54 - 02:58 :-D

130

Odpovědět

ke konci se to rozjelo správným směrem, stín mě dostal :D není to jejich nejlepší kousek, ale pobaví :)

847

Odpovědět

jo a navíc mám první koment, což mi určitě změní život k lepšímu :D :D

2931

Odpovědět

+ResterA teď sem tady já což značí, že tvůj život bude stejně napiču jak předtím :D

155

Odpovědět

+ResterTo je pech, že první koment bude mít vždycky ten, kdo bude komentovat tvůj první koment, že?

08

Odpovědět

+Resterodpovědi se nepočítají :P

14

Odpovědět

Mně se teda nejvíc líbilo ptačí mládě, to je fotka do ročenky.

50