Jak se nechat vyhodit z hotelu

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 204
Počet zobrazení:9 704

V naší soutěži jsme vás také požádali o tip na vloggerku, tady ji máte! Jmenuje se Emma Blackery a do komentářů napište, jestli byste od ní uvítali více videí.

Za tip na toto video děkujeme Davidu Piskořovi.


Toto video bylo přeloženo v rámci soutěže Staň se tipařem. Pokud se chcete také zúčastnit, sledujte každý den ve 20:00 stránku VideaČesky.cz na Facebooku, kde najdete zadání pro aktuální den. Pošlete nám tip na video vyhovující našim požadavkům a třeba vybereme právě vás!

Přepis titulků

Nejsem vám moc blízko? Cítím se až moc blízko. Měli byste krok odstoupit, nebo bychom se měli líbat, ale některým z vás je 12, tak radši ne. Jsem někdo, kdo hodně cestuje a taky je pěknej debil, takže se mi hodněkrát stalo, že mě v hotelu pěkně sprdli. Ale fakt! Takže mě napadlo předat dál znalosti, které jsem získala, abyste i vy byli vykopnuti...

...z hotelu... ...ve dvě hodiny ráno... uprostřed Londýna... bez peněz. Neměli byste být tak blbí. První věc, kterou byste měli udělat a kterou tolik lidí přehlíží, je napustit si vanu! Je vaším posvátným právem použít všechen šampón, všechen sprchový gel. Pro Kristovy rány, máte 6 ručníků! Pokud je neukradnete, použijte je.

A pokud jste ten typ lidí: "To víš, nerad se válím ve své vlastní špíně." Žijete ve své vlastní špíně! Máte na sobě svou... Běžte se sakra umýt, nejspíš pěkně smrdíte. Když mluvíme o toaletních potřebách, moc se o tom nemluví, ale v hotelu máte ukrást co nejvíc věcí, co to půjde. Dají vám sklenice?

Vezměte si je! Jestli mají tácky, berte. Dají vám lak na boty? Vezměte si ho. Zaplatili jste 3500 korun, abyste mohli zůstat přes noc, ať stojí za to. Krok číslo 3, pokud dobře počítám, což nedělám. Pokud máte štěstí a/nebo dost bohatí a máte víc než jednu postel, vytvořte si superpostel! Proč to nedělá víc lidí? Dejte jednolůžko vedle dvojlůžka.

Mějte trojlůžko! Jak často se vám v životě stane, že budete mít možnost vytvořit trojlůžko? Ne moc často. Udělejte to. Je to sranda. Krok číslo 27, musíte ukrást víc věcí. Pravidlo zní: pokud to nepřipevnili k podlaze nebo stěně, je to vaše. Berte to! Připadá mi, že říkám 500 000 lidem: "Buďte kleptomani".

Krok číslo 9, budete mít sousedy, kteří budou mít sex. Protože na to lidé hotely používají, na spaní a na aférky s kolegy. Pokud budou mít sex, který uslyšíte, musíte zvýšit laťku. Ať mají pocit, že s vámi musí soutěžit, udělejte z toho hru. Buďte sexuální konkurencí! Strč to rovnou do mé vagíny. PŘESTÁVKA U BIBLE Hospodin řekl Mojžíšovi: "Vztáhni ruku nad moře!

Vody se obrátí na Egypťany, na jejich vozy a jízdu." Mojžíš vztáhl ruku nad moře, a když nastávalo jitro, moře opět nabylo své moci. Krok číslo 4, překontrolujte, že jste ukradli všechno, co není připevněno. Opravdu, překontrolování vždycky pomůže. A posledním krokem je samozřejmě využití wi-fi zdarma. Juchů!

Porno! Pokud jste v hotelu, který nemá wi-fi zdarma, máte smůlu. Je spousta věcí, které na netu můžete dělat ale je jen jedna věc, kterou byste měli udělat, pokud za to neplatíte. Dokud se nestane tohle. A pak vás vyhodí z hotelu. Má novoroční předsevzetí jsou masturbovat častěji a být mnohem méně upřímná. Překlad: Eržika www.videacesky.cz Dobrý den, pokojová služba?

Došel toaletní papír. No tak, ty děvko.

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohu se zeptat, Anglicky jsem se nikdy ve škole neučil (jiný jazyk), ale zajímalo by mne tohle.. Když říkala, že Vás vykopnou z hotelu bez peněz, řekla "with no money".. Šlo by to i říct "without money", nebo je to první spíš.. Nevím, gramaticky správně?

00

Odpovědět

Emma ma fajn videa, ale tohle neni nejak extra super. Navic je tam Luke a toho nejak zvlast nemusim. Dejte sem treba jeji video s tatou. To je vyborny :)

60

Odpovědět

Proč se chová jak povrchní chlap?

1816

Odpovědět

tak dneska dělá videa kde kdo a říká si vloger/ka - každé video si diváka najde v dnešní kulturně-umělecké vyprázdněnosti

1412

Odpovědět

Víc jejích videí. Emma je úžasná. :-)

5817

Odpovědět

Tahle holka je pěkně šílená :D Jen doufám že si to mladiství nevezmou příliš k srdci a nezačnou vykrádat hotely :D Video mě celkem pobavilo ale nevím jestli bych se podíval na další :3

292

Odpovědět

Netrhal jsem se smíchy, ale to se mi tu stává vyjímečně, takže lépe řečeno:
Slečna mi přivodila příjemnou náladu svojí osobitostí a přirozeností (až na skeč ve vaně a s chlapcem na konci), po shlédnutí ostatních videí má osobité a zajímavé nápady, pěknou mluvu (delší věty, méně střihů, i ty vulgarity mění a barví..), nadhled, názor, vzhled (ocením vše, co nevypadá jak z TV Nova)..
Nu, přál bych si více :)

895

Odpovědět

Kdy konečně přestanete přeceňovat slabé vlogery jen proto, že mají velké oči a vagínu? :)

12

Odpovědět

..a to jste ještě neviděli video, kde se maník asi 30 let natáčel pokaždý když byl v hotelu jak honáí na posteli při čekání na pokojskou. Dělal to protože doufal že nějaká bude tak nadržená že si to s nim rozdá, když ho tak uvidí. 30 let nic, až jednou nevešla do pokojoe pokojská ale teplej pokojskej a vykouřil mu ho :D Celý video je na efukt.com

913

Odpovědět

Proč si nedáš svůj nick GGG jako na jiných webech ?

30

Odpovědět

Důvod tak nízkého hodnocení je že otevřeně řekla že se nechce líbat s 12 let starými osobami. -_-

25422

Odpovědět

No vidíš a nad její "krásou" nejvíce slintají nadržení puberťáci kteří do teď neviděli žádnou holku.

645

Odpovědět

+jarda69mě teda krásná příjde...

616

Odpovědět

+jarda69Krása je relativní, což si ovšem někteří lehce zabednění jedinci nedokáží uvědomit.

412

Odpovědět

Důvod tak nízkého hodnocení je ten, že to prostě není nijak extra zábavné...

2024

Odpovědět

Ale jo, celkem vtipné. Akorát, když tam přišel ten kluk, to mi přišlo příliš nucené a ne příliš vtipné. Ale jestli má tedy i lepší videa, sem s tím ;)

727

Odpovědět

Ano přesně tak. Chci víc.

5923

Odpovědět

Víc Emmy! :D

8625

Odpovědět

Emmu už nějakou chvíli odebíram , má super videa, ikdyž jste sem zrovna daly jedno z těch slabších, řekl bych ... :) ale chtěl bych jsem další, protože moje angličtina neni zrovna na urovni takže občas musim přemyšlet nebo někdy vůbec nerozumim tomu co řekne :D :)

405

Odpovědět

Hm... njn, jazyky jdou blbě, když člověk nezvládá ani mateřštinu. :)

167

Odpovědět

Rozhodně překládat! Ta holka je úžasná! ^^

5218

Odpovědět

10/10 would bang

5522

Další