Jak vyjádřit upřímnou soustrast

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:4 066
Vyjádřit smutek a upřímnou soustrast je nepříjemná záležitost asi pro každého z nás. José Mota nám se svým typicky černým humorem předvede, jak upřímnou soustrast (ne)vyjádřit.

Přepis titulků

Je mi to líto, ale vyjádřit upřímnou soustrast je nad mé síly. Otec mého kamaráda zemřel a já vím, že musím, ale… nemohu, nejde to. Javiere, moc mě to mrzí. Právě jsem se to dozvěděl. Kdo by to byl čekal. - Děkuji. - Nejsme nic, chlapče. Jsi tu čtyři dny, a jak jsi přišel, tak odejdeš. Tak vidíš, kdo by si to pomyslel.

Ti nejlepší nám odcházejí. Nepřestává se na mě dívat. Je vidět, že chce víc. Co víc by mohl chtít? - Tak tedy… - Tak tedy co? - Představ si… - Co si mám představit? Pozor, nepouští mi ruku. A jak zemřel tvůj otec? Infarkt nebo co? Byl na zahradě, připevňoval podkovy oslíčkovi a jedna včela ho píchla do hřbetu.

- Tvého otce? - Ne, oslíčka. Oslíček se lekl, kopl tátu do spánkové kosti a spadl do bazénu. - Kdo spadl do bazénu, oslíček? - Ne, můj otec. Pozor, nechci aby vypadalo, že z toho mám srandu, ale je to prča. V téhle situaci by měl přijet někdo s ručním vozíkem a rychle mě odvézt.

- Objednal jste si ruční vozík? - Ano. Já z toho umřu smíchy. Přeložila: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je mi líto, ale nic moc

00

Odpovědět

To mě připomnělo starý "vtip", kdy velitel dostal za úkol oznámit vojínu Novákovi, že jeho otec zemřel. Nechá tedy předstoupit do řady celou jednotku a rozkáže "Všichni co mají otce, krok vpřed! ... NOVÁK, KAM SE CPEŠ!!!"...

10

Odpovědět


Odpovědět

Nó, jak to jenom říct...

00