James a Mike hrají - Fanouškovské hry s Mariem

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:6 519
James a Mike se čas od času sejdou a hrají spolu buď klasiky, nebo úplné pytloviny. V tomto videu se jim to podařilo skloubit dohromady. Zahrají si Mario hry dělané doma na koleni. Jedna z nich je dokonce s Legend of Zelda tématikou.

Přepis titulků

Před nějakým časem jsme hráli Super Mario 4 Rambo. Byla to taková divná věc, kterou James dostal poštou. Teď máme víc divných NES her. Budeme hrát tuto hru, jmenuje se Super Mario Unlimited. Lidi považují Super Mario World za v podstatě Super Mario 4. Tohle je jako by Super Mario 4 vyšel na NES. Kdyby byla opravdová Super Mario 4 hra. A taky je super, že to dali na NES cartridge.

Když jsme hráli Super Mario 4 Rambo, tak jsme zjistili, že to byla jen japonská verze Maria 2. Takže to bylo docela zklamání, protože to jsem už hrál, ale tohle je úplně nová hra, kterou jsme nikdy nehráli. Takové hry většinou dělají neskutečně obtížné. - Třeba Zelda Outlands. - To jsem hrál. Tahle hra není tak těžká, že by se nedala hrát. - Tohle je jako pravá hra.

- Není to masochistická hra. Ne, to není. Zatím to je dost lehké, myslím, že se to teprve rozjede. Je to pak těžší, ale není to nějak šíleně těžké. Vážně mi to zatím připadá jako čtvrtý Super Mario. Vidíš, to je novinka. Zastavení času. Nevydrželo to dlouho. Ani bych si nevšiml, že hraju novou hru. Dokud neuslyšíš tohle.

Jo, na to zapomněli. Kývej rukama ze strany na stranu! Jako Mario! K mostu! Bratři, bratři, bratři! Víš, jak je cílem v první Mario hře zachránit princeznu a pak ti řeknou, že je v jiném zámku? Tady se snažíš zachránit Yoshiho.

A víš, co je k smíchu? Proč tě vůbec zajímá záchrana Yoshiho, když ho máš a často se zabiješ a seskočíš z něj. Takže stejně strávíš všechen čas záchranou Yoshiho, jen abys ho zabil. Zavraždil. Nebo uděláš ten skok ve vzduchu a on spadne dolů. Přesně, spadne do jámy. Obětuješ ho, abys mohl žít.

Víš, co mě nikdy nenapadlo? Mohla by být zajímavá Super Mario Bros. hra podle filmu A na konci bys musel porazit Dennise Hoppera. Jo, přesně. Jediná věc, která chybí, aby to vypadalo jako Mario 3, je ten overworld s mapou. - Myslím, že se to snaží být víc... - Sakra. Myslím, že se to snaží být víc jako první Mario hra, jen grafika je spíš z Mario 3.

Ovládání mi přijde podobné jako ve trojce. Protože tady se neměníš na mývala a tak. Nevidím tady nic, Mario 3 představil spoustu věcí jako žabí oblek a tak. Nemyslím, že tady jsou jakékoliv obleky. Je to docela sranda. Chceš víc Maria? Neoficiálního? Tady máš. Ty nové Mario hry byly taky docela sranda. - New Super Mario Bros.

hry jsou skvělé - Na Wii U? Vlastně se mi víc líbí ten první díl než ten na Wii U. Wii verze? Jo, Wii U verze je super v tom, že má HD grafiku a vypadá to fakt úžasně. Ale myslím, že gameplay by byl lepší ve Wii verzi. Ale to je jen můj názor. Kurva! Která je tvá oblíbená Super Mario hra a proč, Jamesi?

- Máš nějaký názor? - Myslím... Víš co... Přemýšlím, jestli si budu nějak protiřečit. V Mario 3 videu... Říkal jsem něco? Nepamatuju si, ale je to má oblíbená. Protože je to buď trojka nebo Mario World. Víš co?

Já se cítím jinak každý den. Takže upravím otázku - Jaká je tvá oblíbená Mario hra dnes? Super Mario World. A proč? Proč je tvá oblíbená. Svět byl větší, hudba, grafika, Yoshi. Vajíčka. Všechny ty věci, které představili. Taky mi to připomíná, když vyšlo Super Nintendo a ta hra vyšla současně se zbrusu novou konzolí, připadalo mi to...

Protože NES bylo venku už nějakou dobu, když jsem prvně hrál Super Mario Bros. Ale když jsem hrál Super Mario World, tak jsem byl součástí nové generace, která hrála na nové konzoli a posunula se na další úroveň. To byly vzrušující časy. Dobrá odpověď.

To je ze Super Mario 64! - Vážně? - Jo. A pro zajímavost - tu hudbu jsem použil na pozadí Nerdova kurzu sebeovládání. Cože? Tady mám další fanmade hru, Legend of Zelda: Curse From the Outskirts. Redux. Hrál jsem tu hru Outlands... Jak se jmenuje ta druhá?

Shadow of Link? Zelda Outlands je Zelda hra, ale tohle je Mario Bros. hra, kde jen přidali Linka. Zajímavé, dobře. Chceš být Link? Nebo Link Stink? Tak se vážně jmenuje, Link Stink? Jaký je rozdíl? - Já ti nevím. - Link Stink smrdí. Ten druhý používá deodorant, to je jediný rozdíl. - Vůbec nevím.

- Do prdele. Možná to je pro dva hráče, uvidíme jestli to jde. Vypadá jako Luigi. Podívej. Teď ses změnil na Linka ze Zeldy 2. - Můžeme se dostat dál? - Nejde nám to. Můžu bodat směrem dolů? Jo, můžeš. No vidíš.

Zabij toho octorok goombu. Kdybych měl NES fanoušky, říkal bych jim Octorok. Bylo by jich osm. Sakra. - To bylo divné. - To bylo. - Tahle hra je divná. - Jo, je. Stink? Ne, snažím se...

Pozor, pozor, pozor. - Dobrá práce. - Kabel se sekl. - Pauznout to nejde, co? - Nejspíš ne. Žádné tlačítko na pauzu? Mějte ve hře pauzu, sakra! Vidíš to. Nenávídím tyhle věci. Triforce!

Funguje jako hvězda. Kurva. Vidíš, jak to jede pomalu? Čekal jsem, že to bude... Takhle, ne takhle... Jo, nebyla to tvoje chyba. Čekal jsi normální Mario hru. Teď jede Link Stink nebo jak se to jmenuje.

Link smrdí! Cože? Nasrat! Stink game over. Je zajímavé vidět tyhle hry na opravdových Nintendo cartridgích. A udělal to Dr. Mario. V roce 2003, takže má teď výročí 10 let. Nikdy jsem o ní neslyšel. Proto děláme tohle video!

Samozřejmě! Proto jsme ho udělali! Překlad: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď mě tak napadlo nepůjde po něm Nintendo? Když teď nemají rádi když někdo nahrává videa z jejich hrami ?

184

Odpovědět

Tím se (asi) myslí z těch novějších her, třeba na Wii, WiiU a všech těch 9 miliard druhů DS. Doufám.

192

Odpovědět

proc by to proboha nemeli mit radi co to meles...

185

Odpovědět

+rodier2http://www.youtube.com/watch?v=gbMlNzDHc38
Ale
prej už to asi zas neplatí, nevim jistě.

181

Odpovědět

Vidím, že to má nižšie hodnotenie ako AVGN, ale mne sa to páčilo viac. Asi to bude tým, že ma viac zaujímajú retro hry než nadávky.

196

Odpovědět

Mě taky, když je James klidný, tak ho mám radši než jako Nerda.

192

Odpovědět

zajímalo by mě co je ten Nerdův kurz sebeovládání...

182

Odpovědět

to že ze sebe akorát dělá nervního debila a ty mu to žereš

1818

Odpovědět

Připadá mi to, jak kdyby byl James zhulenej :D

194

Odpovědět

nuuda

1923

Odpovědět

dost těžká

1821

Odpovědět

Tohle bohužel nedosahuje kvality AVGN

1831

Odpovědět

Však to taky neni AVGN a ani nemá bejt jako AVGN.

244

Odpovědět

Sledujte v HD kvalitě - víc vynikne nostalgie :)

201