Josh Turner - Why Don't We Just Dance

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:3 630
V dnešním díle country okénka vám představím zpěváka s úžasným hlasem. Jmenuje se Joshua Otis Turner a narodil se v roce 1977. Do této doby vydal čtyři studiová alba, z nichž vzešlo jedenáct singlů, čtyři se vyšplhaly až na nejvyšší příčku hitparády (včetně dnešního songu, ke kterému je navíc úžasný videoklip :) ). Dalším jeho hitem je píseň Would You Go With Me, za kterou byl v roce 2007 nominován na cenu Grammy. Alternativní videoklip, který byl natočen fanoušky v nákupním centru, kde to "rozbalili" přímo mezi obchody, můžete zhlédnout zde. ;)

Přepis titulků

Zlato, proč prostě nevypneme tu televizi? 315 programů s ničím jiným, než špatnýma zprávama. No, může to být mnou, ale já to vidím tak, že se celý širý svět zbláznil. Takže, zlato, proč si prostě nezatancujeme? Tenhle malý obývák možná nevypadá nic moc, ale když zhasneme a posuneme ten gauč, tak to bude bohatě stačit. Pro moje dvě levý nohy a naše dvě tlukoucí srdce, nikdo nás neuvidí bláznit.

Takže, zlato, proč si prostě nezatancujeme? Dolů chodbou, možná nahoru po schodech, poskakovat kolem zdí, vznášet se ve vzduchu, zlato. Proč si prostě nezatancujeme? Zlato, běž si oblíknout tvoje nejlepší šaty. A ty boty na vysokým podpatku, který s radostí sundaváš s prvním tónem písničky.

Na druhou stranu, to, jak vypadáš, mě už teď dohání k šílenství. Takže, zlato, proč si prostě nezatancujeme? Dolů chodbou, možná nahoru po schodech, poskakovat kolem zdí, vznášet se ve vzduchu, zlato. Proč si prostě nezatancujeme? Rozbalím to.

No, může to být mnou, ale já to vidím tak, že se celý širý svět zbláznil. Takže, zlato, proč si prostě nezatancujeme? Proč si prostě nezatancujeme? Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Adam: ne,že bych se chtěl někoho zastávat, kor tady těch "bezbožníků", ale mě kolikrát překvapuje, co za bludy a nesmysly leze z amíků a to jsou kolikrát horší věci :)

180

Odpovědět

Cheyenee: Zijem zijem ale neviem ci si postrehla ale som v USA momentalne a nemam cas absolutne na nic :( Takze len z casu na cas sem zabehnem pozriet a nechapavo pokrutit hlavou nad niektorymi hodnoteniami :)

180

Odpovědět

Adam: Postrehla som. Sleduju průběžně fotky z hřiště, žes to dotáhl do varsity (gratulace btw ;)) a pak taky tvé občasné zdřímnutí ve škole :D. Užívej Iowu. ;)

180

Odpovědět

Sice text nic moc, ale nahradil to skvělým hlasem a intonací ;)

180

Odpovědět

Adam: Heej, ty taky žiješ :D Včera to mělo dopoledne přes osm, teď to má klesající tendenci... :D

180

Odpovědět

Jak toto moze mat 7....10 ako inak :)

180

Odpovědět

this is my life. :)

180

Odpovědět

Sakra to je barvička...hmm :))

180

Odpovědět

moc díky za překlad, ten chlap má boží hlas:)

180

Odpovědět

po dlouhý době country ve kterým nedominuje jen akustika! :) po dlouhé době dostává country song 10/10 ;-) díkec

180

Odpovědět

Od něj se mi nejvíc líbí firecracker, protože v tom klipu hraje holka s tak kráásnýma očima :D

180

Odpovědět

Safryš, vždycky když jsem tenhle song poslouchal, myslel jsem že mu bude tak přes 40, soudě dle hlasu :D No,tak či onak,výborná píseň,která mi po ránu zahnala podzimní chmury a dala sílu do hledání práce :)

180

Odpovědět

Bozinku ten je sladouckej a ty krasny oci ... asi jsem se zamilovala :D:D ...... pekna pisnicka dekuji....:)

181

Odpovědět

Josh Turner hell yeah!! :)

181