Julian Smith: Heimlichův manévr

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:4 354

Další z řady skečů YouTubera Juliana Smithe vám tentokrát poradí, co dělat, až se váš kamarád ocitne v nesnázi. Hodně štěstí při řešení podobně nepříjemných situací!

Přepis titulků

- Čau, Johnny. - Zdar! - Dáš si burák? - Že váháš! Jen abys věděl, tohle je mandle. - Je s příchutí? - Co já vím, našel jsem ji u Franka v kleci. Johnny, kdy se mě konečně začneš ptát, kde všechny ty věci beru... Frank se na tý mandli určitě pěkně vyřádil. Kdybys věděl, co všechno už jsem mu zabavil. Dobrý?

Potřebuješ Heimlicha? Ale já nevím, jak se dělá. Moment. Vygooglím to. Heimlich... Sakra, sakra... Promiň, nevím, jak se to píše. Vydrž, vydrž, začíná přihořívat.

Mám to, mám to! Konečně. To ne. Ne, ne, ne. Do toho nejdu. Johnny, je mi líto. Jseš skvělej kámoš, ale kdybys viděl to, co vidím já, taky bys vycouval. Je to fakt nechutný. Johnny! Proč zrovna v sobotu.

Pokaždý v sobotu. No nic... Za jak dlouho začne smrdět mrtvola? Tohle jsem udělal pro vás! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pořád přemýšlím, jak je možné, že jen a pouze Muričané potřebují to, čemu se říká "heimlich", zatímco všichni ostatní obyvatelé Zeměkoule prostě zakašlou a je to.
Že by geny? Ale to zavání rasovou teorií. Nebo kultura nenažraného hltání? Ale to zavání jejich shazováním coby nekulturních hovad. Anebo je to mýtus na kterém si filmaři tzv. "dělají vatu či dokonce zápletku" do filmů?

111

Odpovědět

V momentě kdy se ti ucpe průdušnice si moc nezakašleš, ať se snažíš sebevíc.

140

Odpovědět

"Proces rozkladu začne okamžitě poté, co srdce přestane tlouct, ačkoliv první fázi rozkladu (rozklad buněk a přebírání těla bakteriemi) ještě nic neucítíte. Průměrné lidské tělo obsahuje cca 30 biliónů buněk, zatímco zažívací trakt zhruba 37 biliónů bakterií, z čehož si lze představit, jaký chaos v těle po smrti nastane.

Zatímco rychlost rozkladu závisí na vlhkosti a teplotě, u většiny těl povolí svěrače, tudíž začnou zapáchat výkaly, které rovněž obsahují své vlastní bakterie.

V opravdu studených a suchých podmínkách tělo nemusí začít zapáchat celé dny, zatímco v teple a vlhku to je záležitost pár hodin."

202

Odpovědět

Děkujeme, to se bude hodit!

260

Odpovědět

Jak by řekl náš profesor- "V podstatě máte pravdu, ale né."

40