Julian Smith - 25 věcí, které nesnáším na Facebooku

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:895
Počet zobrazení:8 746

Titulky pro vás připravil nováček serveru videacesky.cz Foxii, studentka 4. ročníku oborové angličtiny na UHK a překladatelka na volné noze.

Julian Smith je mladý talentovaný režisér, který se snaží do světa prorazit prostřednictvím YouTube.  Českému publiku se představuje svým klipem o současném fenoménu - Facebooku. Do úst si bere nejotravnější funkce tohoto tolik oblíbeného média.

Přepis titulků

Co takhle 25 věcí, které má každý na Facebooku? Pěkná blbost. Jsem Julian Smith a tohle je mých 25 věcí, které nesnáším na Facebooku. 2. Šťouchání Tak jo. Proč to děláme? Je to sranda. Jo?

Je to fakt sranda? Baví tě to? Jo. - Super, hotovo. - Dík. Tak jo, jak chceš. Mažu tě z přátel! Čislo 3: 3. "Všechno nejlepší" na zdi - Mám narozeniny. Zajímalo by mě, jestli mi kámoši uspořádají večírek. Zajímalo by mě, jestli... Sakra, co to je? 3000 upozornění! Ve všech stojí: "Všechno nejlepší."

Musím na ně odpovídat? Číslo 4: 4. Aplikace na porovnávání přátel To jako vážně? 5. Pozvánky k polštářové bitvě Páni, to byla psina. 6. Facebook chat - Facebook chat mi až tak nevadí, ale v některých případech může být otravný.

Třeba v tomhle... Čus, kámo, pamatuješ si mě ze školky? Jeden z tvých přátel ti poslal dárek. 7. Dárky - Ty jo, super. Lízátko! Co s ním mám dělat? Dík, Jeremy! Jsi tam? 8.

Otravné statusy - Všichni máme v přátelích někoho, kdo v jednom kuse obnovuje svůj status. 9. Staří lidé na Facebooku Jako prarodiče a podobně. To je trošku divný. Měli by stanovit věkový limit. 10. Pozvánky na události 11. Pozvánky do skupin - Nebo do skupin. Když vám je prostě posílají a nepřestanou, dokud na ně neodpovíte. Prostě je pořád posílají?

Kámo, chceš být v mojí skupině? Ne, díky. - Kámo, tak chceš být v mojí skupině? - Ne! - Kámo, tak chceš být v mojí... - Hele, já fakt... Já fakt nechci. Ale je to fakt hustý! Je to skupina skákajících ledních medvědů! 12. Drama s top přáteli Potřebuju pročistit svoje top přátele, pojď sem.

Co se děje? Myslel jsem, že jsem tvoje jednička! Teď jsi čtyřka. Pěkně jsi mě naštval. Já se můžu změnit! Můžu být lepším přítelem! Na to je pozdě, šanci jsi dostal. Potvrď. - Jsem jednička? Jsem jednička? - Jsi jednička! - Ano! Potvrď. To je lepší. 13. Video komentáře - A co ty trapné video komentáře, které lidé nechávají ostatním na zdi...

14. Záliby 15. Virtuální nálepky 16. Detailní žádost - Jak se znáte s touto osobou? To je všem fuk! 17. Příbuzenské žádosti Upozornění: Ten a ten tě označil na fotce. 18. Označení na špatných fotkách To je děsný... Hned jdu zrušit označení. To je lepší! 19.

"Ztracený telefon" - Pozvánky od lidí, kteří tvrdí, že ztratili telefon a potřebují znova všechna čísla, ale vy jim to číslo fakt dávat nechcete. Zdravím všechny, upustil jsem telefon do záchodu a potřebuju vaše čísla! Neptejte se mě, jak se to stalo. LOL! Přidej se ke skupině. Přidej se. Dělej, přidej se! Znám tě?

Dobrá, víte, jak se mezi lidmi, které "možná znáte", vždycky najde týpek, o kterém stoprocentně víte, že ho neznáte a nikdy v životě jste ho nepotkali? Ale on tam prostě pořád je... 20. Lidé, které možná (ne)znáte - ...a culí se na vás z toho malého okénka? Myslím, že bychom si ho měli všichni přidat. A celé to postranní okno? Přelepil bych ho neprůhlednou páskou, protože tam jsou úchylné reklamy jako: "Hej, chceš poznat svobodné křesťany?"

21. Slizké reklamy - A pod tím vidíte týpka s vyhrnutým tričkem, který jako by říkal: "Jak to jde? Jsem křesťan a šířím lásku!" Cože?! 22. Řetězová reakce Pošlete jeden komentář nebo email skupině lidí a až do konce života vám chodí oznámení, kdykoliv to někdo okomentuje. A co když se chcete podívat na něčí fotku, kliknete na ni, protože ji chcete zvětšit, 23.

Smrštění fotek - ale ona se nezvětší. Někdy se dokonce ještě zmenší. Do háje s tím! 24. Duplicitní fotky Jestli máte na profilu stejnou fotku víc než jednou... Proč? A konečně... poslední, ale rozhodně ne nejneškodnější...

25. Vztahové "facebook" drby Hej, slyšels o Ianovi a Jessice? OMG! To teda neslyšel, co se děje? - Jsou ve vztahu! - Je to na Facebooku? - Jo. - Ale... - Uhm... Promiň, viděl jsem, že něco píšeš. To je v pohodě, ale vážně, co se děje? No, jsou ve vztahu.

Není to "facebook" oficiální, ale je to jasný. Jak jsi na to přišel? Cris mi to řekl. Meggie to řekla Crisovi. Ale nikomu ani muk, je to tajemství. Já jsem Julian Smith a tohle bylo 25 věcí, které nesnáším na Facebooku. Co nesnášíte vy? Překlad: Foxii Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (90)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neznášam videa ako sú tieto, čo je mi k***a potom čo ty neznášaš. ak to neznášaš tak na Facebook nechod a hotovo zasraný idiot premudrelý , facebook je pre tých , ktorí s takýmito vecami počítajú a respektujú ich, že to tam je. Je to ako nadávať na televízny program, že musím pozerať tie kydy a aj reklamy. Šak nikto ťa to nenúti zapínať alebo si prepni kanál alebo nezapínaj televízor vobec, a nie robiť video na niečo čo neznášaš. Takto to vyzerá , že si ešte vlastne rád, že niečo neznášaš a môžeš sa predviesť vo videu. Ak sa mi niečo nepáči, tak to ignorujem, ak niečo mi nechutí tak to nejem. V podstate je to také SPAM video, čo neznášam zas ja a koho to sere.

00

Odpovědět

Docela vás chápu, ale na druhou stranu:
1, kritika může pomoct danou věc zlepšit, ignorace ne.
2, vzhledem k počtu zhlédnutí (skoro 8 mil.) hodně lidí Julianův názor asi zajímá a obecně na tom stojí z velké části např. youtubering, který funguje jen proto, že lidi zajímá, co si určití youtubeři myslí.
Chápu, že se vám to asi nelíbí, taky mě to do jisté míry irituje, ale většinově to (pokud je člověk známý) prostě funguje.

00

Odpovědět

Endyforce- ale je

1.25 věcí co nesnáším na facebooku

190

Odpovědět

Nesnáším jen jednu věc: FB. A teď všichni do mě!

195

Odpovědět

super video

180

Odpovědět

Nikdo nepíše že ho nesnáší! Nesnáší na něm jen 25 věcí!!

182

Odpovědět

co nesnáším na FB fb samotné

183

Odpovědět

Trošku trapný že všechny videa proti Fb nejdou ne? :)

187

Odpovědět

Zdá se mi to nebo tam fakt není co nesnáší jako 1. ?

182

Odpovědět

Je to tam, hned na začátku :D Cituji: Co takhle 25. věcí, co má každý na facebooku? Pěkná blbost.

180

Odpovědět

Prostě boží. Děsná psina. Nemohl jsem vydržet až do konce se nesmát. Naprosto souhlasím. Jen tak dál.........No a řekne mi někdo co je to vlastně ten FACEBOOK.

184

Odpovědět

trapne video
80% veci, ktore tam spomina sa da bez problemov vypnut, odsranit, zakazat (jednym kliknutim)....
ak neviete ovladat facebook, tak vyrobite trapne video o tom, ako ho neviete ovladat...
presne ako Julian Smith

1821

Odpovědět

Právě jeho návštěva v centrále Facebooku je už přeložená a čeká jen na vypuštění "do éteru" :)

180

Odpovědět

Není to trapák, vytýká věci, který jsou fakt někdy otravný. Navíc byl díky tomuhle pozvanej do ústředí facebooku, protože se jim to líbilo. A mimo to - nikdy neřekl, že facebook nesnáší.
Julian má bezvadný videa, doufám že se tu objevej překlady dalších jeho skečů.

180

Odpovědět

A co jako? dyk je to trapák... nadávat na facebook je dneska fakt originální... a to se facebooku nijak nezastávám... ale tohle je trapárna...překlad je fajn :)

188

Odpovědět

tohle je bohužel pravda a bohužel jedna z těch co zabavna moc není, ale díky za překlad, jeho názor je výstižný

180

Odpovědět

zajímalo by mě, proč ten facebook má když ho tak nesnáší...

180

Další