Instagramový manžel

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:6 970

Za úspěchem každé ženy na Instagramu obvykle stojí nějaký muž (instagramový manžel). Nejnovější skeč z dílny The Mystery Hour vám přiblíží druhou stranu instagramového úspěchu - „zneužívání“ partnerů pro fotky na sociální sítě.

Přepis titulků

Překlad: sethe www.videacesky.cz Jmenuju se Jeff a jsem instagramový manžel. Za každou hezkou holkou na instagramu je chlápek jako já. A cihlová zeď. Jmenuju se Trey a jsem instagramový manžel. Musel jsem si z telefonu odstranit všechny aplikace, abych měl dost místa na fotky. Ahoj, já jsem Nate a jsem instagramový manžel. Svůj život opravdu miluju.

Mým úkolem je, aby na fotkách vypadala dobře. Chci, abys tu fotku udělal z výšky. Ne, výš. Ještě výš. Ještě. Zlato, ještě. V podstatě jsem lidská selfie tyč. Můžeš.

V loni jsem jí k Vánocům dal selfie tyč a ona se na mě rozzlobila, protože si myslela, že už ji nechci fotit. No jasně, že se z toho chci vykroutit. Co tady děláš? Fotíš všechny svoje věci? Dobrý moment. To podporuju. Dej mi vteřinku.

Tohle bych měl raději okomentovat. Nejlepší je, když jsem první. Roztomilééé. Je to docela problém. Strašně dlouho nám trvá, než se někam dostaneme, protože si pořád fotíme nohy. Fotíme boty. Fotíme. Ne, tahle je lepší. Ne, ne. Stůj. Posuň nohu. Můžeme se držet za ruce? Ještě jednu.

Tady se mi to líbí. Dřív jsme jídlo jedli. Teď si ho jen fotíme. Ne! To nesmíš. Ještě jsem si to nevyfotila. Musíme přece všem ukázat, jak moc si spolu užíváme. No... je to opravdu příjemné. Pokud jste vy nebo někdo, koho znáte, instagramový manžel, můžeme vám pomoci.

Podívejte se na INSTAGRAMHUSBAND.COM, jak milióny mužů jako vy našly naději. Jsem instagramový manžel. Jsem instagramový manžel. Jsem instagramový manžel. Jsem instagramový manžel. Zlato. Vyhledejte pomoc ještě dnes na INSTAGRAMHUSBAND.COM.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

my name is Jeff

141

Odpovědět

Protip pro všechny kdo si nechcou protáhnout ksichty, držte se daleko od komentářů dole fakt hodně daleko. O_O

72

Odpovědět

V práci máme takovou partičku, kterou pokaždé když potkám, nebaví se o ničem jiném než o instagramu, pinterestu a fotkách. Nejčastěji slyším něco ve stylu "a už máš instagram?", "on ještě nemá instagram, já mu řeknu, ať si ho udělá", "kdo má nejvíc lajků na jedné fotce na instagramu?". Přísahám, že pokaždé, když je slyším, tak alespoň jednou tam ten instagram padne :D

80

Odpovědět

m***t takovou devku a umlatit ji perem po hube.

2011

Odpovědět

No, pravda je, že po první minutě je tam fakt takový docela dvojsmyslný moment, stačí si domyslet za pár slov něco jiného:

„V podstatě jsem lidský […]. — Loni jsem jí k Vánocům dal […] a ona se na mě rozzlobila, protože si myslela, že už s ní nechci […].”

04

Odpovědět

bud si poslušny psíček alebo chlap

204

Odpovědět

02:25 ...have found hope
------...našli naději
Ne pomoc

normalne do toho nevrtam ale, ze nasli pomoc a že našli jenom nadeji je prece jen docela rozdil :D

41

Odpovědět

A vysvetluje to proc na konci chlapi rikaj Jsem instablabla na misto byl jsem instabla

30

Odpovědět

Díky, opraveno.

70

Odpovědět

Tady není co řešit. Stačí si přestat hrát na hipstera.

295

Odpovědět

Dobrý, pohonil sem.
BTW, ty divný týpci se evidentně k ničemu jinýmu nehodí než k patetickému hipsterství a karikování slova "manžel".

3216

Odpovědět

Skoda, na zaver jsem cekal aspon nejake pointu. a ne etnicky korektni zobrazeni podobne postizenych.

2016

Odpovědět

nikdy bych nechtěl tak vygumovanou babu.. vyhladit všechny podobné co fotí každou sra*ku

5313

Odpovědět

Nechápu je. Lidi co musí fotit a zveřejňovat vše co prožijí... Místo aby si ty chvíle pořádně užili, vychutnali si kouzlo okamžiku, atmosféru místa. Místo toho se hádat, že ta fotka je moc křivá, chybý kus věžičky, kus nohy... Život není dokonalý a to je na něm i to krásné, tak proč se křečovitě štvát za bezchybnou naaranžovanou fotkou a nezabrat radši pravdivou nečekanou momentku, zachycující emoce toho okamžiku.

937

Odpovědět

Pretože ľudia sú hlúpi. Tak to bolo, je a aj vždy bude

251

Odpovědět

Přesně tak, protože lidi jsou hloupí a nechápou, že by někdo moh mít náhodou jiný priority, jiný názory, jiný zájmy a jinej způsob žití svýho vlastního života, než ona kritizující osoba. Vychutnávat si život focením? Fujtyvole, ukřižujte je!
Tak to bylo, je a bude.

142

Odpovědět

+eXeDoufám, že to ExE myslel tak jak jsem to pochopil...
Pokud někdo prožívá svůj život focením, neberte mu ho. Každý člověk má ego, a někdo potřebuje jiným ukazovat svůj život že ho hodí na net (lidé ve videu) a jiní mají potřebu zas dokazovat že jsou lepší a normální (ti lidé pod videem v komentářích). :)

140

Odpovědět

+eXeChytrej kluk :)

50

Odpovědět

+eXeVezmu vás teleskopem oba

00