Schůze #1Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:3 927

Cyprien už několik let vydává sérii o tom, jak si představuje, že probíhají pracovní schůze velkých firem. Tohle už je šesté video v pořadí, ale jelikož se věnuje aktuálním fenoménům a kauzám, přinášíme ho z této série na web jako první. Pokud bude mít video úspěch, určitě sem v budoucnu přibydou i starší kousky z této bláznivé ságy.

Poznámky k překladu:
Pro zachování srozumitelnosti a vtipu jsem v titulcích občas měnila francouzské reálie za něco českého, příp. něco francouzského, co bude průměrnému českému divákovi známější. Z francouzského webu o zdraví Doctissimo je tedy proto český web Moje zdraví, z youtubera Michoua je Norman a z herce Thierryho Lhermitta Gérard Depardieu.
Stéphane Plaza je francouzský televizní moderátor a realitní makléř.
Monopoly byla promoční akce u McDonald's, která kopírovala motivy a postupy ze známé deskové hry.
Z Event je francouzská charitativní akce, která vybírá peníze streamováním na platformě Twitch.
ISS je anglická zkratka pro Mezinárodní vesmírnou stanici.

Přepis titulků

SCHŮZE UNO Plus čtyři. - A plus čtyři. - To ne! Je mrtvý! VINTED - Už máme kupce. - Tak to jen zabalíme. Díky. Hezký den. MOJE ZDRAVÍ - Zatrhl jsem si kůžičku.

- Ukaž. - To musíme amputovat. - Ne! - Je to rakovina prstu. - Spíš rakovina covidu. - Je to jen záděra! - Řez u ramene. ELYSEJSKÝ PALÁC Právě jsem potkala ministra financí. Mám okamžitě svolat schůzi ohledně úrovně nezaměstnanosti. Je tato historka pravdivá, či ne? Já nevím. OPERACE RYCHLÁ AKCE - Nechte mě!

- Dávej pozor. - Jdu na to. Teď je řada na tobě. - Teď ty. - Ne. - Jo. - Dobře, tak jo. Možná tady. Do toho! A jsem prachatá. PORNHUB To ne! Bude zákon, že uživatelé musí dokázat, že je jim 18. - Tak se jich zeptáme při vstupu na web. - To se šéfovi nebude líbit. O co jde?

Mně je 47 let, dokázal jsem to kliknutím na tlačítko. No tak vidíte. MUZEUM GRÉVIN Že bychom udělali Normana… To ne! - Už s tím zase začíná. - Fakt otravný. - Baf! - Do prdele! - Nemáš co na práci? - Dostal jsem vás. - Už to není sranda. V kuchyňce je kupa Depardieů. E.

PALÁC Jak se jmenuje? Nechce to říct. Řekněme, že je to lež. Je to pravda. ALIEXPRESS Přišly mi AirPody z AliExpressu. - Opravdové? - Jistě. Didier si teď objednal kolo z Wishe a bylo takhle malé. Malinké. Dej si je do ucha. SAMSUNG - Odstraníme napájecí adaptér.

- Ale jak budou nabíjet? - Poradí si. - K čemu to ale je? - Je to eko… - …logické? - …nomické. APPLE Samsung ruší adaptéry, aby vypadali eko. - Musíme taky. - A víc. Odstraníme telefony. To je teprve eko… nomické. PORNHUB Tak já odcházím. Musím pro mladýho.

Blbě parkuju. Mějte se, blbečci. - Sprosťák. - Nevypadá na 47. Spíš na 42. DECATHLON Co se týče roční bilance, musíme vymyslet strategii pro oddělení rybolovu a stolního tenisu. DAFT PUNK Když už nejsme spolu, - můžeme si říct, kdo jsme. - Ale zůstane to mezi námi. - Jistě. - Tos byl celou dobu Stéphane Plaza? - Samozřejmě. A ty jsi kdo? - Nikdy se to nedozvíš.

- Ten hajzl. MCDONALD'S - Vrátili jsme Monopoly. - Skvělý. - Vyhrála jsem McFlurry. - Já malé hranolky. - Já nic. Tady ne. FACEBOOK Pořád jen ztrácíme uživatele. - Co dát méně reklam? - Ověřovat fake news. Změníme jméno! Budeme Meta. - Tys nepo… - Vytvoříme virtuální svět. - Ne, ty… - S brýlemi na VR. - Nemáš strach…

- Vytvoříme metaverzum. Na prodej věcí, co neexistují. A do práce! DECATHLON Tak co, zabalíme to? Tak do toho. Musíš to otočit. Přesně tak. Do osmičky. Pozor, jsou tam kolíky. HANS ZIMMER - Pane Zimmere, poslední skladbu. - Už nemám nápady. - Aspoň něco pro Dunu. - Řekl jsem ne. - Geniální.

- Přesně to hledáme. - Pošlu fakturu. DAFT PUNK Nikdy se to nedozvíte. FACE… META - Tak to metaverzum nakonec ujde. - Máme schůzi, ale jsme doma ve spodkách. - Kde je Hélène? - Nevím. Neptejte se, nejde to změnit. Z EVENT 10 melounů! Dokázali jsme to! Promiňte, pro kterou organizaci?

- Je to pro… - Pro rakovinu. - Pro rakovinu. - Proti rakovině! - Nebo proti chudým. Pro chudé! ISS - Zkrat. - Musíme to opravit. Thomasi Pesquete! - Co to dělá? Dělám TikTok. Proč jsme ho sem brali? PEVNOST BOYARD - Slíbil jste nám prémii. - Ano, prémii. Félindro, tygří hlavu!

AMAZON - Výsledek je letos výborný. - Gratulujeme. To ne, Elon Musk je teď nejbohatší muž na světě, ne já. Ale i tak máte 200 miliard, pane Bezosi. Ale to je k ničemu, 200 miliard. TESLA Tak už jsem to vejce předehnal. Ale s blížícími se Vánocemi Amazon nejspíš zbohatne. - A je to, Bezos je první.

- Jde to rychle. To ne, já musím být první! - Chci raketu. - Raketu? AMAZON Už jste zase nejbohatší. Ano, Musk je se svou raketou na druhém místě. S raketou? Já chci taky raketu! A já se v ní proletím! PLAYMOBIL - Můžete to podepsat, Didiere. - Bezva. Jen do toho.

Stačí tady podepsat. - Přímo tam. - Didiere. - To ne! - Didiere! - Pardon! - Promiňte. - Nechte toho! Pusťte mě! ISS - Čekáš někoho? - Ne. - To ne, jsem první. - To ne, já jsem první! Já tu byl první!

- Vidíš tu čáru? - Ne! Já už ten jeho saxofon nesnesu! Narvu mu ho do zadku! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář