Aktualizace Facebooku ve skutečném životě

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 149
Počet zobrazení:13 247

Také nemáte rádi neustálé změny vzhledu a funkčnosti Facebooku? Jak by to vypadalo, kdyby někdo udělal totéž s vaším životem? Asi nějak takhle...

Přepis titulků

Aktualizace Facebooku ve skutečném životě - To snad ne, sakra. - Ahoj! Vítej doma, Nicku. Tvá nová aktualizace domova je připravena k prohlídce. To jako fakt? Sotva jsem si zvykl na to, jak to bylo. Pouze mi řekni, až budeš připraven na prohlídku. Tak fajn. Jak vidíš, učinili jsme určité změny, abychom zlepšili funkčnost prostředí tvého obýváku.

Co? Kde je druhá půlka mýho gauče? Co je to za křeslo? Zmenšili jsme tvůj televizor, aby bylo více místa na knihovnu. To ne! Měl jsem uhlopříčku 150! - Nemůžete mi... - Řekni, až budeš připraven pokračovat. Fajn. Podívej se na svou novou ložnici.

Spojili jsme tvé fotografie a hudbu na jediné příhodné místo. Vole, nikdy jsi neřekl, že jsi byl na střední tak buclatej. Chlape, posloucháš taky něco jinýho než songy z hitparád? Jak jste se sem dostali? Přátelé a přátelé přátel k tobě nyní mají lepší přístup díky novým Dveřím do soukromí. Ne!

Při poslední aktualizaci jsem jasně řekl, že tu nikoho nechci. Vypadněte! Hned. S tebou jsem nemluvil šest let. A tebe ani neznám. Mohli byste přestat resetovat moje nastavení soukromí pokaždý, když... Právě jsi objevil své nové Okno do soukromí. Umožňuje komukoli na světě vidět, co děláš. - Kdykoli se jim zachce! - Ne! Řekl jsem, že nic takovýho nechci! - Můžete prosím...

- Řekni, až budeš připraven pokračovat. Nakonec jsme zkombinovali tvou jídelnu s Centrem událostí. Nyní je pro tvé přátele snazší tě o všem informovat. Nicku, ahoj! Přijdeš na mou oslavu? Nicku! Hlasoval bys pro mýho bráchu v soutěži? Šťouchnutí Nicku! Přijdeš dneska večer na mou improvizační show? Ne, nepůjdu nikam! Zamítnout Přestaň!

Oplatit šťouchnutí Je ta prohlídka u konce? Protože už je mi blbě z těch... - Co je ta věc v mé kuchyni? - Vzali jsme tvou kočku a nahradili ji... psem! Ne! - Ne! - Také jsme ti upravili zdi. Tohle jsou jenom reklamy! - Co?! - Když se podíváš sem... - Ne! - Končíme prohlídku!

- Dobře. Do prde... Aktualizace Facebooku ve skutečném životě Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Správně, to těm pitomcům co to používají patří!

31

Odpovědět

náhodou appka messenger je skvelá vec aj na volanie, stačí mi internet 10gb za 15 euro a mám v podstate ohromné množstvo "smsiek" a "hovorov" v pár eurách.

00

Odpovědět

no jelikož to není stránka, kterou by uživatel vlastnil, může řvát, může křičet, ale s aktualizacemi nic nenadělá, kdyby ty aktualizace neexistovaly, asi by lidé jen horko těžko na fb vydrželi, už nyní se tam nic neděje, lidé už nepřidávají fotky, nehlásí statusy jako dříve, a každý si spíše chrání soukromí :)

232

Odpovědět

Miluju komenty typu: Nemam fb a ziju stastny zivot....jako kdyby to nekoho zajimalo

2814

Odpovědět

Skoncile,
koho asi zajímá to tovoje "Miluju komenty typu: Nemam fb a ziju stastny zivot....jako kdyby to nekoho zajimalo"

jako kdyby to nekoho zajimalo

23

Odpovědět

Facebook nemám a mám se skvěle :) Proto se jen můžu smát, jak každého štvou aktualizace, apod. :P

2521

Odpovědět

Problém všech aktualizací je ten, že když používáte nějaké médium např. auto a jste zvyklí lézt autem z boku dveřmi, tak po aktualizaci najednou lezete kufrem. A když už si po čase zvyknete na kufr tak to přehodí na motor.

Někdy si říkám, zda to někdo nedělá náhodou úmyslně a nebo je to fakt dement, že nedokáže dodržovat základní principy tvorby v IT.

232

Odpovědět

Když máš rád slovíčkaření, tak pro mě jsou kamarádi a přátelé to samé.
Známí jsou právě ty z hospody, práce nebo školy s kterýma se pozdravím nebo prohodím pár slov, nic víc.
A musím tě zklamat. Fotku ti bohužel nepošlu, protože nejsem na chlapy. Ale určitě to nevzdávej. Zkoušej to třeba v barech pro vás určených. Držím palce.

1914

Odpovědět

Zeptej se těch tvých "přátel" jak máš správně odpovědět na konkrétní příspěvek k diskusi.

Bóže, to je materiál; osel v lidskej koži!

00

Odpovědět

Ještě že tyhle "starosti" nemám :)

204

Odpovědět

Tak tohle video naprosto přesně vystihuje moje pocity, který mám, když nějakej chytrák udělá zase aktualizaci fb!

262

Odpovědět

změna je život :D

223

Odpovědět

ja porad nechapu ze lidi neprejdou napr na G+. Osobne mi prijde intuitivnejsi, vic user friendly a celkove nejak vymakanejsi, plus je dobre svazanej s androidem. Kdyby zalezelo na me uz bych tam davno byl...bohuzel se vsichni znami porad poflakujou na fb a tak mi nedavaji jinou moznost nez tam byt taky.. Chlapici ve videu to vystihly, vlastne docela doufam ze ty aktualizace nakonec zabijou fb :-D

186

Odpovědět

A proč bych měl přejít na nějaký g+? Nepoužívám icq, skype ani nic podobného. Nemám žádný chytrý telefon, takže mi je úplně jedno s čím je svázanej. Na FB nechatuju, nehraju hry FB ani se neseznamuju s cizími lidmi. FB používám proto, abych byl v kontaktu se svými přáteli současnými i těmi, kteří se třeba díky práci nebo rodině odstěhovali. Mám tam jen kolem 100 přátel, protože to jsou moji skuteční přátelé a ne nějací lidi, co jsem minulý pátek poznal v hospodě. Takže nemusím nějak rozlišovat, kdo z nich uvidí moje fotky z dovolené nebo, že se jim všem ukáže, že jsem byl na nějakém koncertě.
Takže proč bych přecházel na něco jiného, jen kvůli tomu že má nějaké vychytávky, které já stejně nepoužiju, když chci být jen pořád v kontaktu s kamarády? Co je teda asi pro mě nejjednodušší? No přece systém, který používají moji přátelé a který mě ničím neomezuje.

2129

Odpovědět

+dejf"No přece systém, který používají moji přátelé a který mě ničím neomezuje."
-> A to facebook není. :) V principu to není nic, jen se k tomu stavu limitně blížíš. Pokud by většina přešla na jiný systém, přejdeš taky. Je to tak?

182

Odpovědět

+dejf""Mám tam jen kolem 100 přátel, protože to jsou moji skuteční přátelé a ne nějací lidi, co jsem minulý pátek poznal v hospodě.""

Vlastně si nejsem jistý co na tohle napsat, ale je mi tě líto. Vážně si myslíš, že máš STO přátel??!
Prosím prosím pošli mi svou fotku, vážně chci vidět ksicht člověka s tímto názorem.
Možná jsi chtěl napsat "100 známých a kamarádů". Tedy doufám, že chtěl. Jinak nevím zda se smát a nebo brečet.

190

Odpovědět

+dejf100 pratel mas jo Dejfe? Tak to si frajer a kolik z nich by te u sebe nechalo bydlet, kdyby bylo nejhur, vyzvedlo tve dite ze skolky, nebo ti pujcili penize? Moc ne vid?..

230

Odpovědět

Nejhorší na tom je, že ačkoli aktualizace ignoruju a opravdu odmítám zkoušet, jak vypadá nový vzhled, vždycky se mi to pak nějak dostane samo :-/ btw když už jsme u toho, nevíte někdo, jak zrušit ten odporný černo/šedý panel vlevo?

200

Odpovědět

Poslední dobou mě stejným způsobem štve i YouTube.

202

Odpovědět

Youtube je pořád stejný, zadáš název videa a pak na něj koukneš. Teda až na poslední tejden, kdy se mi začla dynamicky měnit kvalita videa podle rychlosti připojení, což se naštětí dalo vyřešit přechodem na HTML5 verzi

186

Odpovědět

Chtěl byste používat na Youtube své celé jméno? - Ne./Ano.
Jste si jistí? - Položit otázku později/Chci používat své celé jméno.

5 days later ..
Chtěl byste používat na Youtube své celé jméno? - Ne./Ano.
Jste si jistí? - Položit otázku později/Chci používat své celé jméno.

200

Odpovědět

Mě se nový vzhled na YouTube líbí, nemůžu si stěžovat. I nové kanály vypadají moderně. Mě to spíš přijde, "jako že všechno nové je špatné", i když to může být dobré.

185

Odpovědět

Myslím, že to video to velmi dobře vystihuje, ale tohle není záležitost jen YT a FB, tak je to se vším. Řeknu třeba u supermarketů, přestavujících rozložení sortimentu tak akorát, aby jste si stačily zapamatovat to staré. Ale existují lidé, kteří byli spokojeni s první podobou. Proč prostě neexistuje u médií s velkým rozsahem svobody tvorby jako je internet možnost odmítnout? Pořád slýchám jen chytrosti jako: "Jsi prostě zatvrzelej a bojíš se změny." A napadlo někoho, že někdo třeba rád pracuje v prostředí, které zná a vyzná se v něm? Nebo že se mu prostě nelíbí, jak to po aktualizaci vypadá? Nevidím žádnou škodu v možnosti vybrat si desing, který se mi líbí, vyskočí tabulka "v tomto nastavení nejsou dostupné tyto funkce:" a je vymalováno. Já mám třeba rád dřevěný nábytek a tmavé barvy, tak logicky nebudu šťastný z toho, když přijdu domů a všude budou plastové sedačky zářivě oranžové barvy.
Jsem možná retard, protože oblíbená videa jsem na svém YT kanálu hledal na novém desingu 10 minut, ale internet je retardů plný, proč tak trápit majoritu uživatelů? Dnes jsem zapnul YT a je to tu zase "máte 6 dní, aby jste si aktualizovali kanál, pak ho aktualizujeme my", to není aktualizace to je jak z gangsterky z 60. let.

210

Odpovědět

Ha, díky za tohle video....právě jsem si všiml, že se něco na mém FB změnilo :D

201

Odpovědět

Já teda nevím, ale nastavení soukromí po tom, co jsem ho nastavila podle sebe se mi nikdy nezměnilo samo od sebe...i když je fakt, že přidávají pořád další a další nastavení, která ovlivňují ta stará. Zbytek je pravda dělají to zbytečně složitý a například ty panely, co jsou teď vlevo (knihy, filmy, hudba) jsou úplně na nic. Opravdu neznám nikoho, kdo by zrovna viděl film a jediné na co myslel je aktualizace panelu filmů na FB :D

200

Odpovědět

To je krása... jen pročítám ty komenty a směju se :D nikdy jsem faceshit neměl a nikdy ho mít nebudu.

1914

Odpovědět

JE TO REBEL!

211

Odpovědět

A co teprve aktualizace Facebooku na mobilu... S každou aktualizací to funguje hůř. Já jenom čekám na den, kdy to přestane fungovat úplně :D

190

Odpovědět

Tak si to neaktualizuj pokaždé co nějaká aktualizace vyjde. Já když jsem se současnou verzi spokojený tak nevidím důvod proč bych ji měl aktualizovat.

185

Odpovědět

+rooneyProblém je v tom, že teď už mi nic jiného nezbývá, když spokojený nejsem. Pořád marně doufám ve zlepšení, ale místo opravení starých chyb mi vždycky akorát přibudou nové.. :D

190
Další