Facebook mámaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:701
Počet zobrazení:10 084

Sociální sítě jsou místem nekonečných možností. V následujícím videu vám moderní e-máma Gloria Bianco přiblíží způsob, jak využívá Facebook a Twitter k neustálému pronásledování svého syna. Video pochází z "nejlepšího amerického zpravodajského portálu" The Onion.

 

 

Přepis titulků

Školní rok je tu a pro mnoho z vás to znamená, že se děti vrací do školy. Sociální síť Facebook je skvělým způsobem, jak udržet krok s vašimi odrostlými dětmi. A s námi ve studiu už je e-máma Gloria Bianco. Glorie, rádi vás vidíme. - Zdravím Jime, Tracy. - Všichni jsme už slyšeli výraz "Facebook", ale možná nevíme, že se dá použít ke sledování osobního života dětí, i když jsou daleko od domova.

Ano, je to tak jednoduché. Stačí si založit profil, najít jméno vašeho syna nebo dcery - a pak už si je jen přidat do přátel. - Aha! Během chvíle můžete psát na jejich zeď. Já píšu mému Jeffreymu pětkrát až šestkrát denně. Musí mít radost, že může zůstat v kontaktu s maminkou!

Můžu mu tak jednoduše připomenout, aby si vzal lék proti lupénce, - nebo jen říct, jak moc ho miluju. - To je skvělé! - Mně se na Facebooku líbí ty fotky. - Ty mám taky nejradši. Já si procházím Jeffreyho fotky každý den. - Vážně? - Podívejte, vidím, že je s touhle mladou ženou s velkým výstřihem. - Asi se dobře baví! - Takové dívky se rády baví. A díky označování fotek na Facebooku pouhým pohybem myší zjistím, že je to Jenny Longmanová.

To je skvělé! Facebook mi sice nedovolí vidět celý její profil, ale můžu se dozvědět dost o tom, jaká je, - pouhým pohledem na její odvážnou fotku. - Máte pravdu. Další skvělá věc na označování je, že můžete vidět fotky vašich dětí nahrané jejich přáteli. Tady je můj syn na akci "Chlastačka u Jenny od soumraku do úsvitu".

A tady je znovu Jenny Longmanová. A přichází na řadu moje nejoblíbenější stránka - Twitter. Umožní vám virtuálně sledovat vašeho syna či dceru na každém kroku. Můžete vědět o každé jejich myšlence! Je to jako splněný sen. - To je úžasné! - Tohle je moje stránka. Stačí jen vybrat běžné jméno a zadat rok, ve kterém se vaše dítě narodilo, - takže si budou myslet, že jste někdo, s kým chodili do školy - Chytré!

Můžete jim psát celý den a oni si ani nebudou stěžovat! Jen se snažte psát hrubky a hodně nadávat. Někdy vám vaše dítě dokonce odpoví! - To je skvělé! - Když třeba plánujete návštěvu vašeho dítěte na koleji, abyste se na něj podívali skrz okno, - budete vědět, jestli tam zrovna jsou. - To ušetří spoustu času! Nebo když váš syn oznámí, že jede na víkend na hory s nějakou Jenny, můžete jí poslat varovnou zprávu, aby se držela od vašeho syna dál, pokud nechce mít vážné problémy.

Dobrá, takže jedinou omluvou pro neznalost každého detailu o vašem dítěti, je mít vlastní život. Glorie, děkujeme, že jste tu s námi dnes byla! A teď si připravte brýle, budeme si povídat s válečnou vdovou ve 3D! Brýle - připravit! Překlad: Foxii Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj! O Facebooku je taky můj dotazník http://login.oursurvey.biz/4816 do školy. Vyplníte mi ho? 13 otázek, pohoda. Jinak tohle video jako dobrý no :D

184

Odpovědět

Jako dělaj si z toho p***l, ale na potěr je to dobrý

220

Odpovědět

zoidick: jen pako jako ty to může myslet vážně, ještě že je to pro takový blbce raději zařazeno do sekce "parodie", ale jak je vidět..chytrému napověz..

200

Odpovědět

Tohle snad nemůže normální, průměrně inteligentní a myslící člověk myslet vážně. Jdu zvracet.

1813

Odpovědět

Mě to celý přijde, jako jedna velká ironie. Nejdřív se to tvářilo jako reklama na FB, pak do toho ale zatáhli Twitter, takže asi nikoliv.

O ironii mě přesvědčila hlavně hláška ke konci videa, že můžete varovat Jenny, aby se držela od vašeho syna dál. TOUCH HIM AND I WILL KILL YOU ... :D tohle video DOUFÁM není myšleno vážně, jinak ať jde celá dnešní prohnilá společnost do pr*dele!

195

Odpovědět

No anebo pak se stane to, co se stalo mně... dala jsem na facebook tenhle vtip http://funnyjunk.com/funny_pictures/2804088/Want+Some+Aloe+For+That+Burn/ a dneska mi volala mama, ze nemuze prijit na to, co to znamena a ze se na to o poledni pauze pokouseli prijit s celym ucitelskym sborem...

200

Odpovědět

já mám v přátelích matku, strejdu babičku i prababičku :) ta tam teda moc nechodí.. nejvíc mi asi překáží matka.. :DDD

182

Odpovědět

omg to nechapete ze OnioN news Network je fake? jeto jen takova sranda :-D ironie
asi nikdo by si nepridal svoji matku na fb

213

Odpovědět

No ono by stačilo kdyby si jí ten její syn nepřidal do přátel.. a hned by měla po srandě :D

180

Odpovědět

já nechápu co vsichni proti facebooku mají..? kazdý říká jak je strasné, že už ho má 500mil. uživatelů, ale no a co? to znamená, že existuje více než 500mil. lidí co mají email, ale to už nikomu nevadí a neprijde divné.. Mi FB pomohl se zlepsit vztahy s lidmi a děkuju mu, že mě uvedl do přítomnosti a otevřel mi další pohled na svět.. Jedinou nevýhodu prinesl se slovem "LOL".. kdyý to vidím, mám chut vrazdit..

2019

Odpovědět

Bože..
na facebooku nejsem rozhodně závisla, ale takovouhle matku mít, tak si ho radši zruším :D

180

Odpovědět

Děsivé a znepokojující.

180

Odpovědět

z dnešního videa jsme se hodně naučili....NEDÁVAT SI RODIČE DO PŘÁTEL!!!!! xDDDDDD

180

Odpovědět

FUUUUUUCK FACEBOOK AND AZET !

181

Odpovědět

proc by ne

180

Další