Odezírání rtů

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:492
Počet zobrazení:6 207

Julian Smith je mladý režisér, který dělá vtipné skeče na YouTube a dneska máte možnost podívat se na jedno z jeho novějších videí. Julian v něm sám vystupuje v roli otce na oslavě narozenin svého syna, kterému ukazuje, jak dokáže odezírat ze rtů.

Přepis titulků

- Všechno nejlepší k 12. narozeninám. Rosteš jako z vody! - Dík, mami. Jsem na tebe hrdý, synu. My všichni jsme. Až na tamtoho chlápka. Ten tě nenávidí. Cože? - Ale Rodgere. Vždyť ho ani neznáme. - To je Billyho táta. - Měl jsem ho fakt rád. - Je to líbivý člověk, synu. A oblečení mu sekne, Nicméně, nenávidí tě. Jak to můžeš vědět?

Já... odezíral jsem mu ze rtů. - Sama, neposlouchej co říká. - Ty umíš odezírat? Jasně, synku. Sleduj profíka... v praxi. - Co říká, tati? - No, není to dobré. - Není to dobré, opravdu to chceš slyšet? - Rodgi! "Vole, tahle párty je na prd." "Nezahrajem si Kris-Kros nebo neseženem Michaela Bolta?" - Začínám ho mít docela rád.

- No tak, Rodgi. Vždyť to ani neříká. "A ten malej Samuel je takovej vopruz." "Ještě, že je tu jeho táta. Protože jinak bych mu strčil ponožku až do krku." "Je dobře, že tu je. Protože kdyby nebyl, dali bychom mu sedativa" "a řekli všem jeho hloupým kamarádům, že je počůránek." Chce tě roztrhat na kusy, synku. Vychutnat si tě jako bonbon. Je dobře, že tu jsem. Tenhle chlápek tě vážně nenávidí. *Same, neposlouchej co říká. Tvůj otec se akorát snaží ??? - Synu, jsi adoptovaný.

- Rodgere!!! Jen říkám. Přeložil: Rizyk www.videacesky.cz - Co budeš dělat po tomhle? - Jdu se ožrat.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde :(

181

Odpovědět

no julian smith je genius a toto je jedno z tych jeho slabsich videi, skuste napriklad Hand bag alebo Truth

182

Odpovědět

Tenhle přehrávač mě dost sejří, když už ho nemůžu spustit na počítači s linuxem, tak na tom co mám W XP, nejedou titulky... TENHLE PŘEHRÁVAČ PROSTĚ SMRDÍ!

183

Odpovědět

video me teda moc nepobavilo a pouzivat hlasky z repertoaru jinych lidi me taky moc neuchvatilo

181

Odpovědět

he he, pobavilo thx za překlad :D

181

Odpovědět

Sasenka013 co to meleš?

180

Odpovědět

stránka síce CZ ale keď nerozumiete anglicky možte ísť do p****e :/

184

Odpovědět

Kdybys dával ve škole pozor, nemusíš sem chodit :)

Gut video

180

Odpovědět

Nechapu to, lide sem davaji stokrat lepsi videa a vy prelozite tohle!!:-( To nestoji ani za praci s titulkama palec dolu. Chtelo by to videa, jako ze zacatku.

184

Odpovědět

Njn, asi mám divný smysl pro humor :D

180

Odpovědět

Ale tak nebylo to tak zlý... Just sayin' mě dostalo :))

180

Odpovědět

echt...no blbost

180

Odpovědět

1* :D

180

Odpovědět

Nějak jsem v tom neviděla pointu...nuda

180

Odpovědět

nuda

180

Další