Všechno je v pořádku!

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:877
Počet zobrazení:8 840

SolamBee bohužel kvůli problému s internetovým připojením nestihla připravit zpravodajství Onion. Omlouváme se.

Od YouTubera jménem Julian Smith u nás už najdete několik přeložených videí (tím nejúspěšnějším je zřejmě videoklip Čtu si knížku). Julian má hodně specifický smysl pro humor a jeho scénky a skeče bývají často až absurdní. Přesto vynikají skvělým zpracováním a originalitou. Jinak tomu nebude ani dnes, kdy se podíváme na jeden naprosto normální zamilovaný pár.

Přepis titulků

Dobré ráno! Tobě taky! Ta snídaně voní úžasně! Díky, dáš si vajíčka? Ano, vajíčka bych si dal moc rád! Míchaná? Radši volská oka! Hned to bude!

Díky, počkám v ložnici! Dej mi vědět, až to bude! Prosím! - Viděls, co dal Jeremy na Twitter? - Ne! - K popukání! - K popukání! Díky, žes umyl auto, zlato! Pro tebe cokoliv, ty můj čumáčku! Jsem tak rád, že jsme si pořídili Hondu!

Tenhle film je boží! Jsem tak ráda, že jsi doma! Strašně jsi mi chyběl! Jdu pozdě, protože jsem ti šel koupit kytku! Protože tě miluju! Ó, ty jsi tak milý! Kdo je Rachel? Četla jsem si tvý esemesky.

Ty jsi ale záludná vlezlá mrcha. - Vím, co máš za lubem. - To snad ne. - Četla jsem si tvý esemesky. - Ne. Četla jsem si tvý esemesky. - Četla jsem si tvý esemesky. - To je ale opravdu nemilé. Esemesky. Kdo je Rachel? - Esemesky. - To ne. Vím, co máš za lubem.

Esemesky. Esemesky. - Měl jsi špatný sen? - Ano, ale teď už je všechno v pořádku! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Tohle jsem udělal pro vás!

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rozmýšľal som, odkiaľ ju poznám a potom mi to došlo. Amy Acker hrala Dr. Claire Saunders v Dollhouse :)

191

Odpovědět

Teď si nejsem jist, jestli jsem to plně pochopil - mělo tam jít o to, že když na sebe normálně mluví, tak řvou, a když se hádají, tak mluví v klidu, ne? No, nápad je to zajímavý, ale tak mi přijde, že u toho nápadu to pomalu skončilo. Prostě mi přijde, že tomu něco chybí, nejspíš nějaká pořádná pointa nebo tak něco... 4/10

2025

Odpovědět

Ta hudba v pozadí během klidné konverzaci mi naháněla husí kůži...

190

Odpovědět

Neuvěřitelná blbost! :D A asi proto je to tak vtipný... :D Fakt jsem se zasmál! :D

191

Odpovědět

To by bylo metalu... A country by byla ta největší prasárna :D

182

Odpovědět

s****a

1818

Odpovědět

poprvé v životě jsem se u videa smál nahlas nepřetržitě od začátku do konce.

183

Odpovědět

Ježiš to je sranda :D

182

Odpovědět

Většina lidí tu nepochopila pointu.

185

Odpovědět

hrdě se hlásím, že já taky ne.

1820

Odpovědět

No kdyz sem to videl, tak sem si rekl What the f...., ale pak mi to doslo :D 10/10

184

Odpovědět

Paráda, díky za přeložení. Julian Smith by tu mohl být časteji :) Za geniální považuju třeba Red eye flashes twice.

181

Odpovědět

Prosím vás, to se musí pořád řešit hodnocení? :D Video je skvělý, já se fakt od srdce zasmála, šoupla tomu nějaký hvězdy a jdu dál :D

183

Odpovědět

prosím vás, čtete si, co znamená jaký počet hvězdiček. Opravdu je tohle video 8,26? Tj. něco mezi Výborné video! a Mazec! ?? Myslím, že 5 hvězdiček by to vystihovalo... průměrné video... 8.26 OPRAVDU nikoliv...

1859

Odpovědět

:D :D 10*

195

Odpovědět

Hm, vůbec jsem nepochopil o čem to mělo být. Takže než tomu dám 1 hvězdičku můžete mi to někdo prosím vysvětlit?

1837

Odpovědět

Při běžný konverzaci na sebe řvali a při hádce, kde by se dala očekávat hlasitější debata, mluvili klidně. Na tom asi stavěli vtip celýho videa, no nevim... Tu jednu hvězdu tomu klidně dej, za víc to nestojí. Tady je většina lidí klasickejch konzumentů - všechno je super, všemu dám 10 hvězd, všichni jsme hepy.

1836

Odpovědět

+dasbinichDovolím si nesouhlasit s nevtipností - tadyto převrácení tónu konverzace funguje výborně.
Je pravda, že tady všichni hned dávají 10 hvězd, je to asi proto že mají moc možností na výběr. Na čsfd nebo dříve na youtube jich bylo jen pět - a to už je jednodušší rozhodování. A nebo rovnou lamer nebo současné youtube, tam to je jenom + nebo - . Když je víc možností na výběr, tak je volba svobodnější a obtížnější.
A protože sem se lidé chodí bavit, tak se nechtějí zatěžovat hlubším hodnocením. Prostě se jim to velice zalíbilo, tak dají 10.

183

Odpovědět

+dasbinichNa mne to nefunguje a v tom to právě je, že každej člověk je jinej. A co se týče bodování, tak pokud mám u každý hvězdy napsaný, co symbolizuje, tak je všechno jasný, kdežto třeba na tom čsfd to přesně definovaný neni.

182

Odpovědět

+dasbinichNo, očividně to funguje na víc lidí. Ale bez rozdílnosti názorů bychom se nikam nepohnuli (-:
Já ten trend neobhajuju, jen konstatuju...slovní popisky taky využívám.

180
Další