Julian Smith - Čtu si knížku

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 183
Počet zobrazení:13 203

Přinášíme vám další video z dílny Juliana Smithe. Tentokrát se Julian představí jako drsný rapper s kladným vztahem k literatuře, který prostě nesnáší, když ho někdo ruší při čtení... Písničku si můžete stáhnout za necelý dolar z iTunes nebo zdarma jako vyzvánění do mobilu.

Přepis titulků

Sedím si doma ve svém oblíbeném koutě. Moje holka chce, abych snědl, co mi uvařila. Čtu si knížku, holka, čtu si knížku. Nikdy mě neruš při čtení knížky. Musel jsem zastavit na krajnici. Policajti chtějí, abych stáhl okénko, ale já si čtu knížku! Čtu si knížku! Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Proč mě všichni pořád ruší? Co musím udělat, aby jim to konečně došlo? Už nikdy mě nerušte při čtení knížky.

Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Už nikdy mě nerušte při čtení knížky. Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. V knihovně, kde mi přezdívají padouch, nikdy neplatím za vypůjčené knihy. Prostě si je vezmu z poličky a když se někdo dívá, řeknu jen, že si čtu knížku. Na stupidní párty pro stupidní dítě jsem ukradnul knížku z dárků určených pro něj. Teď se dozvím, co se stalo kapitánu Hookovi, protože si čtu knížku, dítě, čtu si tvou knížku.

Proč mě všichni pořád ruší? Co musím udělat, aby jim to konečně došlo? Už nikdy mě nerušte při čtení knížky. Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Už nikdy mě nerušte při čtení knížky. Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Jestli mě někdy vyrušíte, tak si buďte jisti, že uvidíte, jak umím být sprostý...

sprostý... sprostý... Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky. Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy mě nerušte při čtení knížky... Čtu si knížku, čtu si knížku. Nikdy, nikdy mě neruš... Překlad: Foxii Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Tohle jsem udělal pro vás!

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevíte někdo proč se mi seknou titulky v 00:28 ale video pořád jede? :D

183

Odpovědět

protože přehravač usoudil že jseš pomalej a dal ti vic času na to si to přečíst

401

Odpovědět

to je proste peckovni song :D

221

Odpovědět

Jak čapne ty dárky frajer :D

220

Odpovědět

konec je nej

182

Odpovědět

proč to neni delší? :(

200

Odpovědět

Protože číst je sexy bejby :D :D www.cistjesexy.cz

192

Odpovědět

Dobrá pro epileptiky :D

261

Odpovědět

chtel bych videt i zbytek od juliana tu s titulkamy

180

Odpovědět

To Theli: "Dont you ever interrup me while Im reading the book"

Moc pekne udelany klip, chytlavy -)

M.

185

Odpovědět

Prosim vás nevíte někdo jak to píše to "Nikdy mě neruš při čtení knížky" ? Nevíte prosím? :)

182

Odpovědět

ty jeho pohyby a ksichty mě fakt dostávaj :D:D:D ten konec :D:D:D

201

Odpovědět

Liger: Mně to bylo jasné hned. Jen komenty ostatních tak nevypadaly..

180

Odpovědět

sem sam a nebo to pripomina Lonely Iland?hlavne ta scena u tech narozenin oho ditete;)

190

Odpovědět

Toto je fakt pecka :D nemozem z toho !! :D

180

Odpovědět

barchettka: Kamera ani oči to nejsou, to máš pravdu, ale k nasvícení ze stran se používají světla jiný...tohle bych podle tvaru a úhlu tipnul spíš na light ring, což je prstenec z LEDek, který se šupne přímo před kameru a ta kouká jeho prostředkem...

Něco takovýho :) http://hackadaycom.files.wordpress.com/2009/11/diy-ring-light.jpg?w=470&h=409

180

Další