Každý zlý císař

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 005
Oni jsou všichni ti záporáci stejní…

Přepis titulků

Konečně vítězství. Stálo za každou zradu, každou spálenou řeku, každého zničeného synovce. Tato země je konečně sjednocena pod císařským praporem. Lidé se klaní pouze před císařem!

- Hurá. - Mám otázečku, Steve. Týká se lidí. Milují mě? - Ne. - Myslel jsem, že ano. Sjednotil jsem přeci celou zem. Můj portrét visí v každém domově. Protože jste to přikázal… Pardon, jsem zmatený. Ptám se, jestli mě lidi milují.

Jednoduchá otázka. Ne. Jsou naštvaní kvůli těm řekám. Tohle je úsvit nové éry. Steve, říkám si, jestli vůbec posloucháš mé monology. - Nejsem Steve. - Steve, cítím, že je něco špatně. Člověk nezničí 12 synovců, aniž by se o lidech něco dozvěděl. - Máš strach. - Ano. - Z toho, jak moc mě lidi milují. - Ne. Podle mě mě milují tak moc, že mi spontánně uspořádají průvod.

- To je nepravděpodobné. - Ne. Možná mi spontánně uspořádají průvod. - To asi ne. - Neposloucháš, Steve. Chci… spontánní… průvod. Spontánní průvod, císaři. Jistě. Nelehká je hlava, co korunu nosí.

A teď zjistím, co o mně lidi říkají na stránce Twitter.com. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ancient historians put Elagabalus on the worst emperors along Caligula, Nero, and Vitellius (who didn't make this list). Elagabalus's besetting sin was not as murderous as the others, but rather simply acting in a manner ill-befitting an emperor

00

Odpovědět

Na konci je: "co o mě říkají...". Mělo by tam být "o mně" :)).

30

Odpovědět

Vskutku.

Díky za upozornění, opraveno :)

61