Kenny Chesney - Reality

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:3 540
Dnes pro vás mám interpreta, kterého jsem původně zamýšlela dát minulý týden, a není jím nikdo jiný než další megahvězda country music. Kenneth Arnold Chesney se narodil v roce 1968, v country muzice se pohybuje od roku 1993, do této doby stihl vydat 15 studiových alb, z nich celých 14 bylo oceněno minimálně jako zlatá (tři z nich se stala dokonce čtyřikrát platinovými). V rádiích znělo 44 jeho singlů, 20 jich kralovalo na první příčce hitparády. Z jeho mnoha ocenění můžeme jmenovat například ceny Academy Of Country Music, American Music Awards, Country Music Televison Awards, People's Choice Awards nebo Country Music Association Awards v prestižní kategorii Entertainer of the Year, kterou vyhrál celkem pětkrát. Z jeho dalších písní uvádím třeba Live A Little (která je moje oblíbená, ale i když byla vydána jako singl, klipu se nedočkala), There Goes My Life, The Good Stuff (další moje oblíbená), duet s Grace Potter You And Tequila, další duet s Rebou McEntire Every Other Weekend nebo jeho netradiční vánoční song All I Want For Christmas Is A Real Good Tan. O Kennym jste u nás mohli slyšet v roce 2005 díky jeho čtyřměsíčnímu manželství s herečkou Reneé Zellweger, které bylo nakonec anulováno.

Přepis titulků

Ahoj všichni, jsem na FedEx Field, Washington, D.C. Filadelfie, město bratrský lásky, domov Philadelphia Eagles. Haynesville, Pittsburgh v Pensylvánii. Earlahm Stadium, KC v KC. Farnsboro, Massachusetts, domov New England Patriots. Motown - Detroit, Michigan. New York City, domov New York Jets a New York Giants. U mě je to bar na pláži, nebo loď pod hvězdama.

Nebo koncert s kapelou na pódiu. Na tu chvíli je všechno v pořádku. Pro někoho to je rychlý auto, pálenka ve sklenici... Každý má svůj způsob, jak nějak uniknout realitě. Jo, někdy život není to jediný, co se nedaří.

Tak se chopme týhle šance žít tuhle fantazii. Protože každý se potřebuje odpoutat... od reality. Jo, někdy je to zatraceně otravnej den. Potřebujeme letní rock'n'rollovou show. Aby nás muzika přenesla jinam, přenesla naši mysl na lepší místo. Kde zažíváme ten pocit svobody, necháme naše obavy za sebou, nepotřebujeme je.

Všechno, co potřebujeme, je slunečný den a korbu auta... a unikneme realitě. Jo, někdy život není to jediný, co se nedaří. Tak se chopme týhle šance žít tuhle fantazii. Protože každý se potřebuje odpoutat... od reality.

Všichni dneska zvedněte ruce a hlas. Osvoboďte svoji duši, proletíme se na koberci. Necháme všechno za sebou. Jo, realita, někdy život není to jediný, co se nedaří. Tak se chopme týhle šance žít tuhle fantazii. Protože každý se potřebuje odpoutat...

od reality. No tak, všichni, odpoutáme se. No tak, všichni, odpoutáme se. Děkuju, že milujete muziku a užíváte si života. Díky vám máme všichni na tomhle pódiu skvělý život. Dobrou noc. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě je to občas ten moonshine,ale hlavně to country a "little dreamin"... Skvělej song, vzal mě za srdce a naplnil mě emocema... tak to má bejt

190

Odpovědět

Pěkný výběr! Mám ráda hlavně bluegrass :) ...většina mých známých ani neví, co to je :/

190

Odpovědět

zase skvělý výběr

180

Odpovědět

V usa poslouchaj country docela pěkný žáby ! ;) pár jsem jich tam viděl

180

Odpovědět

Asi před necelým měsícem mě zrovna u tohohle klipu napadlo, že bys ho sem, Cheyenee, měla šoupnout :) Takže hvězdy na max ;-) Hned jak jsem zde viděl Kennyho, vzpomněl jsem si na první píseň, kterou jsem od něj před hodně hodně lety slyšel - How Forever Feels http://www.youtube.com/watch?v=iMeUY6pZ9aE&ob=av2e a to, jak jsem hned mazal do obchodu objednat si CD. Neuvěřitelný, že už se jedná o 15 let starou věc.

180

Odpovědět

Dokelu, aj ja som si ich zabudla zapnúť a vôbec som si to nevšimla, tak ma to zaujalo... 10 a nemôžem si pomôcť ;)

180

Odpovědět

Čo takto dať nabudúce niečo od Alana Jacksona? Napr. Remember When.
To eso: Najprv ich musíš zapnúť! V pravom hornom rohu.

180

Odpovědět

eso: Aktivuj si je kliknutím na ikonu CC vpravo nahoře ve videu.

180

Odpovědět

A kde jsou jako titulky?

185