Eric Church - Smoke A Little Smoke

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:3 957

Na dnešek jsem sice měla připravený jiný song, ale pak jsem v rádiu slyšela tuto písničku a věděla jsem, že se o ni musím podělit. ;) Sice nemá nijak světoborný text, ale zato neskutečný 'beat'. Tak tedy, Kenneth Eric Chruch se narodil v roce 1977, zatím vydal tři studiová alba, druhé a třetí bylo oceněno jako zlaté. Z jeho posledního alba Chief pochází jeho první #1 singl Drink In My Hand, který zazpíval i na předávání cen CMA Awards a skvěle si to užíval, jak můžete vidět zde. Z jeho dalších singlů jmenuji třeba Homeboy, Guys Like Me a Love Your Love The Most.

Pozn.: V přehrávači si můžete zvolit mezi českými či anglickými titulky. P.S.: Kdyby někoho zajímalo, o jakém rádiu to pořád mluvím, tak tady píšu pár mých oblíbených:

  • 99.5 The Wolf -  Dallas, Texas, hrají pěkně, ale mají dlouhé reklamy...
  • 105.1 KEAN - Abilene, Texas
  • 102.3 Lonestar - Wichita Falls, Texas
  • 106.3 Cowboy Country - Cheyenne, Wyoming
  • 101.9 Blake FM - Amarillo, Texas. Tohle je v současnosti moje nejoblíbenější, hrají hlavně aktuální hity (ale i starší) a je tam opravdu málo reklam, navíc mají dvakrát denně hodinu bez reklam. A mně osobně se moc líbí, že po skončení každého songu vždycky řeknou název a interpreta, takže si pak song, který se vám líbí, můžete snadno dohledat. ;) Já ho poslouchám skoro všude díky aplikaci radioPup, kterou si můžete zadarmo stáhnout do svého smartphonu. ;)

Přepis titulků

Dej ticho víc nahlas. Ztlum hluk. Nech tenhle svět... prostě jen točit. Chci se nechat houpat, jen tak houpat. Udělat duši dobře. Dej si drink, zapal si cigárko.

Chci víckrát vpravo a míň vlevo. Trochu víc "hned teď", trochu míň "co dál?". Dělat, jako by zítřek byl až za deset let. Prostě si hodit nohy nahoru a nechat se unášet. Dát si drink, zapálit cigárko. Napnul jsem plachty novým směrem, ale nebyl dobrej vítr.

Změnil jsem kurs, ale moje... definice změny... prostě není stejná. Sednu si přímo sem. Budu se držet dál odtamtud. Nebudu nic předstírat... prostě mě to nezajímá.

Mohl bych se zvednout... jít a získat ji zpátky. Nebo ji možná prostě nechám jít. Dám si drink, zapálím si cigárko. Jít ji získat zpátky. Dej si drink, zapal si cigárko. Dej si drink, zapal si cigárko. Sedni si, pusť si blues.

Otevři si vínko, na všechno zapomeň. Hledej, najdi moje skrytý zásoby. Zapal si, vezmi mě zpátky. Sedni si, pusť si blues. Otevři si vínko, prostě na všechno zapomeň. Hledej, najdi moje skrytý zásoby. Zapal si, vypni mozek. "Ale ne, já nevím, zlato.

možná se to protáhne na celou noc." Radši si pusť rock and roll. Dej si drink, zapal si cigárko. Dej si drink, zapal si cigárko. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už si to pouštím asi pošestý, je to parádní song 8-) Teď jsem hodně "jel" Rodneyho Atkinse a Alabamu, je načase si zas obstarat "novou potravu" :)

180

Odpovědět

Ahoj Cheynee, dík že jsi "still alive",dlouho jsem tu nebyl :) Jsem rád,že tu dáváš spoustu klipů, poslouchajíce povětšinou rádio se ke klipům dostanu jen vyjimečně :)

Možná už jsem se ptal,ale nějákej tip odkud stahovat? :) Klidně placený,přestal jsem kouřit,tak těch 70 kč denně můžu vrazit do muziky :))

180

Odpovědět

Nevím, proč to má relativně nízké hodnocení .. je to supr pohodovka :)

180

Odpovědět

Kamikaze: Nic ladit nemusím, na jejich webovkách klikneš na listen live a posloucháš. :) Pokud jsi myslel doma na rádiu, tak to tě zklamu, až jsem jejich vlny nedoplují... :D

180

Odpovědět

Můzete mě prosím nekdo poradit jak mam naladit některé z těchto radií?

180

Odpovědět

Takhle po ránu moc příjemná věc.

180

Odpovědět

Dobrej song, výborně pojatá výtvarná stránka klipu, nemůžu nedat za plnej počet :) Verš "Little more right, little less left" se mi vážně líbí :) A co se pojetí country týče, tak u mě platí jednoznačně "Little more rock, little less pop!" :D

191

Odpovědět

O tohle sse teda podělit nemusela :D :D :D

1817

Odpovědět

Erica nemám moc rád, ale vybrala si dobře :-) Jinak díky za tip na radio, sám jsem poslouchal jedno, ale spousty reklam. Jinak mě napadlo, jestli by nestálo za to, přeložit nějakého začátečníka v country music. Mitch Rossell má spoustu dobrých cover verzí, zpíval i s Ericem tuto píseň na ACM Awards 2011. Zde je jeho první oficialní videoklip http://www.youtube.com/watch?v=z6FtLzlRuzI

182

Odpovědět

Je to prostě dobrý! :)

186

Odpovědět

Tohle já rád :-) text sice není zrovna výchovný, ale melodie super

184

Odpovědět

Příšerný...

1815