Klaun psychopatKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:14 338

Znáte to, proberete se ve špatně osvětlené místnosti, na rukou máte okovy a chybí vám nějaká ta končetina. Ano, Key a Peele se stali oběťmi psychopatického vraha, jenže jim to vůbec nevadí...

Přepis titulků

- Mohlo to bejt horší. - Nestěžuju si. - Vždycky jde o úhel pohledu. - A jak s tím naložíš. Řeknu ti, že vzhledem k tomu, co jsem čekal, se mi dost ulevilo. Díky bohu za ten šok. Sám si určím, jakým budu vězněm. - Aspoň jsme furt naživu. - Že jo? Moje řeč. Jsme jen dva pohmožděný parťáci... Jo, jo.

...co si spolu můžou v klidu popovídat, než přijde další mučení. Taky je fajn, že nemáme žádnou naději na záchranu. - Přesně. - Nebudem se ani snažit odsud dostat, - protože víme, že je to marný. - Jo. A ta ruka mi taky vůbec nechybí. - Fakt ne? - Tak zaprvý... jsem levák. Pravačka mi odjakživa akorát překážela. Posluž si!

Žvaňte si tu, jak se vám zlíbí, blbečci! To pravé utrpení vás teprve čeká. Páni, skvěle jsi vystihl život každýho člověka. Jakmile si tohle uvědomíš, máš vyhráno. Bingo. Nikdo nikdy netrpěl tak, jako budete trpět vy dva. Je vidět, že děláš to, co miluješ. A to tvý nadšení je dost nakažlivý.

To teda. Uvidíme, jak nadšený budeš, až tě poliji od hlavy až k patě benzínem a škrtnu sirkou! Jako na zavolanou. Zrovna jsem si říkal, že mi začíná bejt kosa. Díky moc. Sakra! Že je to skvěle dramatickej a fascinující člověk? Ještě že nás sem zavřel.

- Moje řeč. - Fakt že jo. Konečně jsem daleko od počítače, telefonu a práce. Připadám si svobodnější. Jo, jo... - Koloběh života. - Nants ingonyama. Stejně už necítím bolest, tak se pěkně napapej. - Copak to tu máme? - Vidíš tu pilu? Tou ti teď pěkně uřežu nohy.

- Konečně! - Úžasnej kousek. Jsem docela kutil, takže se v pilách vyznám. Na řezání nohou rozhodně nejlepší volba. - Nejlepší? - Na tuty. - Dobrá práce. - Proč mi to děláte? Už mi z vás hrabe! Klid, klid, klid... - Někdo by potřeboval dovolenou.

- My dva víme nejlíp, jakej je to dříč. Ať už přestanou! Tohle je mučení! Ne! Překlad: BugHer0 www.videacesk.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Exeletní "kousek!" :-D

10

Odpovědět

Úplne skvelé, chcel by som vidieť ako to pokračovalo :3

41

Odpovědět

Paráda, do plnejch.

140

Odpovědět

Konecne po dlouhy dobe tahle dvojka. Hned me to primelo pustit si i starsi kousky. Diky

360

Odpovědět

Jo, takový ti absolutně pozitivní lidi jsou neuvěřitelné zlo :D :D

560

Odpovědět

To jsou takzvané růžovky: :D Pavel Moric: Růžovky vs. Poctivky -

51

Odpovědět

+JohanDíky za odkaz na Morice, vypadá slibně. Vůbec jsem jej neznal. Dohledám a napravím.

41

Odpovědět

nic moc

1425

Odpovědět

Myslím že by ti prospěla noc ve sklepě, se šíleným klaunem...

70