Nahé fotkyKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:12 944

Podle některých obvinění měl senátor ženám posílat nevhodné fotografie svého přirození. Jak to ale ve skutečnosti bylo?

Přepis titulků

Tato obvinění, že jsem po internetu posílal nevhodné fotografie, jsou naprosto nesmyslná. Jsou šířeny mými politickými oponenty, kteří se mě snaží očernit a získat tak výhodu. Budu teď mluvit naprosto jasně. Tato obvinění jsou falešná. Budu očištěn. - Senátore, senátore! - Johne? TMZ mají k dispozici fotku vašich genitálií. Právě teď ji zveřejňují. Tvrdí, že jste ji pořídil vy.

Co na to říkáte? Dobře, možná jsem poslal jednu fotografii svých genitálií. Senátore, senátore! Bylo to však pouze jednou jedinkrát. - Senátore, senátore! - Marku? A co ta nová zpráva, že se objevily tři fotografie zaslané třem různým ženám? Jaké druhořadé noviny se mě snaží... The New York Times. Ano, bylo to čtyřikrát.

Víckrát ne. Bylo to pouze čtyřikrát! Ano, Amy? Jste si jistý, že jste poslal jen čtyři fotografie? Ano, čtyři. Pouze tyto čtyři. A jak vysvětlíte tu, kterou jste poslal mně? Prosím, všechny vás prosím... Prosím vás, abyste mi odpustili mou slabost, mé hloupé hříchy. Byl to zbrklý čin mého mladšího já.

Mladšího já? Poslal jste ji dvě vteřiny předtím, než jste vešel na pódium. Senátore, to je velmi... Amy, pokud vím, čas stále ještě plyne. Takže technicky řečeno jsem teď starší než předtím! - Lidi, taky jste... - Proboha! - Co se to děje? - Já to taky dostal. Co se děje? Řekněte mi, co se děje. Senátore, jak to vůbec děláte?

Nemáte žádný důkaz, že bych něco dělal! - Proboha! - Omlouvám se. Omlouvám se. Znovu se vám omlouvám. Ještě jednou se omlouvám. Tak moment, vy ho smíte fotit a já ne?! Vyhledáte lékařskou pomoc? Dovnitř, dovnitř! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Njn, v některých kulturách se má politik svléct před svými voliči. A v některých se nevyplácí sundat ani ponožku.

Sorry jako...

30

Odpovědět

I mne by zajímal důvod zakázaných komentářů u videa "Laron se neumí smát".
Díval jsem se na to video a nenapadá mne žádný důvod k případnému zákazu platícímu ještě po necelých čtyřech letech od zdejšího zveřejnění, notabene, když na joutůbovi komenty normálně jedou.
Byl by někdo zodpovědný tak neobyčejně ochotný a na férovku nám to vysvětlil?

10

Odpovědět

Upřímně řečeno nevím, proč tam byly komentáře zakázány, možná tam tenkrát někdo házel spam a bylo to nějaké krátkodobé řešení, které nikdo neuvedl do původního stavu, nebo se někdo uklikl v adminu (ale opravdu jen spekuluji). Nicméně komentáře u toho videa už zase fungují.

30

Odpovědět

+XardassPoděkování za rychlou reakci.

10

Odpovědět

Mě by jenom zajímalo. Co se stalo v komentářích na "Laron se neumí smá"t, že je radši zakázaly...
Ale fotit si bimbase v přímym přenosu, dobrý :D
Třeba tim zachrání roztleskávačku.

60

Odpovědět

ad perex: jaké jsou vhodné fotografie přirození?

90

Odpovědět

Když je o ně zájem

191

Odpovědět

prostě někdo nemá a někdo má. bejby ;)

01

Odpovědět

KRYTON: Rád bych věděl, jestli je to normální.
LISTER: Fotit si to a ukazovat kamarádům? Né, to není!
KRYTON: Ano, jistě, ale má to takhle vypadat?
LISTER: To jó.
KRYTON: Je to ohavné! Tohle je nejlepší model, co vymysleli? To mi chcete tvrdit, že proběh´ konkurz a někdo řek´: „Áh, tohle, to je ono, tenhle tvar jsme hledali, konečně výstavní zoufalec.“ Shakespeare ho měl taky? Einstein? Perry Commo zpíval „Memories are made of this“ s tímhle schovaným v kalhotách?

471

Odpovědět

a potom jak přiložil tu jednu fotografii k té druhé a vykulil oči :P

31