Problémy u ObamovýchKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 198
Počet zobrazení:28 954

U Obamových to teď není žádná sláva, manželé spolu netráví moc času, ale chtěli by to změnit. Bohužel si moc nerozumí a tak přicházejí na scénu jejich překladatelé.

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Jsem tak unavená, zlato. Jdu si lehnout, dobrou noc. No... Je všechno v pořádku? No... Jen jsem doufal, že... Že bychom mohli... A chci v tom mít jasno. Chci být upřímný.

Chtěl bych mít... - Dobře, Luthere, mohl bys mi jít překládat? - Ano, madam. Doufal jsem, že bychom spolu mohli trávit čas. Kdy jsme naposledy měli sex, ženská? V den znovuzvolení? Co musí člověk, který se nejmenuje Bill Clinton, udělat, aby si vrznul? Poslední dobou jsi neměl moc času. Víš ty co? - Mohli bychom přivést tvou překladatelku? - Určitě, Catendro? Ano, zlato?

Mohla bys přeložit: "Poslední dobou si neměl moc času." Určitě. Můj rozkrok není žádná limuzína, do který si můžeš skákat, jak se ti zachce. Jseš celej den pryč a pak by sis chtěl užít? Potřebuju tam taky nějaký emoce, n*gře. Myslel jsem, že tohle je romantický. Já se snažím, mrcho! Hraju romantickou hudbu, ve skleničkách mám víno.

Co víc chceš? Aby ti moje koule poslaly pozvánku? Možná bychom si to měli naplánovat. Co mám jako dělat? Svlíknout se pokaždý, co se malej Barry postaví do pozoru? Ty nejsi můj vrchní velitel, zmr*e. A moje vagína není žádná jeskyně na Blízkým Východě, kam si můžeš střílet rakety, jak se ti zachce. Chtěl jsem ti zavolat, ale celý den jsem měl jednání. Se*u se s těma Republikánama celej den a slyším jen: "Ne, ne, ne."

Pak přijdu domů a ty mě ani nenecháš zaskórovat? Taky jsem toho měla hodně. Chováš se, jako bych nic nedělala. Celej den mám na krku ty tlustoprdy. Co je důležitější? Aby si smočil, nebo nějaký 8letý tlusťoch, co kolabuje na palandě? Dobře... Zapomínáš na svojí hlavní povinnost.

Jsi moje šuk asistentka, mrcho. Tak začni makat! Ty jeden... Luthere? Catendro? Ano, pane? Odsud už to převezmeme. - Ano, pane, dobrou noc. - Děkuji. Pojď ke mně. To je skvělý pocit. Mami, tati, vím, že jste mi už řekli ne, ale mohla bych prosím jít na ten mejdan?

Malio, použij svou překladatelku. Když mě nepustíte na mejdan, nechám si udělat tetování... - Na obličej. - Bav se.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dělají ti dva ještě skeče a zde se jen již nepřekládají novinky nebo ukončili spolupráci?

20

Odpovědět

Řekl bych, že tu již nepřekládá překladatel, který měl tuhle sérii na starost.

00

Odpovědět

asi prvni a jedinej dobrej Kokot & P**a

06

Odpovědět

Catendra :D

10

Odpovědět

tak tolik barevných komentů jsem ještě neviděl :)

00

Odpovědět

V 1.58 hovorí: "i've got some pinot in a glasses", máte to preložené ako hrozny. Pinot Noir je druh vína takže buď by som to preložil ako Pinot alebo víno :) Ale inak je to božské! :D

294

Odpovědět

Tyhle dva borci jsou špička ;) Jen tak dál kluci, pokaždé co si myslím, že už nelze překonat vaše nápady, tak přijdete s něčím ještě briliantnějším, good job ;)

432

Odpovědět

Naprostá špička Key a Peele videí. A chvíli jsem si myslel, že opravdu pustili zvukové stopy Obamova projevu :-)

1010

Odpovědět

0:50 - 1:00

221

Odpovědět

Tohle je výbornej nápad na skeč :D brilliant

150

Odpovědět

Koukám, že paní Anonymous konečně našla práci, na kterou je dostatečně pánvička :-D

72

Odpovědět

WOW, tak tohle byla jedna z nejlepších (originální, dobře zahrané, aktuální, vypointované, ale hlavně i každodenní - prakticky každý všední rozhovor je často plný narážek - čtení mezi řádky a je jen prakticky na naší bystrosti, jak je pochopíme) scének, co jsem kdy viděl, nejen v rámci dvojice Key a Peele

1084

Odpovědět

všiml si někdo té "obamovské" gestikulace? skvěle to trefili!

1324

Odpovědět

nn nikdo :D

101

Odpovědět

Jj, to už sem nějakej blb dával :-)

251

Odpovědět

+Moggsajoo

01

Odpovědět

Miluju překladatele Obamových! Jeden z povedených nápadů Keye a Peela.

561

Odpovědět

wow :D neskutečné ty pohyby všechno :D

130

Odpovědět

Obama se fakt poved=D

260

Další