Někdo to už musel říctKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:466
Počet zobrazení:9 106

Dva jižanští týpci sedí v baru a právě se dostali na svoje oblíbené téma, imigranty v USA... A sakra, že k tomu mají co říct.

Přepis titulků

Zasraní Mexikánci... Vole, vo nich radši nezačínej. Hele, chtěl sem jen říct, že drží naší zatracenou ekonomiku v chodu. Víš co? Máš recht. Kdyby 12 % Mexičanů v týhle zemi přestalo makat, jen 12 %, tak USA můžou zavřít krám! Je mi fuk, kdo poslouchá.

Můžou se sedřít a maj silný rodinný hodnoty. Nepostradatelný migranti. Když mluvíme o migrantech, co ti podělaný Asiati? Bratře, pokud chceš votevřít tohle téma, tak radši vodstup, protože o těhlech zmrdech mám co říct! Mám pro ně tři slova. Schopní, pracovití, pilní.

Máš recht. Asiati mají největší příjmy, nejlepší vzdělání a jsou nejrychleji rostoucí rasovou skupinou v USA. Navíc mají největší podíl vysokoškolskejch absolventů v zemi. Se mají. Možná budu znít jak rasista, ale tihle zmrdi zachrání naši zemi. Jo, přesně jak říkáš.

Prostě jsem se s tím nesral a řek' to. - Všichni si to myslej... - Ale já jsem ten, kdo to řek' nahlas. Hele a víš co, když jsme v tom, tak se do toho pustím na plný koule a nebudu chodit kolem horký kaše. Černoši. Zasraní černoši! Zasraní černoši! Víš, co si udělal?

Právě jsi vypustil stavidla, kámo. Vypustil si krakena. Podělaný oběti institucionalizovaného rasismu. A přes to všechno se vymanili z otroctví a segregace, stali se řediteli a podnikateli! A jeden z nich se stal i prezidentem! Jo, jako to je prostě fakt! Je to historickej fakt! To nepopřeš!

A co indiáni? Zasraní domorodí Američané. Nemám tucha, jestli se nedostanu do lochu, když v dnešní době řeknu něco takovýho, ale oni tu byli první. Lidi to neradi slyší, ale je to pravda. To my jsme přišli do týhle země, prostě sme si to sem nekráčeli a povraždili je. Jako něco jim dlužíme!

Kámo, na nealkoholický pivo to není špatný. Je dobrý. Tak já musím valit domu a postarat se o děcka. Kolik jich máš? Adoptoval sem jedenáctý. Si nemůžu pomoct. To se stane pokaždý, když nabídneš pomoc po zemětřesení na Haiti. Jo, ale co s tim naděláš? Má žena vydělává jen dvě třetiny toho, co já.

Vždyť máte stejnou práci! To neni fér! Jo, oba jsme knihovníci. - Si v pohodě? - Jo, jsem. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic moc tentokrát

411

Odpovědět

Jen víc buranskejch knihovníků!

211

Odpovědět

Co na to říct, čekal jsem a čekal, kdy řeknou něco vtipného a najednou byl konec...

712

Odpovědět

Takhle to dopadá, když si celebrity otevírají hubu o něčem, o čem nic neví, aby se zavděčily a vypadaly zajímavě.
Polopravdy, fabrikace a hlouposti.

1247

Odpovědět

S tebou musí mít zábava.

171

Odpovědět

+yyyyyyyyyyyyyyyyyyyycyankal asi psal o sobě…

12

Odpovědět

Key: Hey Peele, maybe we should say something about arabs too
Peele: Yeah sure, let me think about it
.
.
.
.
after 5 minuts .... Peele: I dont know what to say
Key: yep, nothing good to say about them

3412

Odpovědět

Doporučuji přečíst Orientalismus od Edwarda Saida, docela zajímavé čtení :-)

43

Odpovědět

well this is awkward

40

Odpovědět

Ta vlajka konfederace :D

213

Odpovědět

Nevím, asi jsem od nich čekal po takové době budování scénky, něco provokativnějšího než Neeerds... Moc mě to nenadchlo:P

916

Odpovědět

Ta scénka je budovaná dobře. Akorát musíš přijmout fakt, že KaP nejsou už dávno jen o humoru, ale hlavně o poselství. ;)
Protože "mají k tomu co říct". :))

3711

Odpovědět

+MikeMožná krapet přebudovaná, ale tak na začátku jejich vyprávění docela překvapí :)

32