Ultimátní soubojKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:246
Počet zobrazení:11 525

Dereka čeká další souboj a snaží se soupeři vjet trochu do vlasů a vybudit diváky. Ale tentokrát je jeho soupeř věřící. Hodně věřící...

Přepis titulků

VÍTĚZ BERE VŠE JEN PRO PRO PŘEDPLATITELE Já si myslím, že tuhle sobotu ani žádný boj nebude. Tomu staříkovi dám ránu z milosti. Derek je dobrý člověk, ale brzy se naučí správným způsobům. Zmučím jeho tělo, aby se jeho duše naučila pokoře. Budu kolem něj tancovat, zatímco se mi bude snažit dát ránu holí.

Chápete, jako stařík. Bůh si mě vyvolil pro tento souboj. Bůh je učitel. Derek je student a já jsem božím nástrojem. Až zmáčknu tvé plíce, Dereku, a ty budeš prosit o život, tak se tvé srdce otevře našemu Pánu. Složím ho v prvním kole, jasný? Moment. Co to řekl?

Bůh si ho zvolil? To ani nedává smysl. Až budeš krmen trubičkou a budeš od krku dolů ochrnutý, tvá rodina se shromáždí kolem tvé nemocniční postele, aby viděla znovuzrozeného Dereka. Hele, ví, že tu jen tak plácáme? Jako že se snažíme lidi nabudit na ten zápas?

Jako pardon, ale je to magor? Boží lekce jsou tak nádherné. Boží lekce jsou nádherné? Kdo vůbec ten zápas domluvil? To je fakt... Pokud chcete, abych bojoval s magorem, tak to není vůči mně fér. Nebo vůči němu.

Co myslíš tím, že zmizel? Kde je? Vole, kde je můj manager? Steve... SOUBOJ ZRUŠEN Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Key a Peele nikdy neomrzí, i kdyby to tu bylo desetkrát... a já třeba zrovna tohle video ještě neviděla, takže díky za překlad :)

40

Odpovědět

Konečně, víc Keye a Pelleho. Mají plno videí, které tu ještě nebyli.

202

Odpovědět

Bylo, nebylo, i kdyby se to tu opakovalo každý den tak Key & Peele nikdy neklesne pod 90%. :)

75

Odpovědět

Aktuálně je na 88%. SRY

73

Odpovědět

To už tu jednou bylo :)

154

Odpovědět

Ahoj, je to skutečně tak, za duplicitu se omlouváme, nevšimli jsme si, že je to reupload starého videa (na svém kanálu to mají jako dvě různá videa, toto vydané před 14 dny). Dáme si na to větší pozor.

91

Odpovědět

+XardassTakže to teď někdo znovu překládal? Hmm

70

Odpovědět

+gudAno, kdysi (cca před šesti lety) to překládal senrimer, tentokrát Mithril.

41

Odpovědět

+XardassVskutku ultimátní souboj překladatelů.

60