KlaustrofobieKlinika strachu (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:3 507

V závěrečné epizodě seriálu Fear Clinic (Klinika strachu) se podíváme, jak se Dante vypořádává se svou klaustrofobií. Pořad není vhodný pro osoby mladší 14 let! Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Korekce: scr00chy KLINIKA STRACHU Snažil jsem se, fakt. Snažil... Ale nemohl jsem, nemohl... Ne! Ne. Ne! Drž se ode mě! Drž se dál!

Poznáváte to? Ano. To je z mých nočních můr. Práskači... Strach se může projevit všelijak, Dante. Dokonce se může i skrývat. Občas velmi hluboko. Ale přede mnou ne.

Přijít o bratry tak násilným způsobem, muselo být velmi traumatizující. Jen ať už to mám za sebou. Chci zas vidět svého syna. Chci odtud vypadnout. Musíme si být jistí, že děláme správnou věc. Bez obav, doktore, jsem připravenej. Když to bratr schytá, máš ho pomstít.

Krev za krev. Zatímco po nás pálili nepřátelé, ty ses krčil podělanej na zadní sedačce. Teď si smrt našla i tu tvou proradnou prdel. Nebe neochčiješ, hlupáku. Práskači. Krev za krev.

To je motto, podle kterého žijeme... ... a umíráme. To kvůli tobě teď prdíme do hlíny. Nadešel den zúčtování. Den zúčtování. Den zúčtování. Den zúčtování. Musíme dostat syna z téhle čtvrti pryč. Synovi jsem slíbil lepší život.

Slíbil jsem mu to. Za vás žádnou vinu necítím. Mám toho dost. To jsi ty, Susan? POMOC!! NAŠE OBAVY OŽÍVAJÍ V KOMOŘE STRACHU!! Tři tragická úmrtí mých pacientů, které si dávám za vinu, podnítilo mou snahu vyléčit Susan. Včera přivezli pacienta s fóbií, se kterou jsem se nikdy nesetkal.

Mám strach, ale zároveň se i těším, jak komora jeho fóbii interpretuje. Má práce... Má práce teprve... Má práce teprve z... Má práce teprve za... Má práce teprve zač... Má práce teprve začí... Má práce teprve začín...

Má práce teprve začíná!!

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bohužel nefunguje.

00

Odpovědět

Na konci, v tom deníku je dost překladatelských chyb. Například tomorrow opravdu není včera :)

180

Odpovědět

Podľa mňa to bolo tak že zomreli traja ako doktor povedal "Tri tragická úmrtí." Susan ešte žije žo tam ťukala do mobilu v tej komore zavretá. On bude aj naďalej pokračovať s tým prístrojom. Bola to super séria len ma mrzí že som nezistila čo bolo s tou blondýnou. Povedali tam že skúmala hmyz v brazílii ale to robí kopu ľudí a nemajú traumu.

180

Odpovědět

jeste vic zmatenejsi nez inception.. tady neni videt kdy je kdo kde xD

180

Odpovědět

po vizuálnej stránke je to fajnové.. ale.. neviem, niečo mi tam chýba.. čakal som že to bude mat neakí.. lepší koniec..

180

Odpovědět

@godison: "V závěrečné epizodě seriálu Fear Clinic..."
Nicméně na konci tohoto dílu nám pan doktor psal něco o začátku, tak se nechme překvapit ^^

180

Odpovědět

kedy bude nova cast? mala byt vcera ci?

190

Odpovědět

to je akože posledná časť ??? šak to nemá koniec...

180

Odpovědět

Hrome, fóbii, jak známo, může předcházet nějaký traumatický zážitek. V tomhle případě, vyplývá to aspoň z tohodle dílu, náš klaustorofobik kdysi jel autem se svými bratry, z nějakýho důvodu se spustila palba na auto a on jako jedinej přežil. To se mi zdá dost traumatický na to, aby se pak mohl začít bát uzavřených prostor, jako třeba právě to auto ;)

180

Odpovědět

Hele myslim si že, ta komora zhmotnuje jeho nevětší strach, ale jeho nevětší strach nebyla Klaustrofodie, ale prostě ty mrtvý bratři že ho proklínaj atd.

180

Odpovědět

Fujtajksl :D Jsem nakonec myslela, že překonal ten strach...ale asi to v něm zůstalo, když ožili ti jeho bratři.

190

Odpovědět

Může mi někdo prosím vysvětlit proč je klaustrofobik? já to z toho nepochopil =(

180

Odpovědět

Nelíbí se mi že neni jasně vidět kdy sou v ty zasrany komoře a kdy je to realita....

180

Odpovědět

momnet takže umel kdo všechno?

180

Odpovědět

No neviem možno napíšem blbosť ale ja som to pochopil tak, že prežila (zatial) len tá Susan a o tom štvrtom len doktor ešte neviem, takže má zapísaných troch. On sa má určite tiež nejaký problém. Seriál inak pozeratelný len by to chcelo nejaký lepší koniec.

180

Další