Kradu mazlíčky

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:831
Počet zobrazení:6 610
Také chodíte do školy, kde vás všichni jen odstrkují a nemáte žádné kamarády? Mírně sociopatická hrdinka následujícího videa to vyřešila vskutku po svém. Rachel Bloom je herečkou, scenáristkou a komičkou z Los Angeles, která své nejnovější výtvory zveřejňuje například na svém YouTube účtu racheldoesstuff. Toto video nám bylo doporučeno z řad vás, fanoušků.

Přepis titulků

Ve škole se nudím. Čekám, až konečně zazvoní, protože dnes večer se jdu bavit s kamarády. Propaříme celou noc. Karaoke, polštářová bitva. Muzika duní, světla svítí, tahle party neskončí! Mám tolik kámošů. Protože kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a schovávám je v kůlně.

Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a zamykám je v kůlně. Život ve škole je tvrdý, Whitney Jones mi říká lesbo, ale její kocour mi jí lososa rovnou z ruky. Usmála jsem se na Michaela Winterfallse, ale začal šířit, že mám koule.

Tak jsem jeho psa naučila objímat mě na povel. Mám tolik kámošů. Mám pravdu, pejsku? Protože kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a schovávám je v kůlně. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky.

Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a maluju jim nehty. Rozjeď to, Mazlíku! V kůlně se dnes koná ples sedmé třídy a já jsem středem pozornosti. Kočky i psi to se mnou roztáčí, dneska si to fakt užíváme. Tančím ploužák s Maxem, teriérem Craiga Mendelsona.

Má na sobě oblek a oči má po Craigovi. A najednou... jsme se políbili. Protože kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a schovávám je v kůlně. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oblékám je jako jejich páníčky.

Kradu mazlíčky oblíbeným lidem a oba moji rodiče jsou mrtví. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem. Už nejsou vaši, ale moji. A oblékám je jako jejich páníčky. Už nejsou vaši, ale moji. Kradu mazlíčky oblíbeným lidem. Už nejsou vaši, ale moji.

A oblékám je jako jejich páníčky. Všichni patří mně! Kradu mazlíčky, kradu mazlíčky a zamykám je do kůlny. Kradu mazlíčky... Kradu mazlíčky, kradu mazlíčky a zamykám je do kůlny. A zamykám je do kůlny. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (94)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejhezčí holka co sem kdy viděl mucq mucq mucq :-* :-*:-*

211

Odpovědět

Tu holku bych zastřelil !!! Ale nejdřív bych jí pořádně znásilnil x))))))))

1918

Odpovědět

Mierne sociopaticka? Tazko psychopaticka :D

190

Odpovědět

To video tu je už 17dní, ale já si to v hlavě zpívám ještě doteď. :-D

211

Odpovědět

Mohli by ste dát možnost vyhledávat určitý videa pod nějakým heslem ve smyslu "totální hovadiny", protože to je něco, co o zkouškovým nejvíc potřebuju (a možná nejenom já):D

181

Odpovědět

Podobnost s Rebeccou Black je myslím záměrná (a myslím, že někteří to zavrhli a vypli předtím, než zjistili, o čem ta písnička je). Divil sem se, jak něco takovýho může být chytlavý, ale nějak mi to pořád zní v uších (i včetně toho "absolutního rýmu"):D
atlantis: atlantis? nebo jinej atlantis?

190

Odpovědět

Můj názor je že je to super :D Sranda musí být ;)

181

Odpovědět

Každej má jinej názor, ale mně ten refrén hraje neustále v hlavě :D

191

Odpovědět

Ta ženska mluví (zpívá )skoro jako Glad0s nebo někter z tech koulí z portálu(2)!!!!! >:T

190

Odpovědět

Musím uznat, že ačkoli to není nic moc, tak ten refrem je neskutečně chytlavý pořád mi hraje v hlavě....stejně jako lady kaká..taky ji absolutně nesnáším, ale v momentě jak ji jednou slyším, tak tvrvám půl dne než ji dostanu z hlavy....

181

Odpovědět

Tak...styl mi nesedí, takže hudbu ani zpěv nekomentuju (i když podle mě úprava hlasu a kvalitní zpěv nejde dohromady...:-) ), námět vcelku pěknej, ale co opravdu sráží hodnocení je první verš refrénu, který zní (v originále):
"I steal pets from popular people
and dress the pets like popular people."
Nevím, možná jsem sám, ale mě opravdu absolutní rým nepřijde zajímavej a hodnej populární písně:-)
Takže 3/10

186

Odpovědět

trosku pritahnute za hlavu mozno pred par rokmi by som sa tomu zamial .. podpriemer :-/

183

Odpovědět

kurňa ta je sexy !!

181

Odpovědět

Rohi: Pointa: Výstřední holka, co krade mazlíčky... propracováno (oblečení, maturitní ples atd.), částečně parodie na otřesnou písničku Friday; Zábava: Hezká holka, vcelku dobře, vtipnej text, právě ta parodie, myšlenka i zpracování; Hudba: Vcelku dobrá melodie na pozadí, velice chytlavej refrén, tenhle styl teď prostě letí, je tam klasická rapová vsuvka (jo, ten pes), jiná melodie u pomalejšího úseku po druhym refŕenu nebo kdy... takže to vypadá tak, jak má. Pojato osobitě a pro většinu Internetu líbivě.

181

Odpovědět

Oh, aby som nezabudol - väčšina ľudí na yt je také stádo, ktoré všade píše, že masturbovať pri tomto videu je ťažké atď. Takže ich "profesionálnym" názorom by som sa veľmi neoháňal. Friday je oproti tomuto slabé kafe. Ak má byť niečo vtipné, tak aspoň natoľko, aby to človeku nemučilo mozog km to dopozerá.

180

Další