Náhradní ruce: Rozchod ve třechWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 344
Ryan a dnešní host Rachel Bloom mají bohužel ve svém vztahu krizi a pokusí se ji vyřešit při společné večeři. Pomyslný milostný trojúhelník ale doplňuje Colin, jenž Ryanovi propůjčí ruce.

Přepis titulků

Přichází Rachel Bloom! - Tohle je pro mě, že? - Jdeme na to! V této hře budou Ryan a Rachel hrát scénku, během které ale Ryan nesmí použít ruce, Colin mu poskytne svoje. Tématem scénky je, že Ryan a Rachel jsou pár na hraně rozchodu a v romantické restauraci si dávají jídlo, které rozhodne o rozchodu. Hrajete, dokud nezabzučím. Můžete začít. Ještě mám nárok na poslední jídlo, abych změnil tvůj názor.

- Napijeme se a promluvíme si. - Ty a ta tvoje pravidla, Reginalde. Mám snad problém s alkoholem? - Nic jsem neřekla. - Znělo to tak. Nic v tom není, neboj. Je to jen chlast. Tak teď už se trochu bojím. Nachystal jsem si malý přípitek. Na tebe, na mě, na včeličky, na kytičky. Na lásku!

Na svit sluneční! Na kytičky, tak úžasný. Ach, ach, musíš to mé škrábání vyléčit, zkus mě, ty mrcho špinavá, opustit! S tím závěrem mi pomáhal můj otec. - Myslím, že to moc nepomohlo. - Je v tom někdo další? - Jestli jo, můžeš mi to říct. - Ne, není. Jen jsi kretén. - Takže já jsem kretén? - Co to... - Promiň. Promiň, že jsem ti na prso hodil housku.

Jako by to ani nebyly moje ruce! Dobře, sníme je. Naše poslední jídlo. - Tady máš steak. - Děkuju. Tenhle je můj. Tady máš brokoličku. Objednal jsem brokoličku, protože je to milejší než brokolice. - Dobře. - A trocha omáčky. Trocha omáčky. Trocha omáčky pro tebe.

Ta omáčka už je trochu starší. Ztuhla stejně jako naše láska. Dáme si kousek steaku. - Dáme si kousek steaku a budeme na sebe myslet. - Dobře. Ty se mnou nebudeš jíst? Někam se chystáš? - Já steak rukama nejím! - Zkus to! Prostě to zkus! Tomu říkáš sousto? To je tvůj problém v životě! Jen ho uždibuješ, život bys přitom měla hltat!

Jsi snad vegetariánka? Ty ústřice asi potřebovat nebudeme. K čemu by nám byly? Afrodiziakum potřebovat nebudeme, že? A nebo naopak ano! Tady máš. Já mám tady. Necháme je sklouznout našimi hrdly společně. Kéž bych nejdřív stihl polknout to maso! Podívej, číšník! Číšníku! Číšník! Jdeme na to. Bože...

Ale ne, spadla mi do té omáčky. Kam zmizela? Kde je? Kde je má ústřice? Kde je má ústřice? - Ztratil jsem ji... - Víš, proč se naše manželství rozpadá? Jíš jako zvíře! Tohle je důvod, proč mám poměr! - Je to proto, že půlím dorty pěstí? - Ano, je! Bože! To je ono? Takovýho chlapa chceš? Takovýho chlapa chceš? Takovýho chlapa chceš? Takovýho chlapa chceš? Máš trojitý bypass srdce, nemůžeš se takhle cpát dortem!

Najednou se staráš o moje srdce. Před čtvrt hodinou ti bylo ukradený. - Ne! Panebože, pomozte někdo! - Nikdo tu není, je to na tobě! Udělej mi Heimlichův manévr! Dělej! A je to venku! Rachel Bloom, vážení! Ryane, popsal bys mi, co se ti během té scénky honilo hlavou? Myslím, že až se zítra ráno probudím, moje hlava bude jeden velký beďar.

A přesto jsi nádherně hydratovaný. Dobrej tým! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobře reagovala...

101