Slepé zpravodajství: MuchlováníWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:7 592

Reportér v terénu Colin Mochrie opět přináší podrobné informace o dění, které probíhá za ním. Protože ale ve skutečnosti stojí před zeleným plátnem, nemá ponětí, o čem mluví. Za pomoci hlasatelů ve studiu je jeho úkolem předmět reportáže odhalit.

Přepis titulků

Máme tu mimořádnou zprávu od našeho reportéra v terénu. Slyšíme se, Coline? Sotva vás přes ten rozruch, co se děje za mnou, slyším. Moc hlasitě to ale nevypadá, Coline. Ze studia možná ne, ale tady u mě je to přímo ohlušující. Přestaň jen pohybovat rty a řekni nám, o co jde. Tohle se tu děje už patnáct hodin.

Coline, mohl bys nám poskytnout pár detailů? Jo. Tohohle znám a tohohle taky. - Přesně to jsme tušili, Coline. - Bylo nám to vždycky jasné, o nic nejde. Zdá se, že se lidé hýbou v krkolomném tempu. Takhle už se hýbou... Tohle jsem nečekal. Nezdá se ti, Coline, že jsi už skoro součástí té reportáže?

Sami dobře víte, že jakmile se objeví reportáž, strčím do ní nos. Vidíme, že máš k té reportáži velmi blízko a vyloženě se do ní dostáváš. Co tohle podle tebe způsobilo? Co za tímhle vším stojí? Peníze. Peníze? - Aspoň podle mě. - Takže lidé za to platí? Minimálně já bych za to zaplatil.

Nechci jen tak nadhazovat teorie, ale myslíš, že to vydrží? Řekl bych, že to může trvat ještě další tři hodiny. To jsou mi jazykolamy, Coline. Coline, zapojil ses do těchto aktivit i ty sám? Ne, já si to jen kreslím. - A to nikomu nevadí? - Ne, líbí se jim to. Asi před dvaceti minutami jsem si tady skvěle pokecal. Ale ne...

Troufneš si zkusit... uhádnout, o co jde? Počkejte chvilku... - Dobře, můžeš. - Coline, mohl bys... - Lidé provádějící nějakou aktivitu. - Ano. - Sexuálního charakteru? - Ano! - Svými rty a... Ano, aktivitu sexuálního charakteru, která... která se může vysílat. Co by to mohlo být? Může se vysílat. Improvizace?

Líbání se spoustou jazyka. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle udělat v nějaké české partičce, vysílat to v televizi, tak to druhej den rozmázne každej novinář a herci půjdou šlapat chodník.

36

Odpovědět

Skôr by som povedal, že na druhý deň by asi zamestnanci našli len ohorené trosky.

06

Odpovědět

Nepozerajte to! Bukvice sa tam vykusujú!

932

Odpovědět

To je snad vidět už z náhledového obrázku, ne? :)

332

Odpovědět

Netušíš aký zbytočný problém by vytvorili pre reláciu keby tam neboli.

87

Odpovědět

Bukvice ? Jakože Homosexuálové nebo gayové ?
Když se mají rádi a nebo si chcou jen zapíchat, rozhodně to nemění nic na tom že se můžou líbat jak se jím zachce a neměl by to být důvod k ignorování tohoto videa. Je to vtipné a co to tu jde ty homofobní hovado

105

Odpovědět

+TaryjekrivykokotTak ona je homosexualita v první řadě porucha. Kdyby byly na světě samí b*******i, tak vymřeme...
Jinak osobně homofóbií taky asi trpím, protože co si budeme povídat prostě to není normální a ti co tvrdí, že to normální je, by se nad sebou měli zamyslet. Vždyť se na ně podívejte - začali se propagovat duhovýma vlajkama, začali si říkat kvír nebo jak, v jednom kuse dělají průvody aby se pořád připomínali (vidlě někdo průvod heterosexuálů?) a hlavně chtějí adoptovat děti a podobné kraviny (vžijte se do kůže dítěte, které vychovávají dvo otcové - jednak bude mít pokřivené vnímání světa, druhak bude vystaveno posměškům svých vrstevníků a jeho začlenění do kolektivu bude velmi komplikované, v některých případech téměř nemožné).

Rakovina, AIDS, zarděnky... na tohle všechno se snaží vyrobit léky, ale nějaký antibuzerantikum ještě nikdo nevymýšlí. Přitom jsou to lidé, kteří jsou na svoji chorobu bůh ví proč ještě hrdí :/

19

Odpovědět

+NicDemence je taky porucha

10