Hollywoodský režisér: Nevěra v pizzeriiWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:9 561

Colin se v dnešní hře chopí role režiséra a pokusí se v dramatické scénce z pizzerie vhodně instruovat své herce RyanaWayna a Jeffa.

Poznámka: Show Jerryho Springera je americký pořad, ve kterém moderátor se svými hosty probírá životní situace, většinou v oblasti vztahů. O hádky a konflikty není v pořadu nouze.

Přepis titulků

A nyní nás čeká hra Hollywoodský režisér. Zahrají si ji všichni čtyři účinkující, tak pojďte dolů. Hra probíhá tak, že Jeff, Ryan a Wayne budou hrát scénku. Colin bude jejich režisér, pokusí se jim radit a co nejlépe scénku vylepšit. Téma je následující: Ryan je italským pekařem pizzy, který se snaží svést svoji překrásnou kolegyni Jeffa. Krásnou šťabajznu. Zničehonic se ale přiřítí Wayne, Ryanova velmi žárlivá manželka v pokročilém stadiu těhotenství.

Bavte se. Valerie, pojď sem, pomoz mi s těstem. - Giovanni, já už těsto udělala! - Pojď mi pomoct! - Ale Giovanni, ty mě pokaždé ohmatáváš. - Líbí se ti to, co? - Skvělému otáčení těsta neodolám. - Drž mě pevně, Valerie. - Co tvá žena... - Stiskni mě, až ho vyhodím. - A těsto je dole.

- Potřebuji tě... - A už je nahoře! - Je nahoře! - To je má žena. - Proč ji držíš a házíš tu těstem? Dal jsi už těsto do mě a podívej, jak nakynulo. - Ty máš ale kvasinkovou infekci! - Cože? - Tvoje těsto nakyne. - Střih, střih, střih! Co to sakra je? To se stane. Ještě že točíme v HDK. V hodně divné kvalitě. Zahrajte to, jako byste hráli ve sci-fi filmu.

Pokuste se neurazit moc lidí. Program pizza spuštěn. Nechtěla bys... se mnou promnout těsto? Vezměme těsto, které se nám tu jen tak válí, a vdechněme mu život. Giovanni... Naposledy, když jsi... Naposledy, když jsi... - Otevřít dveře o modulu. - Já to dítě kuchla. Ona to dítě kuchla!

Ona to dítě kuchla! Tak jo, střih, střih, střih. - Ona to dítě kuchla! - Ona to dítě kuchla! - Ona to dítě kuchla! - Zapomeňte na to dítě. Chybí tu interakce, musíte... Zahrajte to, jako byste byli v show Jerryho Springera. - Že teď nemneš to těsto! - To teda jo! - To snad ne! - Mnu to těsto, stejně jako jsem mnul těsto tvý sestry! - To ne! To ne! - Ne, ne!

- To teda jo! Tak můj chlap má víc klobásky než ten tvůj! Že jsi mi nedal pizza těsto na hlavu? - Tohle je tvý děcko! - To je mý děcko? - Jo, tvoje! - Takže by... - Střih, střih, střih! - Kdo sakra jsi? Vypadni! - Podle všeho jsem něčí dítě. Takový rozpočet nemáme! Už jsme tak blízko, kdybychom nebyli tak hrozně daleko. Brainstorming!

Zahrajte to jako v Bídnících. Vidíš, jak těsto létá, jak létá ve vzduchu? - Letí tam a padá sem. - Potřebujeme těsto, potřebujeme těsto. Potřebujeme těsto, potřebujeme těsto, potřebujeme těsto, potřebujeme těsto. Potřebujeme těsto, potřebujeme těsto! Lidé potřebují pizzu a pochodují ulicemi, lidé potřebují něco italského k zakousnutí. Mé dítě, tak tohle je mé dítě.

A nyní plodím své příbuzenstvo. Vytlač to dítě, vytlač to dítě, vytlač to dítě, vytlač to dítě, Vytlač to dítě! Střih, střih, střih! Dobrá práce. To bylo skvělé. Tisíc bodů pro všechny! - To je sto celých nula?

- Tisíc každý. - Tisíc. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to je nejvíc

33

Odpovědět

Není nějaká dobrá duše vysvětlit jak to funguje v show Jerryho Springera. Viděl jsem z toho dost absurdní výjevy, ale nějak nechápu o co tam vlastně jde.

50

Odpovědět

Dobře příště si přečtu popisek, ikdyž pořád by se delší popis hodil:D

70

Odpovědět

Super, jak dokázal zapojit obecenstvo :)

202