Hollywoodský režisér: Frankensteinovo monstrumWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:7 401
Gary má dnes jako režisér na starost scénku o Frankensteinově monstru, ale jak už to tak bývá, bude potřeba udělat několik přetáček.

Přepis titulků

Začínáme hrou, která nese název… Hollywoodský režisér. Hrát ji budete všichni, tak pojďte dolů. Hra probíhá tak, že Colin, Ryan a Wayne budou hrát scénku, kterou bude režírovat Gary, který všem bude dávat rady, jak scénku vylepšit. Tématem je, že doktor Frankenstein, Ryan, přivádí k životu své monstrum, Colina. Vtom ale horda naštvaných vesničanů, které všechny hraje Wayne, vtrhne dovnitř.

Můžete začít, pánové. - Tak jak se ti zatím žije? - Upřímně jsem si to představoval jinak. - Na zdraví! - Na zdraví. - Ale prsa jsem ti udělal pěkná. No, tak díky moc, doktore. - Víš, k tvému oživení mě vedly postranní motivy. - Co tím myslíte? - Jsem osamělý muž. - S někým se vídám. Cože? Jak to? Vždyť jsem tě teď vyrobil! Když jste se nedíval, taky jsem si něco vyrobil. Tudy!

Tudy! Tak jo, kde je to monstrum! Viděl jsem, jak jde sem. Poslyšte, neviděl někdo… Otče, tamhle je! Polekal mě! Útočí na nás pirát, sluha a malý chlapec! Střih, střih! Střih, to stačilo! Přestaňte hrát a smát se! Od amerických herců si to nenechám líbit.

Teď uvidíme, jací jste herci. Zahrajte to jako filmové hvězdy… z porna ze sedmdesátých let! Akce! Co takhle dát si drink? Ale ne! Upadl mi drink. S dovolením. Nechtělo by monstrum poznat další monstrum? Střih, střih! - To je fyzicky nemožné!

- To je pravda. Musel by mít bederní pás. Nechci vidět monstrum, ale chci vás to vidět zahrát jinak. Chci, abyste to zahráli, jako by to byl velký hollywoodský muzikál! A akce! Jedno pivo pro tebe a jedno pro mě. Přivedl jste mě k životu, ha, ha, he, he. Jsi to jediné, co vidím, oživil jsem tě elektrickým proudem, dnes jsi mým malým monstříkem.

Někdo je u dveří! Jsem horda, jsem tlupa vesničanů. Vesničanů! Je to horda, - tlupa náhodných lidí. - Lidí. Jsem kněz z kláštera od vedle, jsem ten, kdo vám naporcuje maso hnedle, jsem Bobby, co přišel z nádraží, a přišel jsem vás zabít.

Jsme horda a nesnášíme, když jsou věci odlišné. Dobrá práce s postavami. Nemám žádnou kousavou poznámku, bylo to senzační. Jste 4 talentovaní muži doprovázeni dvěma talentovanými ženami a chci vás obejmout. Tvé objetí tě čeká v úterý a tentokrát si prosím obleč kalhoty. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle nemůže snad být improvizace ne? Možná nějaké kousky, ale muselo to být předem připravené... nebo? (Jen se ptám, nic o tom nevím a přišlo mi to až moc dobré :) )

14

Odpovědět

dakto uz spominal tusim ze maju nejaky cas na pripravu. ale budu to len nejake minuty v ramci show.

30

Odpovědět

Tak tohle bylo fenomenální! :D

70

Odpovědět

Některé vtípky Aishy jsou dokonalé.

52