Nic než otázky: Středoškolský srazWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:9 394
V dnešní hře se ke známé partičce přidá bavič Cedric the Entertainer, který si vyzkouší, jak těžké může být pokládat jen otázky.

Přepis titulků

Tak fajn. Cedric s Ryanem budou tamhle a klobouky s parukami máte tady v těch krabicích. Hra se hraje takhle. Wayne a Cedric začnou hrát scénku s pomocí otázek. Když to někdo splete, vybzučím ho a vystřídá ho další na řadě. Pokaždé, když přijde další hráč, zaujme na základě klobouku, který bude mít na sobě, novou identitu. Tak pojďme na to.

Tématem scénky je... Jste na srazu střední školy... a začnou se dít věci. - Koukám, že už jsi kapitán. - Tak brzo? To mi řekni, brácho, neviděl jsi tady kočku, co neumí pokládat otázky? Jak vypadala? Co to sakra děláš? Copak to není jasný? No nejseš ty k zulíbání?

No, kdo... No, kdo? To je přece otázka. No, kdo? - Neseděl jsi za mnou při geometrii? - Ty sis mě všimla? - Jak bych tě mohla minout? - Neskočíme na latte? Kde máš auto? - V jakým autě by ses ráda projela? - Máš... jaguára? To si piš, že mám jaguára.

Kde hoří, fešáku? Kde jsou fešandy, fešando? Nedáš si punč? Nedáš si... moji hadici? Jakej máš tlak vody? Zvládneš tu hadici vůbec? Pověz mi... Chceš vědět, jak položit otázku?

A sakra, do háje. Proč ptáčci na obloze zpívají? A proč andělé dolů na zem slétají? Proč nemůžeš mi říct, jak moc mě miluješ? Proč mě, ty krávo, otravuješ? Proč radši neodejdeš? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

máme novú legendu. Ten záver čo ti je*e

80

Odpovědět

joo, pustit se do rýmu s Waynem :D pěknej stěr :D

180

Odpovědět

cringe, je mi trapne aj za nich, 30 sec. vypinam

137

Odpovědět

Pri prvom pozretí som sa skoro zadusil smiechom, a tak som si to proste musel pustiť druhýkrát. Je to legendárne :D

52

Odpovědět

Ten konec mě dostal. Fakt záchvat smíchu :-D

251

Odpovědět

Jak Wayne vytváří ty rýmy, je neuvěritelný.

431