Scénky z klobouku: Co neříkat přítelkyniWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:13 247

V oblíbené hře Scénky z klobouku účinkující RyanColinWayne a Jonathan hrají krátké scénky na témata z publika.

Přepis titulků

"Neobvyklé hlášky učitelů v autoškole." Vjeďte tam! Honem! Nenechte tam zaparkovat toho kreténa! - Tak jo. Držte ruce na volantu. - Dobře. - Fajn. Skvěle. Dobře. Teď tu počkejte. - Nechte to běžet, hned se vrátím. - Dobře. Tohle není řadicí páka. "Výňatky z DVD o svépomoci, které by se špatně prodávaly." Proč platit za drahé vyšetření prostaty?

Jestli máte mizerný život, naučím vás být někým jiným. Krádež totožnosti prostě a jasně. Já jsem Aisha Tylerová. Nebo nejsem? Máte nízké sebevědomí? Jak vám tohle asi tak pomůže? Střelba z jedoucího auta má čtyři jednoduché kroky. "Hlášky zubařů, které nesmíte říct své přítelkyni."

Páni. Tak tam nejdu. Vypláchněte a vyplivněte. Tak tuhle dutinu sám nevyplním. Teď přijde slabé píchnutí. Takže se uvidíme za půl roku? "Názvy restaurací, kam byste se nešli najíst." Vítejte v Kanibaru. Jako kanibal, ale jinak, aby si lidé neuvědomili, že jedí lidské maso!

Nikdo nechce jíst lidské maso. Ne že by... Krok číslo tři. To by bylo! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Compose your decision Sum up your entire paper in 2-3 sections. Try not to express "In end", simply draining state what your disclosed to them as of now. http://www.homeworkclock.com/math-homework-help Entirely straightforward. Compose your presentation Take a point of an intriguing reality, an astonishing snippet of data , an energizing citation.

025

Odpovědět

Sáfra, co je tedy ten čtvrtý krok?

140

Odpovědět

Zbavit se zbraně :P

250

Odpovědět

-Profit

10