Seznamka: Nadržený losWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
97 %
95. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:16 473
Jonathan se dnes ve hře Seznamka pokusí sblížit se třemi podivíny a najít vhodnou partii pro rande. Ve skutečnosti ale musí odhalit jejich identitu nebo vlastnost, která byla účastníkům hry přidělena.

Přepis titulků

Seznamka, hra pro všechny čtyři účinkující. Pojďte dolů, pánové. Jonathan se přihlásil do seznamovacího pořadu a Ryan, Colin a Wayne jsou soutěžící, kteří doufají, že budou vybráni. Každý dostal podivnou identitu, Jonathan chce zjistit, jestli se hodí na rande, a zároveň musí zjistit, co jsou zač. Jste-li připraveni, jdi se seznámit, Jonathane.

Mládenče číslo jedna, rád bych navštívil novou planetu. Jaké věci bys na ní měl, které by mě obměkčily? - STRIPTÉR PŘIPRAVUJÍCÍ TÝM NA SOUBOJ - Jako první věc po vstupu do atmosféry by ses zastavil, něžně přistál a uvelebil se mezi dvě dokovací stanice, zatímco bys přistál na můj dlouhý podpůrný sloup. Následně by tě osazenstvo obestoupilo a přivítalo. Řekli bychom ti: "Vstup!

Vstup! Chceme, abys vstoupil! Potřebujeme, abys vstoupil!" Sám to ale nezvládnu! Musím sehnat ostatní kozo... nauty. Ty! Galileo! Ty! Koperníku! Time! Pojďte!

Pojďte! Rychle! My jsme NAS*AT. A teď si stoupni sem, ať nestojíš v záběru. Dobře, takže čtyři na jednoho. Skvělé, super! Mládenče číslo dvě. - Ano? - Vzrušuje mě spousta věcí. Co bys přinesl na první rande, abys mě nažhavil?

- POROTCE SOUTĚŽE PSŮ, VŠUDE VIDÍ PSY - Dobrou zkrášlující sadu. No podívejme se! Ano! Dobrá teplota, dobrá. Ano, tak je hodný, tak je hodný. Velký! Ty jsi ale velký! Ty jsi ale velký! To se podívejme! Dobré, ano, dobré. Ano, ano. Dobré. Tohle je samička.

Dobře. Úžasná. Úžasná. Naprosto úžasná! Jsi úžasná! Úžasná! Tumáš pamlsek. Tak. Mládenče číslo tři. Doplň prosím mezery, jak uznáš za vhodné. Mezera, mezera, mezera, jakmile zapadne slunce. LOS, KTERÝ SE CHCE PÁŘIT BĚHEM LOVECKÉ SEZONY Dobře.

Mládenče číslo jedna. Zbožňuji básničtví. Básnictví a básničky dohromady! Kdybys mi mohl jako pozornost napsat báseň, jak by zněla? Růže jsou rudé, svítí nám sluníčko, mám tu pro tebe nádobíčko. Uvidíš, jak plout bude má lodička, věř mi, je dlouhá a není to samička. Pánové, konec básně už se valí, až napočítám do tří, zatněte prsní svaly.

Raz, dva, tři. A do rytmu! - Mládenče číslo dvě. - Ano? Mládenče číslo dvě. - Mládenče číslo dvě. - Ano? - Linii si držím tak, že jím jen jídlo. Kdybys mě vzal na rande, kam a na co bys mě pozval? Zůstaň. Zůstaň. Zůstaň.

Opatrně. V téhle pozici se občas chystají k útoku. Můžete je ale snadno odzbrojit, a to takto. Je mi líto! Ne. Ne. My už skončili? - Jonathane... - Kdybych mohl, chodil bych se všemi, a to hned. - Wayne je astronaut tancující u tyče.

- Skoro! - Striptér! Špatný striptér! - Dobře, to uznám, hezky! Uhádneš Colina? Mládenec číslo dvě je ochmatávající trenér psů. - První místo! - Aha, porotce na soutěži! To bylo moc hezké, ano. Ryan je los posedlý sexem. Ano! Jseš šampion, Jonathane! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo také četl nadpis jako "Seznamka: Nadržený NOS"? :D

164

Odpovědět


Odpovědět

Miluju tuhle show co chlapci předvádí :D

191