Dabing: Návrat z večírkuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:6 039

Účinkující se dnes musí postarat o dialogy k úryvku černobílého snímku, který je bez zvuku. Navíc se musí držet daného tématu.

Přepis titulků

Sledujte obrazovku. V této hře máme úryvek starého filmu, ze kterého jsme odstranili zvuk, a Ryan, Jonathan, Colin a Wayne ho předabují. Pánové, scénka, kterou máte dabovat, se jmenuje Návrat z večírku. Zapojte fantazii a dejte se do toho. Díky, žes mě pozvala k sobě, já bych se sám domů ani nedostal. Tady, pomůžu ti. Ahoj… Páni, tohle je trapas, co? Co tu děláš, Silvie?

Jestli je pravá blondýna, já jsem teenager. Jsem tvá žena, jak můžeš přivést… Máte tu sraz? Já si šel dát šláftruňk a teď tu všichni jste. Něco vám povím. Něco důležitého, ale nejprve si naliju. Sklapni, ty hlupáku. Mám tu právníka kvůli rozvodu. Ne abych se rozvedla s ním, ale s tebou. - Rád bych řekl… - Podle mě byste měli jít. Oba byste měli odejít.

Objednal jsem pizzu, do půl hodiny je tu. A pro vás jí nebude dost. Bydlím tu a pizzu miluji! Za 20 let jsi mi ji nikdy nekoupil! Miluji pizzu. Mám ráda spoustu druhů. Pepperoni, salámovou… Někdy se zeleninou, někdy ne. Někdy s rybou… Mám ráda spoustu druhů zeleniny! Miluji pizzu! Prostě miluji… pizzu! Tak dobře.

Až dorazí, můžeš si dát. Ale ty ne! Doteď jsi ani necekla! Co je s tebou? Předtím jsi mluvila normálně. Už jsem dobroukala. Takže tu pizzu mám zaplatit? Tak fajn! Když tu nebude do půl hodiny, je zadarmo! Jako někdo, kdo tu pronesl jen tři slova, bych rád… Zmlkni, jsem na řadě. - Můžeš.

- Chtěl jsem… - Říkala jsem, že miluji pizzu? - Ano. - Hned jsem zpátky. - Už je to půl hodiny? Tak je? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I think this is an informative article and it is very helpful and knowledgeable. I really enjoyed reading this article. Big fan, thank you!
https://vinlookup.online

07

Odpovědět

Colin show :D

110