Nic než otázky: Plastická chirurgieWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:8 712

Ve hře Nic než otázky mají RyanColinWayne a Jonathan v rámci konkrétní scénky povoleno klást pouze tázací věty. Aby to ale nebylo tak jednoduché, musí vždy přijít s jiným kloboukem, parukou či maskou, na základě kterých musí zaujmout improvizovanou identitu. Někdy však i zkušení účinkující dokáží chybovat v tom nejzákladnějším – položení otázky.

Přepis titulků

Začínáme hrou s názvem Nic než otázky! Zahrají si ji všichni, a to ve dvou párech. Jonathan s Ryanem tamhle a Colin s Waynem tady. Pojďte si vzít své klobouky a paruky. Hraje se tak, že Wayne s Jonathanem začnou hrát scénku, ale mohou klást jen otázky. Chybujícího účinkujícího vybzučím a nahradí ho další v řadě. Nově příchozí ale musí na základě klobouku či paruky zaujmout novou identitu. Scénka, kterou budete hrát, pánové, nese název: "V ordinaci plastického chirurga vypukne drama."

Užijte si to. Takhle jsem si to nepředstavoval... Sakra! Hrajeme Nic než otázky! Ano! Takhle jste si to představoval? Kde chce obejmout mopslíka? Proč to děláš?

Věřil byste, že jsem váš doktor? Můžete mi pomoct s tímhle? Ne. Myslel jsem, že jsme měli mít masky. Proč máš hlavu v rybím zadku? Není tohle vaše druhé oko? Dokážete něco udělat s tímhle? Co takhle lehnout na zem a dát si dvacet kliků?

Chtěl byste při tom být pode mnou? Když se nebudu ptát, neřeknete to na mě? Když nebudu řvát, nebudete křičet? Ano! - Čekáte tu na doktora? - Co je se mnou špatně? - Nejste šťastný? - Proč mě prostě nepolíbíš? - Ani omylem! - Ty už mě nemiluješ? Kam jdeš? - Odcházím.

- Kam? Jste připraven na svoji schůzku? - Za kladení těžkých otázek dostáváte body všichni. - Kolik? Víš ty kolik? Tolik. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The uploader has not made this video available in your country. (sad emoji face)

05

Odpovědět

Forgot about the VPN.

20

Odpovědět

musela sem video v půlce zastavit, protože myšlenka"vyčůra se po videu" se v jistou chvílí stala myšlenkou "počůrám se pi videu" :D :D

162

Odpovědět

Proc mas hlavu v rybim zadku? XD

191