Zpravodajství: Návrat do budoucnostiWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 219

Hlasateli zpráv Colinovi budou ve studiu asistovat natěšený pes, chlápci balící Aishu Tyler a také půlminutová rekonstrukce Návratu do budoucnosti. Dokážou účinkující zadržet záchvaty smíchu? A jsou tohle ještě vůbec zprávy?

Přepis titulků

Následuje hra s názvem Zpravodajství. Hrát ji budete všichni, tak pojďte dolů! Colin je hlavní hlasatel a Jonathan, Ryan a Wayne jeho spoluhlasatelé. Všichni jsou to podivíni. Jonathan je spoluhlasatel a zároveň Colinův přehnaně natěšený mluvící pes. Wayne hlásí sport a zároveň hraje několik lidí, kteří se v baru snaží sbalit Aishu. A Ryan je rosnička a zároveň v půlminutě hraje děj filmu Návrat do budoucnosti.

- Než začneme, viděl jsi ten film, Ryane? - Ne, neviděl. - Zahraji, co si myslím, že to je. - Zkus to. Jste-li připraveni, začněte. Vítejte u zpráv v šest hodin, mé jméno je Tomáš Jedno. Zpráva dne: Ze zverimexu bylo odcizeno dvacet psů. Podle policie na místě nebyla vodítka. A nyní… nám Rover řekne, co je nového ve světě. - COLINŮV NATĚŠENÝ PES - Miuju tě!

Miuju tě! Nezapomeňte vykastrovat své mazlíčky. Teď nás čeká svět sportu se sporťákem Ferdou Malinkatým. - LIDÉ BALÍCÍ AISHU NA BARU - Omluvte mě na chvilku. Promiňte, mladá dámo. Hlásil jsem tu sportovní zprávy a nemohl jsem si vás nevšimnout. Viděl jsem, jak držíte ten hrnek. Viděl jsem ty vaše rty. Věděl bych, kam s nimi. Jestli si nedáš voraz, tvoje rty budou okolo mé magnum pětačtyřicítky.

To je vtipné, zrovna jsem chtěl totéž říct vám. Vypadni odsud! Jak je, kotě? Viděl jsem, jak se bavíš s těmi chlápky, a říkal jsem si, kdy dostanu taky šanci? Všichni nadávají na diverzitu, ale já jí fandím, víš? Líbí se mi černý holky, taky černý holky… Líbí se mi i ostatní černý holky a líbíš se mi i ty. - Tak co… - Cítím se výjimečná, díky. Tak co kdybychom přeskočili to tlachání a tys tady tomu hafanovi dala jeho kost?

Co kdyby ses napila z toho hrnku? - Uznávám, že víš, jak zalichotit. - To jsem prostě já. Na tuhle atrakci se ale smí s minimálně takovou výškou. Více se dozvíte hned po tomhle. - Musím ti slézt ze stolu, co? - Jo. Potřebuješ pomoct? Podívejme se, jaké bude počasí. To nám řekne Bouřlivák. - PŮLMINUTOVÝ NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI - Kéž bych se mohl vrátit do starých časů.

Nevím proč… ale moc rád bych se vrátil. - Já tě tam dostanu! - Jak? Jak? Jak mě můžeš… Mám auto! Vyrobené z kovu! Tak pojeďme! Pevně se drž! Nastavuji… zesilovač průsvitnosti. - A jsme tu!

- Páni! To je mé město, ale v minulosti! - Co kdybys šel políbit svoji matku? - Moji matku? Políbit ji? - To zní divně. - Víc o tom nevím! To je vše! Ale vrať se zpátky, protože si myslím, že do budovy soudu uhodí blesk. Rychle! Zpátky do auta! - Páni, jsme zpátky! - Jo, to byla tedy výprava! To jo. Pořád nevím, proč jsme tam jeli. No tak se zkus ku*va někdy podívat na ten film. Díky, dobrou noc a dobré zprávy.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak nějak jsem čekal, že Jonathan zkusí Colinovi obrousit nohu:)

70