Nejhorší na světě: Policejní pořadWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:6 518
Pořady typu Policie v akci jsou v USA poměrně populární a účinkující budou dnes muset vymyslet nejhorší scénky, které by se v nich mohly objevit.

Přepis titulků

A nyní si zahrajeme hru s názvem Nejhorší na světě. Je pro všechny čtyři účinkující, tak pojďte dolů. Rozdělím vás do dvojic, Ryan a Colin tamhle, Jonathan a Wayne tady. Jde o rychlou hru, kde musí každý přijít s co nejvíce příklady na téma: „Klipy z nejhoršího policejního pořadu.“ Užijte si to. Ani hnout! Myslím to vážně! Opravdu!

Prosím. No tak! Vrať mi moji zbraň. Řeknu to mamce! To se mi líbilo. Uvidíte v Policajtech s píšťalkou: „Stůj, nebo písknu!“ Tak jo, vytáhnu svoji křídu. Vydrž. - Hrozný člověk!

- Je to hrozný pořad. Obžalovaný, prosím povstaňte. Ta poslední zatáčka teda byla… Ve dne je policistou a v noci masérem! Copperfield, již brzy na stanici CW! Madam, poznáte, kdo vás okradl? Číslo dvě? Číslo dvě, pojďte. Víte o tom, že je to zvrácený, že jo? Jo, jasně, že je.

Ale takhle to teď na světě chodí! Prchají nám! Nasedat na kola! Naposledy, Johnsone, tohle jsem nemyslel, když jsem ti řekl uhozenej policajte. Tohle je uhozenej policajt! Uhoďte mě! Jak vidíte, tělo jsme obkreslili křídou. - Mám začít? - Jistě. Dobré. To je dobré. Pane, poznáváte muže, který zpronevěřil stovky milionů dolarů státní ekonomiky a pak vás donutil za to zaplatit?

Myslíte po tom, co systematicky znevažoval moje vzdělání, odsunul mě do jistých čtvrtí, kde jsem se nemohl vzdělávat tak, abych si mohl v této zemi finančně polepšit? Také vám bránil vzít si půjčku na dům, sehnat si práci, podnikat, splácet auto… Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tu agitku na konci si mohli děcka odpustit...

154

Odpovědět

nemohli, v USA už ne. přitom na nekorektní humor byli vždy machři.

41

Odpovědět

Tá agitka na konci by mala byť práve hlavnou náplňou ich vystúpení. Ak sa ti nepáči politicky nekorektný humor, tak si na zlej adrese.

03

Odpovědět

+problémNaopak. Tohle je na sílu až moc politicky korektní a proto už to není ani vtipné

40

Odpovědět

ve 2:30 ta zrzavá přesně sedí do toho popisu. Taková rajda :D

30

Odpovědět

V překladu se trošku ztratila jedna slovní hříčka - když zpívá o policajtovi, co je v noci masérem, tak to jméno, co zpívá, je "Cop-a-feel", což zní podobně jako Copperfield.

100

Odpovědět

A preco tych sikmookych nikto nikam nevytlaca?? Fnuk fnuk "culture"

216

Odpovědět

No nevím, ale "indiáni" patřili k Asiatům a už v 16. století je bílí muži záměrně nakazili neštovicemi. Takže se 21. století mnoho "indiánů" ani nedožilo.

84

Odpovědět

+La ti co prezili, maju vlastne kasina

20

Odpovědět

+skavenTakže přežilo 534 indiánů? Si teda nejsem moc jistý, jestli to za to stálo.

10