Rekvizity: Když dojdou nápadyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:8 745
Ve hře Rekvizity musí soutěžící ve dvojicích co nejkreativněji využít dané předměty. A někdy dojde fantazie i těm nejzkušenějším.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme Rekvizity. Hrát ji budou všichni 4 účinkující ve dvou párech, tak pojďte dolů. Tohle je vaše, chlapci. Wayne a Coline, tyhle jsou pro vás. Bavte se. Oba týmy mají vlastní rekvizity a musí je co nejkreativněji použít. Jste-li připraveni, pánové, můžeme začít. Ryane a Jonathane, je to vaše. Tak hele! Padej z mé zahrady, ty zatracenej slimáku! Mortal Kombat!

Pane prezidente, venku se po vás shánějí. Jo, můj penis uvízl ve skartovačce. Pořád je trochu citlivý! Tudy, Trone. Radši bych ten její příčesek nechal na pokoji. - Měli bychom vylézt z vany. - Asi jo. - Přišel jsi hledat poznání? - Pardon, myslel jsem, že jste stůl. Vítejte ve státě Washington.

Automyčka. - Musíme si postavit větší tenisovej kurt. - To asi jo. Co byste s těmahle kravinama dělali vy? Skvělá práce, chlapci. Bylo to vtipné, zajímavé, emotivní... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bla, bla, bla! :D

00

Odpovědět

Nakonec to i par napadu melo... Takze jsem zklaman nebyl :D

80