Ojeď mě, Rayi Bradbury

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:740
Počet zobrazení:9 136

Pokud čtete rádi science fiction, Ray Bradbury vám určitě není neznámý. Americká komička Rachel Bloom o tomto slavném autorovi Marťanské kroniky, 451º Fahrenheita či Tudy přijde něco zlého napsala a nazpívala osobitou oslavnou píseň. Videoklip do dnešního dne zaznamenal přes jeden a půl milionu zhlédnutí a vysloužil si i nominaci na nejznámější SF cenu Hugo.

Doplněk: Ray Bradbury videoklip viděl a líbil se mu a následně se s Rachel Bloom i sešel.

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Překlad: petrSF www.videacesky.cz Včera mi volal Steve a prý: "Nechceš si večer vyjít?" "Mohli bychom zajít na nezávislý film nebo třeba něco zakousnout." Já na to: "Steve, jsi fajn, ale film mě neláká." "Nezlob se, ale radši zůstanu doma a budu si číst." Ojeď mě, Rayi Bradbury, největší spisovateli sci-fi v historii. Ojeď mě, Rayi Bradbury. Už od dvanácti jsem tvá největší fanynka.

Polib mě, ty ilustrovaný muži. Pohostím tě hrozny a pampeliškovým vínem a přečteme si kousek 69º Fahrenheita. Jsi plodný autor, Rayi Bradbury. No tak, zlato, klečím tu na koleni. Do Halloweenského stromu jsem vyryla naše jména. Píšeš o pozemšťanech letících na Mars, já zase o tom, jak ti ho v autě kouřím. Za adaptovaný scénář k Halloweenskému stromu jsi vyhrál Emmy. Ojeď mě, Rayi Bradbury, největší spisovateli sci-fi v historii. Ojeď mě, Rayi Bradbury.

V jako vesmír, L jako láska. V jako vesmír, L jako láska. Houstone, máme chtíč-lém. Ojeď mě, Rayi Bradbury, největší spisovateli sci-fi v historii. Ojeď mě, Rayi Bradbury. Ojeď mě, Rayi Bradbury, největší spisovateli sci-fi v historii. Protože když mě ojedeš, Rayi Bradbury, tudy přijde něco zlého. MILUJU KURTA VONNEGUTA Tudy přijde něco zlého.

A tím myslím vystříkne na knížku.

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RIP

220

Odpovědět

to petrSF: Děkuji

180

Odpovědět

giacobbe: "S is for space" je název jedné sbírky Bradburyho povídek.

200

Odpovědět

Houstone, máme chtíč-lem :D:D:D:D

195

Odpovědět

Mě se tenhle "oslavný" song opravdu zamlouvá. Zčásti je to tím, že Bradburyho jsem kdysi četl a zčásti tím, že Rachel Bloom má pro mě prostě charisma. Možná to sice není ta největší kočka, jak tu někdo psal, ale já si to v podání jiné interpretky ani nedokážu představit. Nedivím se, že se s ní Bradbury sešel. Zanechalo to na mě následky, dnes jsem toto dílko viděl asi 5x. :) Podělil jsem se s kamarády a mělo to úspěch. Závěrem bych rád poděkovat tvůrcům těchto stránek, prostě paráda:). Ještě před pár dny jsem neměl o existenci těchto stránek tušení a dnes se ptám, jak jsem bez VideaČesky.cz vůbec mohl žít? :)

230

Odpovědět

:) :D skvělé

190

Odpovědět

Mohu se zeptat, jaký tam má význam to S is for space, L is for love?

182

Odpovědět

http://www.youtube.com/user/CAJKtv?feature=watch jsem asi postizenej ale tajtomu jsem se smal nejvic xD

191

Odpovědět

Bradbury už určitě čtenářek ojel spousty. A navíc- tahle ani není moc hezká. Když se podíváte pozorně, má příšerně zmalované oči. Emo se můžou jít vycpat. Kam se hrabe třeba na Ewu Farnou.. Mimochodem, proč to nezpívá Ewa Farna? To by byla p***l:-)

1845

Odpovědět

Do háje s tou písničkou, včera sem celý večer vyřvával: "Fuck me, Ray Bradbury..."
Je to vlezlé jak rakovina prostaty.

241

Odpovědět

.... a nejhorší na tom je, že je to fakt chytlavé :D

200

Odpovědět

Písnička hezká ,ale ty vaše komenty typu " Vojel ji ?" když se potkali sou hnusný. R. BRadburymu je před 90 let a pokud byste navšítivily FB fans page Rachel Bloom jsou tam fotografie !!

191

Odpovědět

Poněkud nevkusný.

186

Odpovědět

No nevím. Nejlepší spisovatel sci-fi? Je vážně dobrý, četla jsem od něj 451 stupňů Fahrenheita, ale preferuji Lukjaněnka, Asprina, Henleina,atd... :-)

181

Odpovědět

fajné video, dobrej tip od admina na překlad. I takovýhle jednohubky na tenhle web patří, dávám palec nahoru !

181

Další