KT Tunstall - Other Side Of The World

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:3 623

Dnes popis z důvodu časové tísně výrazně zestručním. KT Tunstall je v současné době asi moje nejoblíbenější zpěvačka. Narodila se v roce 1975 v Edinburghu a je to skotská zpěvačka a skladatelka. Na svém kontě má kromě 3 studiových alb také výhru v anketě BRIT Awards a nominaci na Grammy.

KT je známá především tím, že si většinou vystačí jen se svou kytarou nebo klávesami a udělátkem na nahrávání a pouštění zvukových smyček. Dlouho jsem přemýšlel, jakou píseň pro dnešek vybrat a nakonec jsem se rozhodl pro živé vystoupení s písní Other Side Of The World. Pokud vás KT zaujala, doporučuji rozhodně zkusit i další její písně (Glamour Puss, Still A Weirdo, Uummannaq Song, Suddenly I See)

Přepis titulků

Daleko za mořem čeká jako ledovec na nějakou změnu. Ale uvnitř je ledově chladná. Chtěla by být jako voda. Všechny svaly v obličeji má napnuté. Ukrývají její duši jediným obejmutím. Jsou pořád stejné stejně jako voda.

Oheň uhasíná, ale většina času je plná únavných výmluv. Těžko se to říká. Kéž by to bylo snazší, jenže my se lehce vzdáváme. Jsi dost blízký na to, abys pochopil, že... jsi pro mě na druhém konci světa. Přichází panika.

Přetrvává s doteky a pocity. Ale už je čas... jít dál. Oheň uhasíná, ale většina času je plná únavných výmluv. Těžko se to říká. Kéž by to bylo snazší, jenže my se lehce vzdáváme.

Jsi dost blízký na to, abys pochopil, že... jsi pro mě na druhém konci světa. Můžeš mi pomoct? Můžeš mě už nechat jít? A dokážeš mě pořád milovat, když už mě nemůžeš vídat? Oheň uhasíná, ale většina času je plná únavných výmluv.

Těžko se to říká. Kéž by to bylo snazší, jenže my se lehce vzdáváme. Jsi dost blízký na to, abys pochopil, že... jsi na druhém konci světa. Jsi na druhém konci světa. Na druhém konci světa... pro mě.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

song je skvělý, kdo si to zažil to o čem zpívá tak je to jeste vetsí zážitek

00

Odpovědět

normálně ty písničky alternativního rocku a country doslova hltám :D nikdy bych neřekl, že to je tak dobrý... Dobře vybíráte ;-)

190

Odpovědět

začátku jsem se trochu lekl, ale nakonec se mi to líbilo :-)
No na druhou stranu je jen dobře , že se každému líbí něco jiného, ne?
Hlavně neurážejte ty , co to pro nás překládají.

190

Odpovědět

tento song sice není můj šálek kávy, ale neurazil. Na živo vypadá že zpívat umí. Ta písnička Suddenly I See mě však vůbec nezaujala.

193

Odpovědět

Slovča: Mě se ta písnička nelíbí a rozhodně to neznamená, že poslouchám písničky z očka. To že všichni neběžíme jako ovečky za váma(což by se vám jistě líbilo) ještě neznamená, že máme v mp3 Biebra a Britney:P

181

Odpovědět

nuda

185

Odpovědět

No, mě se písnička líbila. Vůbec třeba nechápu takový chytrolíny, co říkají, jak je to hrozný. Asi se jim líbí to, co běží na očku, vytřískaný vykrádačky z diskotéky, jejíchž jediný text je jedna, dvě věty - a to ještě v lepším případě. Protože někteří lidi jsou tak.. neskutečný, že běží jako ovce jedním davem. A každý, kdo z něj vykročí a dá se vlastní cestou, je prostě divný.

185

Odpovědět

Nevim ale je to celé nějaké .... ani nevim jak to nazvat. Nemá žádnou jiskru ani zajímavej hlas, prostě tohle není alternativ.

188

Odpovědět

Má hodně příjemnej hlas a prostě jí můžu... ale jak už tu párkrát zaznělo, Suddenly I See je lepší :D

190

Odpovědět

Nedokážu na to ukázat prstem, ale něco na tom zpěvu je hodně špatně... Text nemá cenu řešit, je to stejná omáčka jako v jakékoliv popové písničce za posledních dvacet let a tak se musím zeptat, co z ní dělá "alternativní" zpěvačku? Pokud to, že ten zpěv zní divně (jak už jsem říkal: nevím proč, ale prostě zní), tak to jsem alternativní zpěvák taky x)

189

Odpovědět

bugheroNEMÁsluch: A ty nemáš kámo mozek, což je o hodně horší... A mimochodem: má hudební sluch, todle je stokrát lepší, než většina pop music. Ale já vim, že honim jen svoje Ego, protože to co tu teď píšu ty stejně nemůžeš chápat.. :-D

181

Odpovědět

Alternativní okýnko je fajn, ale už já nevim jak dlouho tu čekám na Damiena Rice kterýho mi tu třikrát někdo slíbil... :(

180

Odpovědět

Ani sem si to nepouštěl. 1/10

1819

Odpovědět

Toto je podľa mňa teda jedna z tých slabších od nej, inak sa mi jej tvorba páči, ale na predstavenie neznalým by som skôr odporučil ten Suddenly i See alebo Black Horse...
inak z podobného súdka by som odporučil Nicole Atkins

181

Odpovědět

Jakože dobry, ale Suddenly I See mi přijde mnohem lepší.

180

Další