We Are Scientists - After Hours

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:3 884

We Are Scientists jsou indie kapela, kterou jsem, stejně jako mnoho dalších interpretů, objevil díky soundtracku k filmu Rande na jednu noc. Tato kapela vznikla ve Spojených státech v roce 2000 a na svém kontě má už 3 studiová alba. Tuto píseň najdete na 2. albu z roku 2008, které nese název Brain Thrust Mastery a přeložil jsem ji především proto, že se mi od We Are Scientists líbí ze všech písní nejvíc a také proto, že má velice originální videoklip. Posuďte sami.

Přepis titulků

Takže její kámoška je fajn, jo? Jo, je moc hezká. Určitě se ti bude líbit. Tady jsme vždy vítáni. Tady jsme vždy vítáni. Nikdo nemá kuráž na to, aby nám zavřel před nosem. Já tě tak nesnáším. Asi nevím, o čem to mluvíš.

O tom, že jsi hajzl a dohodil jsi mi zvíře. Oproti té mé je rozhodně šeredná. Tahle noc už brzo skončí, ale čas nehraje žádnou roli. Jako vždycky touhle dobou čas nehraje žádnou roli. Dáme ještě poslední rundu, protože čas nehraje žádnou roli.

Řekni... že tu zůstaneš. Řekni... že tu zůstaneš. Konečně jsme toho vypili dost. Konečně do sebe nasáváme ty hodiny, které ostatní zbůhdarma vyhazují. A jestli už vážně musíme jít, vždycky existuje naděje, že to zítra večer bude stejně dobré.

Tahle noc už brzo skončí, ale čas nehraje žádnou roli. Jako vždycky touhle dobou čas nehraje žádnou roli. Dáme ještě poslední rundu, protože čas nehraje žádnou roli.

Řekni... že tu zůstaneš. Řekni... že tu zůstaneš. Řekni... že tu zůstaneš. Je nám moc dobře tam, kde máme být. Je nám moc dobře tam, kde máme být.

Je nám moc dobře tam, kde máme být. Je nám moc dobře tam, kde máme být. Tady jsme vždy vítáni. Tady jsme vždy vítáni. Nikdo nemá kuráž na to, aby nám zavřel před nosem. Nikdo nemá kuráž na to, aby nám zavřel před nosem. Čas nehraje žádnou roli. Čas nehraje žádnou roli.

Dáme ještě poslední rundu, protože čas nehraje žádnou roli. Řekni... že tu zůstaneš. Řekni... že tu zůstaneš. Řekni... že tu zůstaneš.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělý! jak klip, tak hudba

180

Odpovědět

Pixie: Treba by mohli hodit něco od Pixies :D :) Here comes your man treba ;) .. Ja chci alternativu ;) Smiths, Joy Division, arctic monkeys.... To jsou paradni skupiny

180

Odpovědět

od Scientits mam tiez najradsej asi toto.. a podobne vtipny klip ma aj Impatience, odporucam :)

180

Odpovědět

niečo od Metric by ste mohli preložiť

180

Odpovědět

Tristo: Přesně tak! Pokračujte s indie scénou a alternativní hudbou...Klip úžasnej, písnčka líbivá. Díky za překlad! 9/10

180

Odpovědět

Konečně jste začali dávat na Videa Česky kvalitní hudbu ;)

180

Odpovědět

Otázka pro Autora - hele, viděl jsem jejich klip na MTV a před ním se objevil nápis - Věnováno Janu Palachovi (anglicky a byla to taky MTV rocks) - nevíš o tom náhodou něco? proč si vybrali zrovna tohohle českého hrdinu? díky

180

Odpovědět

Moc moc vam dakujem za preklad :) toto my zlepsilo naldu na cely den :) prijemne prekvapenie , je to jedna z mojich najoblubenejsich pesniciek a doteraz som nemal sajn o com sa tam spieva :D a vobec som si nemyslel ze o tomto :) 10/10 :)

180

Odpovědět

Tuvy: Doupáci zjevně smýšlejí podobně, napadlo mě totéž. Ale tohle je taky fajn. :-)

180

Odpovědět

Obě jsou feny tak co :D

180

Odpovědět

Tak tohle je hodně dobrý, a melounovycukr: mas pravdu no, a fakt je to smutný.

180

Odpovědět

Dobrý nápad, slušna hudba, Klip užasny :) (clap) :D 10/10
A nedalo mi nezaregovať na "melounovycukr" :D
-Plne stebou suhlasim :) a čo sa tyka všeubecne psov ty ostanu verny až dokonca :)

180

Odpovědět

Super kapela perfektni klip :) a musim souhlasit s uživatelem "melounovycukr"

180

Odpovědět

Cerie z 30 Rock :)

Mimochodem, ten klip režíroval Akiva Schaffer z The Lonely Island.

180

Odpovědět

nevím jak vy chlapci, ale myslím, že ten pes je lepí než tak 50% žen... což je dost smutné

181

Další