Lenore #6 - Návrat pana Božínka

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:4 892
Pátek, 17:00 - ten pravý čas na další díl Lenore aneb Roztomilé mrtvé holčičky! Dnes uvidíte, jaké trable s láskou a neodbytným obdivovatelem Lenore má, chuděrka... :D A taky její způsob, jak se s tím vypořádá... :D Na předchozích 5 epizod se můžete podívat tady.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz "Tím spíš, že v mládí zemřela, budiž jí lehká zem!" LENORE Roztomilá mrtvá holčička PAN BOŽÍNEK LENOOOOOOOOOOOOORE! Návrat pana Božínka Vidím tě. Ne ne.

LENORE! Vrátil jsem se pro tebe! Líbí se mi tvoje vlasy. No tak počkat. Nezapálila jsem tě náhodou a nepohřbila vzadu na dvorku? Nuže, ano. Jsem si jist, že to byla nehoda. Podstatné ale je, že jsem zpátky i se svou jemnou mužnou láskou!

A ještě předtím, nepřejela jsem tě snad několikrát sekačkou? Ano, to jsi udělala. Ty jsi úplný magnet na nehody, šibalko. Jasně... Jen ti skočím do kuchyně pro něco speciálního. Budu hned zpátky. Tak já na tebe posečkám zde. Dobře.

Já jen dojdu pro ten... ...dárek. Začínám mít pocit, že tu jaksi chybí láska... Ale já ti odpouštím. Provdej se za mě! Láska bolí. Ale já tu holku prostě miluju. POUČENÍ Pokud někoho miluješ, nech ho jít.

Pokud se k tobě vrátí, zabodni mu několik větších ostří do hlavy. A pokud se vrátí znovu, ZDRHNI... PROSTĚ ZDRHNI! KONEC

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to poučená bylo bezchybné...opravdu mě to dostalo...já Lenorku prostě miluju!

200

Odpovědět

Jak romantické xD

190

Odpovědět

to pouceni me dostalo :D

190

Odpovědět

tak tenhle díl byl ze všech dílů nejlepší..:DD prý nezapálila sem tě náhodou a potom nepohřbila?? ano ale to byla nehoda...a nepřejela sem přes tebe ještě předtím 3 krát sekáčkou??? :D:D ty si magnet na nehody...:D:D

180

Odpovědět

ani si neumím představit, že by to překládal někdo jiný, než janica! :D

180

Odpovědět

S každym dílem ji miluju víc a víc :-D

180

Odpovědět

Ten Mrs. Gosh mi připomíná obrázek z jednoho alba Korn :D

180

Odpovědět

To je věčná škoda =/ ale lepší než nic ne? =)

180

Odpovědět

mě dostává ten magnet na nehody :D

181

Odpovědět

Markus: To by určitě šlo, ale na VČ je tolik slotů zabranejch seriálama, že to necháme při tom jednom, aspoň v tuhle chvíli. :)

181

Odpovědět

Nšelo by překládat 2 díly tejdně? =D je to úžasný =)

181

Odpovědět

nej díl

182

Odpovědět

luxusní :D

182

Odpovědět

Něaký krátký to bylo

180

Odpovědět

Hmm, Lenore není na čsfd, nebo blbě hledám? :)

181

Další