Lana Del Rey - Video Games

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:399
Počet zobrazení:10 206

Lana Del Rey, vlastním jménem Elizabeth Grant, je americká zpěvačka a autorka písní narozená v roce 1986. Její umělecké jméno je kombinací jména hollywoodské herečky Lany Turner a auta Ford Del Rey. Píseň Video Games je reflexí jejího bývalého vztahu, ve kterém se k ní její přítel nechoval dobře, ale i tak na něj vzpomíná s nostalgií. Lana k písni vytvořila videoklip sama zkombinováním úryvků ze skateboardových videí, kreslených pohádek, starých filmů, záběrů paparazzi, na kterých je zachycena americká herečka a modelka Paz de la Huerta pod vlivem, a záběrů Lany. Video doporučuju zhlédnout v HD! A taky doporučuju tuhle dubstep verzi.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Houpeš se na dvorku, proháníš svůj sporťák, hvízdáš moje jméno. Otvíráš pivo, bereš si ho s sebou a jdeš hrát videohru. Mám na sobě šaty, co se mu tak líbí.

Sleduje mě, jak se svlíkám. Jdeme na věc. Říkám ti, že jsi ten nejlepší. Skláním se pro polibek. Použiju jeho oblíbený parfém. Jdu hrát videohru. Pro tebe, pro tebe, všechno to dělám pro tebe. Pořád ti říkám, že s tebou je nebe na zemi.

Prozraď mi, co všechno chceš dělat. Slyšela jsem, že máš rád zlobivý holky. Miláčku, je to pravda? Je to lepší, než jsem si představovala. Říká se, že svět byl stvořen pro dva. Život má cenu, jen pokud jsi milován. Lásko, ty mě teď miluješ. Zpíváme po starých barech, tančíme do rytmu písní starých hvězd, žijeme pro slávu.

Líbáme se v modré tmě, hrajeme kulečník a šipky, videohry. Objímá mě svými velkými pažemi, jsem opilá a motá se mi hlava, na nic jiného nemyslím. Sleduju naše kamarády, jak přichází a odchází z Old Paul's.

Tohle je podle mě zábava. Hraní videoher. Pro tebe, pro tebe, všechno to dělám pro tebe. Pořád ti říkám, že s tebou je nebe na zemi. Prozraď mi, co všechno chceš dělat. Slyšela jsem, že máš rád zlobivý holky. Miláčku, je to pravda? Je to lepší, než jsem si představovala.

Říká se, že svět byl stvořen pro dva. Život má cenu, jen pokud jsi milován. Lásko, ty mě teď miluješ. Pro tebe, pro tebe, všechno to dělám pro tebe. Pořád ti říkám, že s tebou je nebe na zemi. Prozraď mi, co všechno chceš dělat. Slyšela jsem, že máš rád zlobivý holky. Miláčku, je to pravda? Je to lepší, než jsem si představovala.

Říká se, že svět byl stvořen pro dva. Život má cenu, jen pokud jsi milován. Lásko, ty mě teď miluješ. Ty mě teď miluješ...

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

příšernej překlad...ještě na tom zapracuj...mění to úplně význam písničky

1811

Odpovědět

Je krásná a i ta píseň je suprová.

190

Odpovědět

-Komentář psaný s vírou, ze Tadasiho znam osobne-

(pokud tomu tak neni, pak to drahy Tadashi neres)

To nemas na praci nic lepsiho nez si stezovat na videacesky?! Coal se sam nezabehne!!! A znis strasive nesnasenlive!!!! a vubec!!! -emo vlozka kterou nejsem schopen napsat-

;-)

191

Odpovědět

Ty rty... :3

192

Odpovědět

Ty rty jsou fakt děs :D ale písnička super.

184

Odpovědět

Nejsem velkej angličtinář, ale některé přeložené věty se spolu nějak koušou. Tak trochu to co dělá on a co ona a taky trochu ta souvislost v čase. Netvrdím, že je to špatně, ale k pochopení hloubce celé té krásné balady, v překladu něco chybí...

183

Odpovědět

Nechci znít nesnášenlivě, ale proč refrén překládáš občas tak a občas tak? Nedává mi to smysl. A nemyslíš si, že říct o něčem "Strašnej od první vteřiny." je milé. Značí to aroganci a taky to, že jsi tomu nedala vůbec šanci. Neříkám, že byl zrovna vybíravý v hodnocení dubstepové verze, co jsi přidala ty, ale admini by měli mít nadhled a umět přecházet nesnášenlivé komentáře. :-)

186

Odpovědět

uz zajtra v predaji album Born to die

190

Odpovědět

dubstep verzia je super :)

191

Odpovědět

Hele, mohl bych poprosit o překlad Cage the Elephant?
http://www.youtube.com/watch?v=5t99bpilCKw

180

Odpovědět

Je vidět, že Lena pro to má cit - ne každý dokáže spojit zdánlivě nesouvislé záběry tak, aby to dávalo smysl. Sice jí k tomu v tomhle případě výrazně napomohla píseň, ale to je ve své podstatě jedno.
Skvělé video, úžasná píseň a krásná zpěvačka :)

180

Odpovědět

Bombasticka pisen,posloucham uz druhy den :)

180

Odpovědět

Janica: počkej si na Born To Die, má vyjít co nevidět a vypadá to, že to bude už uplně profi klip. má tam být živý tygr nebo co. a song je to taky krásný (zatím je venku jenom audio http://www.youtube.com/watch?v=eGR1iDuKabU&feature=g-all).

180

Odpovědět

Táhněte s remixema.

184

Odpovědět

superher01n: Strašnej od první vteřiny.

192

Další