Lana Del Rey - Born To Die

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:23 678

Po videoklipu Video Games je tu od Lany konečně její druhý singl s názvem Born To Die. Pochází z jejího druhého studiového alba Born To Die, které vyšlo letos v lednu. Záběry z historické budovy pochází z francouzského zámku ve Fontainebleau.

Přepis titulků

Nohy, teď mě nezklamte. Doneste mě až do cíle. Každý krok mi trhá srdce, ale já doufám, že mi brány řeknou, že patříš mně. Procházím ulicemi města. Je to jen náhoda nebo účel? Cítím se tak osaměle o páteční noci.

Můžeš se o mě postarat, když ti řeknu, že patříš mně? Přesně jak jsme ti řekla, zlato... Nebuď důvodem mého smutku, nebuď důvodem mých slz. Někdy samotná láska nestačí, a cesta se stává trnitou. Nevím, proč tomu tak je. Rozesmívej mě.

Dáme si jointa. Cesta je dlouhá, jedeme dál. Tak se pobavme. Pojď a upusť uzdu fantazii. Vášnivě tě políbím v dešti. Máš rád bláznivý holky. Vyber si svoje poslední slova. Tohle je naposledy...

Protože ty a já jsme byli zrozeni zemřít. Kdysi ztracená, ale znovu nalezená. Vidím, ale bývala jsem zaslepená. Byla jsem zmatená, jako malé dítě. Chtěla jsem získat všechno, co jen šlo. Byla jsem vyděšená, že nebudu moct najít všechny odpovědi, zlato. Nebuď důvodem mého smutku, nebuď důvodem mých slz.

Někdy samotná láska nestačí, a cesta se stává trnitou. Nevím, proč tomu tak je. Rozesmívej mě. Dáme si jointa. Cesta je dlouhá, jedeme dál. Tak se pobavme. Pojď a upusť uzdu fantazii.

Vášnivě tě políbím v dešti. Máš rád bláznivý holky. Vyber si svoje poslední slova. Tohle je naposledy... Protože ty a já jsme byli zrozeni zemřít. Byli jsme zrozeni zemřít. Byli jsme zrozeni zemřít.

Pojď a upusť uzdu fantazii. Vášnivě tě políbím v dešti. Máš rád bláznivý holky. Nebuď důvodem mého smutku, nebuď důvodem mých slz. Někdy samotná láska nestačí, a cesta se stává trnitou. Nevím, proč tomu tak je. Rozesmívej mě.

Dáme si jointa. Cesta je dlouhá, jedeme dál. Tak se pobavme. Pojď a upusť uzdu fantazii. Vášnivě tě políbím v dešti. Máš rád bláznivý holky. Vyber si svoje poslední slova. Tohle je naposledy...

Protože ty a já jsme byli zrozeni zemřít. Byli jsme zrozeni zemřít. překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hrozný překlad.

1918

Odpovědět

Boze proc ta janica vubec preklada ? Puste tam mistra bakeLita!

1920

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=d3LELrkrfS8
Hrozne
sa mi paci tato verzia a ako meni hlas. Napriklad slovo smiat sa povie radostne, zomriet smutme atd.

182

Odpovědět

trhá mě číst tenhle překlad...tak úžasný text si zaslouží mnohem více péče co se týče překladu. Od tebe to vypadá jak kdybys to dělala o přestávce ve škole....80% překladu je úplně mimo smysl a význam frází a textu samotného...ach :(
don´t make me sad - nebuď důvodem mého smutku ??? opravdu?

198

Odpovědět

Další velenesmysl od janici .... raději tu už nic nedávej

1815

Odpovědět

Teda, u video games jsem to ještě snesla, ale tady už to napíšu. Tvoje překlady jsou fakt tragický a hrozně odfláknutý. Mohla by ses třeba snažit překládat ty věty celý, ne jen pár slov z nich. Např ,,let me kiss you hard.." kam se podělo slovíčko ,,let"? Vážně hrůza.

188

Odpovědět

Tuhle zpevacku a jeji hlas v posledni dobe mivam radsi a radsi :).

181

Odpovědět

to V!K: fakt úžasná předělávka... nejsem fanda remixů, ale tohle je velmi povedený. Narzodíl od toho, co sem postnul Pavel =D

181

Odpovědět

A ještě musím dodat, že jet ojediná žena, u který se mi líbí plné rty... jinak mě to moc přitažlivý nepřijde, ale ona je sexi =))

181

Odpovědět

Laniny písničky miluju. Poslouchám je každý ráno, když cestuju hodinu do školy (krásně se u nich podřimuje) a nebo večer před spaním (často u nich přemýšlím). Celý nový album mám už naposlouchaný a celkově je zdařilejší, než to předešlý. Samozřejmě Videogames je nepřekonatelná píseň. Ale Born to die se mi taky moc líbí, po Blue Jeans druhá nejhezčí s tohoto alba. Takže Janico, prosím prosím, velmi škemrám, přelož i Blue Jeans... =)

181

Odpovědět

Textový obsah písně mě příliš neláká, ale hudební zpracování je skvělé.. dost mě to připomíná styl Morcheeba.

184

Odpovědět

teda nejako ma to nechyta Videogames bolo a je super ale toto mi pride len ako nejaka lacna prerabka Videogames, ako nieje to az take zle ale proste Videogames je best

187

Odpovědět

V!K: Ze začátku nezvyk, ale pak - super! :)

186

Odpovědět

zaujímavý a pekný hlas ... .

180

Odpovědět

ale tak dal bych ji šanci :D

181

Další