Evanescence - My Immortal

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:732
Počet zobrazení:9 081

Dnes vás vítám u druhého videoklipu Evanescence na VideaČesky.cz - tím prvním byla písnička "Going Under". Pochází taktéž z alba Fallen (2003). A doufám, že udělá opět radost uživateli s nickem Tomas, který si o Evanescence několikrát tak usilovně psal. :D

Přepis titulků

Už mě unavuje být umlčena svými dětinskými obavami. A jestli musíš odejít, doufám, že to prostě uděláš. Cítím, jako kdybys tu pořád byl, a nemůžu se toho pocitu zbavit. Mé rány se snad nikdy nezahojí. A ta bolest je tak opravdová.

Je toho tolik, že to ani čas nedokáže vyléčit. Všechny slzy, které stékaly po tvé tváři, jsem osušila. Všechno, čeho ses kdy bál, jsem od tebe odehnala. A držela jsem tvou ruku po celá ta léta. Ale pořád máš mě celou. Bývala jsem uchvácena tvou jasnou září.

Teď jsem uvězněna životem, který jsi opustil. Tvůj obličej mě pronásleduje v mém kdysi šťastném snění. Tvůj hlas zatemněl všechen můj zdravý rozum. Mé rány se snad nikdy nezahojí. A ta bolest je tak opravdová. Je toho tolik, že to ani čas nedokáže vyléčit.

Všechny slzy, které stékaly po tvé tváři, jsem osušila. Všechno, čeho ses kdy bál, jsem od tebe odehnala. A držela jsem tvou ruku po celá ta léta. Ale pořád máš mě celou. Tak moc jsem se snažila, abych pochopila, že jsi odešel. Ale i přesto, že jsi pořád se mnou, jsem po celou tu dobu sama.

Všechny slzy, které stékaly po tvé tváři, jsem osušila. Všechno, čeho ses kdy bál, jsem od tebe odehnala. A držela jsem tvou ruku po celá ta léta. Ale pořád máš mě celou... celou... celou...

Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Svářeč: Co to tu sakra říkáš?! To, že je opravdová muzika? Přiteplenej kluk a ,,neumím zpívat" holku bys tu chtěl? Zaloš si vlastní web.. Každýmá svůj názor, to ano.. Ale u Biebera jsem neslyšel nic jiného než HLAS. A ani nevím, jetsli to zpíval opravdu von/vona. Brrr!! Amy má nádhernej hlas a hudba se tam nádherně prosazuej. Jetsli je POP živá hudba, já jsem ork a tenhle web je fan stránka pro Čaroděje ze země Oz!! Jestli tohle není živá hudba, kde se křičí a všechno se prosazuje, COŽ dává najevo lidskost (Tee-hee) a život, jsem Lenore, roztomilá mrtvá holčička.

Jinak bych tu celkem rád vyděl i další klipy od Evanescence, npř. nejnovější What Do You W
ant, a nebo něco od flyleaf, npř. I'm So Sick :)) Vážně nádhernej překlad, za Amy až do pekla :))

191

Odpovědět

zprasený překlad.

1836

Odpovědět

Fuj, metal!

1889

Odpovědět

Ta je dokonalá!!!

192

Odpovědět

Tohle je vážně dokonalá písnička.. :)

202

Odpovědět

tohle je dobrý tím,že je to poprockový ..

196

Odpovědět

miluju tuhle písničku, hodně pro mě znamená ;)

192

Odpovědět

Tarja je skvělá! :) Nebo sem dejte něco od Cradle of Filth, neznalci budou koukat... :D ;)

182

Odpovědět

S Tarjou nemůžu nic jiného, než souhlasit. Doporučuji Until my last breath (druhá verze videoklipu - http://www.youtube.com/watch?v=8gVN2Pj8kUI), nic lepšího tu ještě nebylo :P :D

183

Odpovědět

Beesman: O ni si napiš Snowi, tím bych jí lezla do zelí. :)

182

Odpovědět

Když už jsme u těch hezkejch kvalitních zpěvaček, co sem třeba hodit elitní sopránistku Tarju Trunen (nightwish už tu asi budou, ale sólová dráha Tarji stojí za to)

183

Odpovědět

Janica konečne normálny výber

194

Odpovědět

Totálně nejlepší 20/10*...

192

Odpovědět

Nádhera!

192

Odpovědět

Konečně!! KONEČNĚ!!

191

Další