Walk Off The Earth - Somebody That I Used to Know

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 734
Počet zobrazení:16 296

Co se může stát, když popadne pětice lidí jednu kytaru a začne na ni společně hrát a přitom zpívat? V mnoha případech by to určitě dopadlo katastrofálně, ale ne pokud je ta pětice tvořena talentovanými hudebníky. To je naštěstí případ kanadské kapely Walk Off The Earth, která je autorem osobité cover verze písničky Somebody That I Used to Know od zpěváka, který si říká Gotye. Toto video zaznamenalo za měsíc na YouTube 43 milionů zhlédnutí a vy se můžete nyní podívat proč.

Pokud vás písnička zaujala, můžete si ji stáhnout v mp3 za necelé 1 euro na iTunes nebo na webu kapely, tak neváhejte a podpořte dobrou muziku. ;-)

Přepis titulků

Čas od času vzpomínám na to, když jsme byli spolu. Říkalas, že jsi se mnou nesmírně šťastná. Namlouval jsem si, že jsi pro mě tou pravou, i když jsem si s tebou připadal strašně osaměle. Ale byla to láska a tu bolest si stále dobře pamatuji. Člověk může být závislý i na určitém druhu smutku. Třeba na tom, co přijde, když to všechno skončí. Takže když jsme zjistili, že nám to nemůže klapat, řekla jsi, že můžeme být pořád přátelé, i když jsem byl upřímně docela rád, že už je po všem.

Ale nemusela jsi mě takhle odříznout. Dělat jakoby nic, jako bychom spolu nikdy nebyli. Já tvou lásku nepotřebuju. Ale děláš, že mě neznáš, a to je kruté. Nemusela jsi klesnout takhle hluboko. Nechat si od kamarádů donést věci a pak si změnit číslo.

Tohle nemám vážně zapotřebí. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal. Čas od času vzpomínám na to, jak jsi se mnou mnohdy vyběhl. Ale vždycky jsi mě přesvědčil, že jsem si to zavinila jen já sama. Takhle už dál nechci žít. Dvakrát přemýšlet nad vším, co vypustíš z úst.

Říkal jsi, že to klidně necháš plavat, takže jsi nemusel zanevřít na někoho, koho jsi kdysi znal. Ale nemusela jsi mě takhle odříznout. Dělat jakoby nic, jako bychom spolu nikdy nebyli. Já tvou lásku nepotřebuju. Ale děláš, že mě neznáš, a to je kruté. Nemusela jsi klesnout takhle hluboko. Nechat si od kamarádů donést věci a pak si změnit číslo.

Tohle nemám vážně zapotřebí. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal. Jenom holka! Kterou jsem kdysi znal. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal. Jenom holka! Kterou jsem kdysi znal. Teď jsi pro mě jenom holka, kterou jsem kdysi znal.

Kdysi znal. Kterou jsem kdysi znal. Kdysi znal. Jenom holka... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Myslím, že to máme.

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Parodie :D
http://www.youtube.com/watch?v=IwPHy17Iu6E

10

Odpovědět

Odpovědět

Není dobrý :) je úžasný ;)

210

Odpovědět

http://www.facebook.com/WOTECzFans Pokusíme se je dostat k nám do ČR???

190

Odpovědět

dej vedet az se ti to podaří

191

Odpovědět

ty ses: reklama na co ? vybornou hudbu ?

180

Odpovědět

Neni jedno EURO moc za jednu písničku.

1925

Odpovědět

dost spatnej preklad, Ne ze by to bylo uplne z cesty ale prece jen je to hodne slaby zamakej na tom !

1832

Odpovědět

Ta shoda jmen je pěkná sviňárna :-D Dík za upozornění.

180

Odpovědět

To bude tim, že ta na videu je Sarah Sin Blackwood a ne jenom Sarah Blackwood. Tohle je zpěvačka z The Creepshow a určitě jí neni 40 :)

191

Odpovědět

Nemůžu uvěřit, že tý holce (Sarah) na videu je 40 let !! Vypadá tak na 21.

221

Odpovědět

mám hroznou radost kolik mladejch lidí teď hraje na kytaru,skoro každej druhej koho znám:)) vznikne tak řada šikovnejch kytaristů a zpěváků a třeba se trošku obmění naše hudební scéna:) třeba http://www.youtube.com/watch?v=_pXQhKXQOsY&feature=related tohohle jsem viděla naživo tak před měsícem, vypadá že začíná, je hodně nervózní,ale úúúúžasnej :O :))

181

Odpovědět

bez komentáře je to supeeeeerrrrr, miluji tento styl, až mě mrazí, když jí poslouchám......

180

Odpovědět

trapná reklama

1861

Odpovědět

Byste rovnou přeložit povedenou parodii http://www.youtube.com/watch?v=IwPHy17Iu6E :))

180

Odpovědět

miluju tenhle song!! navic v tomhle podani je mnohem lepsi nez original...

207

Odpovědět

Koment z YT: The guy on the right is like "great i don't have so much to do, i'm high as f**k..." :D

190

Další