Necita

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:441
Počet zobrazení:6 060

Omrzela vás přítelkyně, ale nevíte, jak jí říct, že už nemáte zájem? Zkuste se s tím nepárat a být upřímní jako Jon Lajoie.

Přepis titulků

Moc mě to mrzí. Už to tak cítím nějakou dobu. Prostě mi přijde,že náš vztah nemá budoucnost. A ty za to vůbec nemůžeš, jasný? Jestli za to někdo může,tak jsem to já. To já si myslím,že si zasloužím něco víc. Já si myslím,že nejseš dostatečně atraktivní. Není to tvoje vina.Vůbec.

Nikam neodcházím. Můžeme být pořád kamarádi. Volat bys mi teda nemusela... To by bylo divný. "Zrovna jsem ti dal kopačky.Proč mě otravuješ?" Můžem bejt tichý kamarádi. Hej, hej, hej!Nech toho. Najdeš si někoho jinýho.

Máš krásnou postavu... Jen ten tvůj obličej je trochu... Ale postavu máš perfektní. Trochu mi připomínáš Davida Schwimmera. V Přátelích byl dost vtipnej. Trochu si započítáme... Když dám tvý postavě devětz deseti a tvýmu obličeji... Budu štědrej.Tři z deseti.

Parádní skóre.Máš šest bodů z deseti. Takže jsi prošla.Uspěla jsi u zkoušky. S přehledem jsi odmaturovala. Ne úplně s přehledem...Spíš jen tak tak. Ale dostala ses na vejšku... slušnýho vzhledu. Dokázala ses probojovat na... Vědělas, že David Schwimmer hrálve filmu Nadaný žák se Sirem Ianem McKellenem?

Takže... To není... Ale některý chvíle byly fajn, co? Vzpomínáš, jak jsme vyrazili do zábavního parku? Pořád mi za to dlužíš čtyřicet babek, takže... Nemusíš mi to dávat hned teď, ale...

chtěl bych to, než odejdu. Jestli ti to udělá líp, jseš jedna z nejhnusnějších holek,se kterejma jsem kdy spal. Copak to asi říká o tvý osobnosti? To je působivý. Klobouk dolů. Kdo ví? Až si na tuhle chvíli za deset let vzpomenem,určitě se tomu budem smát.

Ty nejspíš ne... ale já jo. Kurňa, já se tomu budu smát už dneska večer. Podívej.Směju se už teď. Pořád můžeš lidem ukazovat moje fotky a dělat, že jsem tvůj kluk,jestli ti to trochu zvedne sebevědomí. To by mi vlastně kazilo reputaci.

To radši nedělej.Nedělej to. Promiň, ale tys měla hlad? V tý ledničce jsi měla poslední dvě vejce,tak jsem si říkal, že... Tak jo. Já asi pofrčím. Ještě jedna věc. Doufám, že počítáš s tím,že budeš vychovávat naše dítě. Co bych taky dělal se čtyřletým klukem? Já se snažím ženskejm dostat do kalhotek, ne je vyděsit.

Určitě to sama zvládneš. Občas pošlu e-mail. Neboj se. Tak dobře. Uvidíme se. Vlastně asi ne.Neuvidíme se... moc často. Měj se. Jo, jo...

Budu potřebovat těch čtyřicet doláčů, takže... bys mohla skočit pro peněženku. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

pls prelozte i druheho necitu :D

190

Odpovědět

Kam na to chodi? :D

190

Odpovědět

jak si tam zpival znelku me zatlacilo do zeme :D

212

Odpovědět

Už je to v pořádku, moc děkuji :)

180

Odpovědět

Dracona: Už by to mělo jít. ;-)

180

Odpovědět

Video se mi tu momentálně nezobrazuje, je nějaký problém u mě, nebo se o chybě ví a řeší se?

180

Odpovědět

no ja som skapínal.....budem si muset niečo zapamatať do budúcnosti =)

183

Odpovědět

:D:D:D hustý !!!

181

Odpovědět

borec, jeho cynické vtipy prostě můžu :)

201

Odpovědět

Magor.:-D:-D

191

Odpovědět

fajn cynik, mam jej rad :D

180

Odpovědět

je tu len preto, lebo je to Jon Lajoie, ale ked sa vám nepáči, nechajte tak, ja som sa zasmial :DDD

190

Odpovědět

zasluzim si neco vic xD som sa udrbaval

192

Odpovědět

Pro mě trapárna, sorry...

1925

Další