Lucy Lawless o tom, jak se stala Xenou

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:3 972
Věděli jste, že Lucy Lawless se jako Xena nejprve objevila v seriálu Herkules? Anebo že v tomto seriálu ztvárnila jednu další postavu?

Přepis titulků

Xena byla původně princezna bojovnice, záporačka v seriálu Herkules, hrála tam ve třech epizodách. A mělo se natáčet v lednu roku 2000… Ten rok přesně nevím. - Možná 2004? - Pravděpodobně 1995. 1995, 2004, co to melu? Tak jo. A… Koukali se po herečkách v Los Angeles, protože to byla pilotní série, takže nečekali, že by opustili L.A.

A… A pak tu roli dali Vanesse Angel. A ta na to trénovala a na poslední chvíli jim odřekla, takže byl zrovna silvestr, já jsem zrovna tábořila se svým manželem a dítětem na jihu Nového Zélandu. V totální díře. A…

Četli jsme si tehdy horoskop… Asi byl na první tři dny v roce, byl to velký horoskop na tři dny a na celý rok. A psalo se tam: „Sláva a bohatství.“ A my jsme si na to říkali: „No jasně, to jsou ale blbiny.“ Bože můj, někde ho mám schovaný, protože mi pak zavolali, když jsme byli u rodičů mého muže… v malém městečku na jihu Nového Zélandu.

A můj bratr byl zrovna u mých rodičů na druhém konci země, vyzvedával si tam poštu a byl tam zrovna ve chvíli, kdy mi volal castingový agent. Ten agent se ptal: „Kde je Lucy? Snažíme se ji najít. Kde žije?“ A bratr: „Nevím, jela tábořit.“ Od někoho pak zjistil, kde žijí rodiče mého muže, a pak nám konečně zavolali, muselo to být druhého nebo třetího ledna.

A o pár dnů později už mi barvili vlasy v Aucklandu. A taky jsem vyšilovala. Pro mě to byla naprostá pecka. Nejdříve si mysleli, že ze mě udělají blondýnu. Tehdy v tenisu zářila Gabriela Sabatini. A já na to: „Co vypadat jako ona? Ten její styl se mi moc líbí.“ Takový kontrast bronzové kůže a tmavých vlasů. A naštěstí se rozhodli jít touto cestou, z barvení by mi asi vypadaly vlasy.

A… A to vás mělo odlišit od postavy, kterou jste v tom seriálu už hrála? No jo! Měli obavy: „Ta tam přece hrát nemůže! Vždyť tam zrovna hrála Lylu v epizodě o kentaurovi! Tady je seznam pěti jiných hereček.“ Ale všechny odmítly. Díky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja mel vzdycky radsi Herkulese.. ale znelka byla namrdova xena titulky cz

10

Odpovědět

Hele Xardass, nejezdil tys někdy s náma na Xena cony :D? Ale jinak tam máš drobnou chybku.. Není to Californský Oakland, o kterém se tam mluví, ale největší město Nového Zélandu Auckland, kde probíhala produkce XWP a HTLJ ;). Jinak překlad chválím, keep them comming :-). Člověk si už aspoň nemusí myslet, že všichni Xeniti až na mě vymřeli :D. Oh and Lucy... 2004???? To už bylo tři roky po XWP sakra :D. Máš v tom zmatek holka a pořádný :D :D.

40

Odpovědět

Díky, vím, že mluvila o Zélandu, dokonce jsem si to vyhledával, ale pak mi tam stejně zůstal ten špatný, opraveno! :-)

30

Odpovědět

Xena byl v druhé půlce devadesátých let velký hit a tahle historka je navíc hodně zajímavá.

40

Odpovědět

Uprimna, fajn zenska. Ale celkom nuda, hm ? Nevidim dovod venovat cas prekladu.

318

Odpovědět

Já jsem ho viděl :-)

112

Odpovědět

+XardassTak napis v com konkretne si ho videl. Aby som trochu pochopil ako rozmysla "zdejsi" komunita.

211

Odpovědět

+anonym1Já ti zkusím napovědět: Kdo jako malej parchant koukal na Xenu, ten si takovýhle video rád zkoukne.
Koho to díky nízkému věku minulo (nebo měl z nějakých záhadných důvodů už tehdy jiný vkus), ten nepochopí ani po vysvětlení.

181

Odpovědět

+SodomaNo prave, Xardass ma iny vkus (neviem odkedy) a aj tak sa mu to paci. Napoveda teda nestaci :((

18

Odpovědět

Tak na to nekoukej, když k tomu nemáš důvod, my ostatní si to užijem

10

Odpovědět

v cestine nemate vyraz pre "svokrovcov"?

26

Odpovědět

Máme tchána a tchyni. Nebo rodiče partnera, jako je to i v titulcích :)

41

Odpovědět

+Xardasszaujimave. som si myslel, ze je to len urban legend.

26

Odpovědět

Nothing special here

36

Odpovědět

Na díl s kentaurem si nějak nepamatuju, ale mám dojem, že hrál v jednom z těch úvodních filmů o Herkulovi. Hrála jednu z Amaznonek, co si tak pamatuju. Vím, že mě to zaujalo, když jsem ten film viděl podruhé.

10

Odpovědět

Hrala celkom drsnú Amazonku, čo mala sex s Diom, ktorého hral vo filmoch legendárny Anthony Quinn.

40

Odpovědět

+RaslavTa Amazonka byla právě postava Xeny.

00

Odpovědět

+Nudný typAle nebyla...Postava Lysie (oné amazonky ve filmu Hercules a Amazonky) a Xeny jsou dvě různé ženy hrané stejnou herečkou.. Kdo zná Xenaversi (a Herculoversi, když už jsme u toho) jako třeba já, tak ví, že vzhledem k nedostatku herců někteří herci ztvárňovali vícero rolí (namátkou třeba Kevin Smith, který je znám spíš jako Áres hrál v prvních dílech dalšího Herculova nevlastního bratra Iphycla.. Ale protože byl blond, tak si to dlouho nikdo nespojil). Stejně tak to bylo u Lucy s Lysií a Xenou.

10

Odpovědět

Zína

30