Flirtování s Kate MarouThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:23 568

Dnes se podíváme na jedno starší video, ve kterém Craig se svým hostem probere několik zemí světa a minimálně dvě zvířata. Navíc si pořádně zaflirtuje.

Přepis titulků

Přivítejte prosím rozkošnou Kate Mara. - Ahoj! - Ahoj! - Ahoj, Kate, jak ses měla? - Chceš slyšet něco skvělýho? - Jo, vlastně chci. Ta ukázka, kterou jsi viděl, je jedinou částí toho filmu, ve který hraju. - Opravdu? - Nedělám si srandu. - Tys to už viděla? - Ne. - Bylo to boží. - Víš, trochu cítím, že to bylo na Oscara. Taky si myslím. Když jsem to viděl, říkal jsem si: "Je tu jen jeden člověk, který by to taky zvládl." Morgan Freeman.

- Už jste se líbali? - Ne, ne, myslím, že se k tomu dostaneme později. Viděl jsem určitou chemii v našich očích. Možná jen znechucení v Morganových očích. - Trochu jsem kvůli tomu žárlila. - Proč? No, pořád jsi mluvil o rtěnce a o tom, že se s ním chceš líbat, ani ses o mně nezmínil. Protože by bylo směšný, kdybych... Aha, jasně. Víš... - Jo, napij se. - Přesně tak, taťka potřebuje trochu zvlhčit. - Nemůžu uvěřit, že máš pořád tenhle hrnek. - Měl jsem jsem ho i minule, že? - Jo, to bylo dávno.

- Jasně, takže používám stejnej hrnek celou věčnost. Podívejte se na mě, na dědka. Všechny děcka mají touhle dobou už nový hrnky. Morgan Freeman podle mě nemá doma hrnek s hadem. Vážně? Možná už jeden má. Možná ho dostal darem od jednoho "přítele". - Nechceš mi taky dát hrnek s hadem? - To víš, že ti ho dám, mladá dámo. - Nestydo, styď se, Craigu. - Já nejsem nestyda! Řekl jsem, že ti dám hrnek s hadem. A ten ti taky dám a bude se ti líbit. - Vsadím se, že jo. - Líbil by se ti. - Jak ses měla?

Co jsi dělala od posledně? - Dobře, moc fajn. - Hrála jsem ve velkofilmech se spoustou scén... - Jo, skvělý, že jsi v tom filmu. - Robert Downey Jr. měl nahnáno. - Řekla bych, že jsem tomu klukovi ukradla slávu. To jo, takovej ztroskotanec. Já vim. Byl to docela tlak hrát v tom filmu tak velkou úlohu. Ale to není všechno, co jsi dělala. Určitě jsi měsíce před tou scénou něco dělala. - Jo, dělala jsem pár jinejch věcí. - Co jsi dělala? - Hrála jsem v pár filmech... Jednu scénu v pár filmech. Ne, právě jsem dokončila hodně zábavnej film v Utahu. - Byl jsi někdy v Utahu?

- Jo. - Ty nemáš rád Utah? - Miluju ho. V Utahu jsem si pořídil hrnek s hadem. - Odtamtud ho máš? - Ne, tenhle je z Nového Mexika. Mluvím o jiným hrnku s hadem. Jeden odtamtud mám. - Ten, kterej mi pak dáš? - Jo. - Super. - Jo, bude se ti líbit. - Určitě. - Jo, jo. - Tak co jsi dělala v Utahu, lyžovala? - Ne, chodili jsme přírodou pro novej film Dannyho Boyla. - Takže tam vlastně bylo docela dost horko. - Je to film o turistice? - Vlastně je. - Opravdu? To bude úžasný. Kdy to jde do kin? "Hej ty, běž támhle a pěkně pomalu!"

Ale vážně je to docela zajímavý. Je to o chlápkovi, co si uřízl ruku. Ten tu byl! Aron Ralston. Byl tady a mluvil jsem sním. Hraju jeho ruku. - To jsou pěkný šaty. Ukazuješ svoje ramena. - Líbí se ti? - Tvoje ramena? Jo, jsou boží. Nosíš někdy ramenní vycpávky? Jako samotný ramenní vycpávky? Mám ráda vycpávky a boty s vysokým podpatkem, a pak už nic. Opravdu? To je v pohodě, ne?

Tomu se ve skutečnosti říká "hrnek s hadem". - Vycpávky, podpatky a pak už nic. - Tomu ty říkáš hrnek s hadem. - Ne, já říkám hrnek s hadem něčemu jinýmu. - Já taky. - Takže jsi byla v Utahu, procházela ses. Kvůli filmu o procházení se. - Jo. - To je skvělý. - Byla to sranda, ale docela fuška, protože jsme byli uprostřed pustiny. A v Utahu je spousta zákonů ohledně pití, což ty určitě víš. No, já už nepiju, takže mě to netrápí. Můžu jít kamkoliv. Možná kromě Dublinu.

Tam funguje zákon obráceně, proti mně. Chápeš? "On nepije, fofrem, zabásněte ho!" - Piješ hodně? Jsi alkoholička? - Ne. - Zatím nejsem alkoholička. - Drogy? Bereš hodně drog? - Jo. - Jsem teď zrovna docela na šrot. - Jo, to je v pohodě. Měl bys vidět, jak vypadám normálně. Jo, to bych viděl moc rád. O čem chceš ještě mluvit?

Rybaříš někdy? - Vůbec nerybaříš? - Záleží na tom, čemu říkáš rybaření. - Opravdový rybaření. V Utahu se rybaří. Můžeš tam rybařit. - A byl jsi? Ne, ale ty bys mohla. - Rybaření v Utahu mě vůbec neláká. - Tak co chceš dělat, když jsi v Utahu? Turistiku s mužem, který si uřízl vlastní ruku. Jo, celý je to sranda, dokud někdo nepřijde o ruku. - Ale pak o tobě natočí film.

- Jo, asi jo. Ale podle mě by radši měl ruku než film. - Já ti nevím. - Taky nevím, holka. Vzpomínám si, že když tu byl posledně, říkal, - že to bylo to nejlepší, co ho kdy potkalo. Opravdu. - Jasně. Přesně to jsem si myslel taky. Jasně. Ale on řekl, že se mu tím změnil život. - Že je teď lepší. - Měl bys radši obě ruce, nebo přišel o ruku a měl vlastní film? Vidíš, to je otázka, kterou si neustále kladu. - Taky nad tím přemýšlím. - Co bys radši? Já bych ráda měla obě své ruce a film. Ale o čem by ten film byl?

Nějaká kočka se dvěma rukama? Koho to zajímá? Bylo by to o nějaký kočce a hrnku s hadem. Jo, to ale není typ filmu, kterej chceš, aby lidi viděli. - Nebo je? - Já ti nevím, je pro mě dost těžký s tebou mluvit. - Je to kvůli těm ramenům? - Ne, ramena za to nemůžou. Vlastně jsou toho součástí. - Jaký jsou ty další části? - Všechny ostatní části. - Trošku se červenám. - Ne, nečervenáš. - Červenám se až na stehnech. - Ne, ani náhodou. - Jak víš, že se nečervenám?

- Protože vím, že se nečervenáš snadno. Děláš tamto se svojí bradou. Dobře, kde jsi ještě něco dělala, když jsi nebyla v Utahu? - Byla jsi v ... Arizoně? - Ne. - To se máš. - Byla jsem ve Walesu. - Byla jsi ve Walesu? Co jsi dělala ve Walesu? - Točila jsem tam film. - A byla to sranda, jezdili jsme na koních a... - To zní jako dobrej film. - Máš rád koně? - Nemůžu se jich nabažit. - Opravdu? - Vlastně mám opravdu rád koně, jednoho mám. - Opravdu? - Jo, jmenuje se Duncan. - Duncan?

Miluju kafe v Dunkin' Donuts. - On není kůň z koblih, je to řádnej kůň. - Dobře. - Pokud ho hledáš, není tady. - Myslela jsem, že tu bude. - Původně tu měl být, ale něco mu do toho vlezlo. - Jsi dobrej jezdec? - Slušnej. Já jsem vážně dobrá v jízdě... na koníčku nějakýho chlapa. Upřímně jsem nechtěla, aby to vyznělo nějak oplzle. Prostě to tak vyšlo. Je mi to líto. Ne, chtěla jsi! A to je v pořádku. Jsem taková smělá, protože jsem teď pořádně zdrogovaná.

Přeju ti to. Co je v tom hrnku? Něco. Šťáva. Co je? Je to voda. Na, můžeš se napít. - Dej ruce na hada a pak se napij. - Tohle je strana, z který piješ? To je ona. Klidně se napij znova.

Tys to vyplivla! Co je to s tebou? Proč bys to dělala? Protože teď je to, jako bysme se políbili... dřív, než jsi vůbec měl šanci líbat se s Morganem Freemanem. Jenom pokud bych se z toho teď napil, potom by se to počítalo jako líbání. Napij se z toho. Prostě to udělej. Musíš použít tuhle stranu. Kate Mara, dámy a pánové, za chvíli jsme zpátky!

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda fakt by mě zajímalo, jak to vypadalo po skončení show ... :D

00

Odpovědět

Ze začátku jsme přmýšlel, jestli je fakt sjetá a na konci jsem věděl, že jo. :)
No proti relaxačním drogám nic nemám, ale říkat to takhle naplno v rozhovorech před veřejností, to chce koule. :D

43

Odpovědět

Ze serie Craig with ladies určitě doporučuju videa s Alice Eve... především v jednom konkrétním je to jedna z nejvíc sexy scén v historii talk show a celkově je to velice zábavný poslech :)

90

Odpovědět

Neslibuju, že to bude brzo, ale do budoucnosti určitě přeložím :).

100

Odpovědět

Pár rozhovorů mezi ní a Craigem jsem viděl a asi vím, na co narážíš :D. Mohl bych ho případně taky přeložit :)

10

Odpovědět

Az se mi z toho postavil.... (a nemyslim to oplzle)...

141

Odpovědět

To nikoho nezajímá, chudáku (a nemyslim to urážlivě)...

727

Odpovědět

Craig mi příjde jako fakt nesympatickej a neschopnej moderátor.. jeho videa mě nudí

679

Odpovědět

Děkujeme za názor, sasku.

809

Odpovědět

Najnesympatickejšia herečka akú som videl...
Tu bola ale úplne zlatíčko...sranda

829

Odpovědět

Je to video z kanálu kde má jen ženy :D Překládejte jich prosím více, kvůli Vám si vypínám adblock :) Děkuju. https://www.youtube.com/watch?v=Dpm3Opmqs3U

90

Odpovědět

Kdyby ještě někoho (jako mě) zajímalo, kterak vůbec Craig k hadímu hrnku přišel… :)
https://youtu.be/2qqnsGrioOs?list=PL88R8f8tdUKT0fbBTcTVXzLi_vSqpWyhg&t=1932

(Jinak chybka ve videu, 4:59 chybí čárka a mělo by být "vidět")

130

Odpovědět

Díky, opraveno. :-)

00

Odpovědět

Neskutečná kočka, od House of Cards ji zbožňuju. Škoda ty filmy, kde je víc propadaj (F4) a asi úplně neprorazí. Na druhou stranu jsou i lepší herečky.

71

Odpovědět

tak to bylo nechutný...to mu rovnou mohla plivnout do pusy...zvracim :D

1140

Odpovědět

naopak to bylo velice sexy

3711

Odpovědět

+FEFniekto tu má zvláštne chúťky... no čo.. proti gustu žiadny dišputát

911

Odpovědět

Já bych si od ní rozhodně do pusy plivnout nechal ;)

568

Odpovědět

Zdravím, v čase 5:57 mi blbnou titulky, podle všeho jsou smíchané dvoje dohromady. A video je fakt hodně hezké.

40

Odpovědět

Máš pravdu. Opraveno. :-)

50

Odpovědět

" s Kate Marou "
Hnus velebnosti… a to nemyslím Kate. Aspoň že je Péťa první. Nábor nových překladatelů asi neměl moc velké nároky :)

735

Odpovědět

Hele, dlouho jsem přemýšlel, jestli dát "s Kate Mara" nebo "Kate Marou". Sám nejsem zastáncem přechylování ženských příjmení, ale musím se přiznat, že v tomhle případě mi s "Kate Mara" připadalo tak nějak divnější...

346

Odpovědět

+BugHer0Jak bys uvedl třeba Jessicu Alba? Albou? :)

28

Odpovědět

+R3diUž psal, že není zastáncem přechylování jmen a tohle byl případ, kdy se mu to zdálo prostě lepší.

60

Odpovědět

+BugHer0To bych to radši napsal jinak.
"Kate Mara a Craig flirtují" "Craig flirtuje s Kate" a příjmení tam nedávat a tak dál, je mrtě možností a tohle opravdu vypadá divně...:-)

Ale i tak samozřejmě díky za každý video s Craigem...:-)

132

Odpovědět

+sverdaMimochodem originální video se jmenuje Kate Mara flirtuje s Craigem Fergusonem...:-)

70

Odpovědět

No, pořád tam mohlo být "s Kate Maraovou", to bys radši? :D

50

Odpovědět

Tak tohle video mělo fakt grády :D

381

Odpovědět

Ty vole, tak ta ho chtěla víc jak Trump zeď s Mexikem.

1183

Odpovědět

Craig to s babama vždycky uměl. :-D

651

Odpovědět

Odpovědět

+ThrayldZnáme, známe :)

21

Odpovědět

První.

5820

Odpovědět

To je tak, když si někdo musí přeložit video, aby měl první komentář :D

280

Odpovědět

+ThrayldJistota je jistota. :D

250

Odpovědět

+PéťaPěťane díky

71
Další