Cold Open #26: UčitelkaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:13 772

Craig vypátral v hledišti slečnu, co se ráda objímá, pracuje jako učitelka a ráda cestuje. Kam se vydá tentokrát a bude schopna odpovědět na Craigovu záludnou otázku?

Pokud jste věrnými fanoušky Craiga Fergusona, zřejmě víte, že jeho show se přestala už na konci roku 2014 vysílat. Proto je pro naše překladatele čím dál těžší vybírat videa k překladu, neboť jsou často již neaktuální a především nepochází z oficiálního kanálu pořadu a bývají často mazána. Proto třeba již teď nepřehrajete video, které jsme tu přeložili před pár týdny, jelikož je nefunkční, což je pro naše překladatele silně frustrující. Vzhledem ke všem těmto důvodům jsme se bohužel rozhodli, že dnešním dnem přestáváme The Late Late Show Craiga Fergusona překládat pravidelně a budeme se místo ní věnovat pořadům, které se aktuálně vysílají a mají na YouTube oficiální kanály. S Craigem se tu budete setkávat pouze příležitostně. Děkujeme všem Craigovým fanouškům za věrnost a doufáme, že naše rozhodnutí pochopíte.

Přepis titulků

Dnes máme v publiku objímačku. Ta vzadu se snaží každého obejmout. Objala mě, objala koně, objala zadní část koně. Způsobila nám tady menší třenici. Chtěla obejmout i robota, ale já jí řekl: "To nemůžeš." Je objímání robota nějaká oplzlá sexuální praktika? - To mi řekni ty.

- Zažil jsem to mockrát. - Jak se jmenuješ? - Sarah. - Sarah. Odkud jsi, Sarah? - Právě teď z Wildomaru v Kalifornii. - Právě teď? Cestuješ, touláš se? - Jo, rok jsem tam učila a příští rok jedu do Ruska. Jedeš do Ruska? Ne, nejedeš. Ne, to za chvilku zavřou. - Ale vždycky můžeš jet na Krym. - No jo. Je to součást Ukrajiny, teda byla to součást Ukrajiny.

Teď teda Ruska. - Umíš rusky? - Niet. - To bylo dobrý. - Jsi objímačka, vyjadřuješ se tak často? - Občas. - A co vlastně učíš? - Učím přírodní vědy a matiku. - Vědu, jo? Jseš jedna z nich. - Jedna z těch, co věří v tamty vědy... - Snažím se. Vždyť já taky. Nevím, co tu plácám. Jaký ročník vyučuješ? Střední školu, prváky.

Aha, to neznám, tam jsem se už nedostal. Můžeš to svést na učitele... Jo, jasně. Moji učitelé byli spíš alkoholičtí tyrani dětí. - Jak jsi na tom ty? - Snažím se taková nebýt. Vždy je lepší takový nebýt. Ono to dneska není moc populární. Jo. Tak jo. Pokud zodpovíš správně vědeckou otázku, pošleme tě do nóbl restaurace.

- Do které, Michaele? - Mastro's Steakhouse. Do Mastro's Steakhouse. Máš ráda... - Jsi vegetariánka? - Ne. To je dobře, protože je to steaková restaurace. Bude tam hodně masa. Ale tvého ne, že? - Tak jo. Chápeš to? - Je to něco jako objímaní robota? Trošku. Tady je má otázka. - Jaká je teplota varu...

- Prosím, řekni vody. Ne, neřeknu vody. Já se zeptám na teplotu varu... - Geoffe, teplota varu čeho? - Jaká je teplota varu vody? Chcete to ve stupních Celsia, nebo Fahrenheita? To je jedna z těch sexy hlášek, když se tě na to někdo zeptá... Dej nám to oběma způsoby. Jo, oběma. Chtěl by to obojetně. - Je to sto stupňů Celsia. - Sto stupňů Celsia. - A 212 stupňů Fahrenheita.

- Kolik? - 212 stupňů. - To je správná odpověď. Za chvíli jsme zpět... Překlad: muezli www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já vím, že už nepřekládáte na přání, ale tohle je asi ten nejlepší rozhovor, co kdy Craig udělal, samozřejmě Robin Williams!!!
Navíc to vypadá i na dobrý zdroj, je to tam už dlouho a v dobré kvalitě. https://www.youtube.com/watch?v=lvPxRyIWWX8 díky moc

30

Odpovědět

rád bych tímto poděkoval VČ za to, že mě ke Craigovi přivedli - Craig Ferguson je můj nejoblíbenější US komik(/showhost) a objevil jsem ho tady na VČ... osobně na nějakou pravidelnost kašlu, protože stejně nevím, co má kdy vycházet...spolíhám ale na Vás, že jednou za čas něco z nekonečných hlubin Youtube vytáhnete... kdyby se tu objevilo něco z nové Join or die, tak budu asi nejšťastnější :) - čekněte třeba oficiální playlist:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLob1mZcVWOaiWPBt8Inun6W5pRewF2LjU

160

Odpovědět

nepochopime a jsme nasrani!

145

Odpovědět

muezli: A co třeba překládat videa, která jsou na YouTube už opravdu dlouho (třeba od 2011) a tudíž je tu jen malá šance, že je CBS stáhne (když si jich až do teď nevšimla)? Na Craiga se dívám už bez překladu, ale ne vždy vše pochytím a navíc se rád na něj kouknu zde, už jen z pocitu nostalgie :) Navíc jeho show je přirozená a vtipná vždy a to naprosto vynahrazuje fakt, že některé vtipy nebudou 'aktuální'. Craig je prostě třída a charakter no matter what...

230

Odpovědět

Jasně, vždyť on to není úplný konec Craiga, jenom už nebude patřit k pravidelným pořadům. Věřím, že se tady Craig ještě mockrát objeví. Ať už ode mě, Péti nebo frixe. ;)

100

Odpovědět

+muezliDěkuji, a přihazuji menší návrh na překlad (o Craigovi) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=50MU4Cz62so

20

Odpovědět

+strykerCZKouknu na to ;)

10

Odpovědět

wtf co je na tomhle vtipniho? Vzdyt je to trapni...

039

Odpovědět

To je velká škoda. Jeden by řekl, že když už Craig skončil, tak by CBS neměla mít tak vážný důvod jít proti neoficiálním kanálům…

190

Odpovědět

Nééé. Já se vždy těším na neděli a Craiga. :''(

291

Odpovědět

Pořád budeme Craiga překládat, akorát už to nevydá na pravidelný pořad... Pokud by o to byl zájem, /někdy/ příště bych mohl zkusit Join or die. Útržky jsou na oficiálním kanálu History Channelu.

101