Craig Ferguson: Cold Open #25The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:13 017

Do dnešního cold open zavítá mladá dívka z Kalifornie a společně se dozvíme, jak vysoký je Craigův strýc.

Přepis titulků

Představ se, prosím našemu publiku. - Zdravím, jmenuji se Morgan Rowan. - Morgan... Rellen? - Rowan, jako Rowan Atkinson. - Jasně, chápu, Rowan. Víš, co je za den? - Myslím, že je 17. - Ano, to je. Doufám. Pokud to není repríza. V tom případě si pořiďte kabelovku. - Zaplatila jsi dnes daně, Morgan? - Jo... teda... zaplatila.

Ke dnešku mám zaplacené daně. Platila jsi daně už dříve? Minulý rok se nepočítá, musíš je zaplatit znovu. Myslím jako před pár týdny. Hulila jsi něco? Počkejte, netleskejte. Zatím nevíme, jestli je to pravda. - Jsi trochu zkouřená? - Ne. - Jen tak máš dobrou náladu? Jo, jsem přece tady, na Craigu Fergusonovi. Ne, tohle není Craig Ferguson. To je CBS.

Tohle... - Každopádně... odkud jsi, Morgan? - Ze Severní Kalifornie. Severní Kalifornie, říkáš, vinařská oblast. Mačkáš hrozny svými chodidly? U nás se spíš chovají krávy. Mačkáš krávy svými chodidly? - Jasně, dělám hamburgery. - Jezdíš někdy po okolí a lasuješ krávy - a ukazuješ jim cestu?

- Jo. - Ukazovala jsi jim cestu? Jako jaké si vybrat povolání? - Ne, vypadla jsem odtamtud. - Co v tom případě teď děláš? Teď prostě pracuju a zkouším herectví. - Aha... - Šolíchám to. - Šolícháš to? Je to vůbec práce? Podle mě ano. Dá se říct, že to tady taky trochu šolíchám. Musím ti položit jednu otázku. Pokud ji zodpovíš, vyhraješ... Geoffa Petersona.

Můžeš si ho dnes vzít domů a dělat si s ním, co si zamaneš. Vážně. Musíš však odpovědět správně. Co to k čertu... Jsi připravená? Otázka zní takto: Jak vysoký je můj strýc James, který žije na předměstí Glasgow. - 180 centimetrů. - Je mi líto, bohužel... skoro přesně. Ale ne, nevyhráváš Geoffa. Vlastně kdo ví...

Ne, nevyhrála jsi. Byl to chyták, můj strýc ve skutečnosti žije ve státě New York! Zaplať pánbůh za to. Měří asi 178 cm. No, dnešní díl bude stát za to. Za chvíli jsme zpátky.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cold Open jsou prostě best. Jak Craig krouží vždycky okolo, to nemá chybu! ;)

120

Odpovědět

I see what you did there with Rowan Atkinson... chytrý :) ...a super, že tam něcháváte i tu parádní znělku

90

Odpovědět

To nevyhrála ani večeři v luxusní restauraci jak je u Craiga zvykem? Možná ji pozval na véču sám do svého soukromého sídla. Já bych neváhal :-D

220

Odpovědět

V roce 2012, ze kterého je tenhle segment už byl pár let ženatý s touhle kočkou http://tinyurl.com/jkdht6f :). Hádám, že ten večer mohl skórovat akorát tak Geoff :D

91

Odpovědět

+Péťahmm...tá je ako obrázok

50

Odpovědět

Neni Geoff nahodou gay? :D

70

Odpovědět

+SkoncilRozhoduje se podle atraktivity hostů.

170

Odpovědět

asi ťa sklamem, ale myslím že nebudeš jeho typ

20

Odpovědět

jo tenhle pan umi rozesmat:)

50